Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

VII TYSKI FESTIWA MUZYCZY im.Ryśka Riedla


suzi

Rekomendowane odpowiedzi

PROGRAMVII TYSKIEGO FESTIWALU MUZYCZNEGO im.RyÂśka RiedlaMiejsce : Tychy OÂśrodek Wypoczynkowy „PAPROCANY”Termin: 30 i 31 lipca 2005r.30 lipca 2005r.( sobota)120 0 – przesÂłuchania konkursowe1600 – EL SECATORRE1700 - COMA1800 - TSA1930 - HEY 2100 – MYSLOWITZ 2230 – prapremiera plenerowa filmu „Skazany na bluesa” ( reÂżyseria Jan Kidawa BÂłoĂąski )31 lipca 2005r. ( niedziela)1330 - koncerty laureatĂłw1500 - TEENAGE BEAT (zwyciĂŞzca VI Festiwalu)1600 - RIDERS 1700 - VOO VOO 1800 - HARLEM1900 - CREE 2030 – DÂŻEM Ceny dwudniowych karnetĂłw wstĂŞpu :w przedsprzedaÂży 30 zÂł,przed bramami 35 zÂł.UWAGA!!w cenie biletu projekcja filmujak co roku nie bĂŞdzie karnetĂłw jednodniowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak co roku bede tam i wam teÂż radze bo impreza jest wypasiona miejsce teÂż jest super nad jeziorkiem wiĂŞc idzie se jajka pomoczyc .......no a dziewczyny co innego :roll: :mrgreen: motorkĂłw teÂż jest w 3 i troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi napisaÂł/a:  wiemy jak u nas wyglada organizacja..............................Very Happy Very Happy ÂświĂŞte sÂłowa Very Happy Very Happy ..................................................
nio niestety... jak sie baby za to nie biora to Wy nic nie zrobicie :Phehe nie no zartuje ale pewnie i tak dopieor 29 sie dogadamy cio i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade w koncu od 2 lat na wakacje bo juz nie wstrzymam akurat 30tego smigam wiec udanej dÂżampy hie hie
Gadged, to opĂłznij wyjazd o 2 dni ja wÂłasnie tak robie nie mozna opusciĂŚ takiej impry !!!!!! tam bedzie czyste piekÂłooooooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blade, PewnieÂże jest tam same namioty bĂŞda kaÂżdy z takowym przyjeÂżdÂża, numeruja mu namiot i dostaje rĂłwnieÂż opaske z tym numerem co by byÂło wiadmo kto gdzie spac ma dla motocykli jak zawsze bĂŞdzie przygotowany placyk gdzie wyszyscy parkujÂą OgĂłlnie impreza zajefajna praktycznie jak siĂŞ dobrze bawisz to wogĂłle nie Âśpisz wieĂŚ zapraszam bardzo )natomias najgorsze jest to,zĂŞnie wiadomo czy mi siĂŞ uda pojechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi napisaÂł/a:chyba ze mala drzemke?? na plazy, w swietle ksiezyca, sluchajac gitar  i do tego polski Komandos   a nie jakaÂś "biaÂła pani"
no ja pasuje bede na tej imprezie grzeczna bo znowu sobie cos zrobie
suzi napisaÂł/a:na plazy, w swietle ksiezyca, sluchajac gitarTo tam jest jakas plaza?
no jest taka przy brzegu jeziorka, coprawda do jeziorka to w zeslzym roku balam sie wejsc ze wzgledu na klimatyczne zielone rybki plywajace do gory brzuszkami ale za to na plazy w nocy jest najlepszy klimat i impreza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja pasuje  bede na tej imprezie grzeczna bo znowu sobie cos zrobie
suzi, nie ma Âżadnego pasowania tylko zabawa na caÂłego i zobaczysz ze tak bedzie a co do
klimatyczne zielone rybki plywajace do gory brzuszkami
to fajnie siĂŞ plywaÂło miedzy nimi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .......mam nadzieje Âże w tym roku tez bedÂą takie atrakcje .przynajmniej byÂło co daĂŚ na grila jak sie kieÂłbasa skoĂączyÂła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jezeli doÂżyje do tego czasu to pewnie tez sie zjawie 8) A tak swoja droga to jakies 5 lat temu festival podobal mi sie najbardziej Teras jest za duzo ludzi, ktorzy przychodza bo powiedzial im o tym kolega kolegi siostry a nie czuje klimatu... heh no tak mnie na nostalgie wzielo sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.