Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

W jakim kierunku zmierza nasze forum ???


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie poszedÂł siĂŞ jebaĂŚ, tylko jak ktoÂś wczeÂśniej napisaÂł, to forum nie jest przecieÂż, zeby gadaĂŚ non-stop o motocyklach, ale Âżeby motocyklisci pogadali we wÂłasnym gronie o tym, co ich gryzie, jakie majÂą problemy z motocyklami (czy nawet z kobietami :wink: ) i zeby mogli siĂŞ podzieliĂŚ swoimi (gÂłupimi czĂŞsto) pomysÂłami, czy teÂż spostrzeÂżeniami jak ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy...temat mi d³a du¿o do myœlenia powiedzmy tka, ¿e to forum to jest pó³ na pó³ bo sa tematy typowo moto (forum ogolnie o tym jest) i tematy tak zwane offtopic lub ró¿ne. Ale czasem ejdnak da sie zauwazyÌ ¿e tematy moto nie sa do konca zwiazane z tym co trzeba ( jeœli sma zrobi³am tka offtopic to przperaszam abrdzo), ale powiem, ¿e z za³o¿enia zawsze tak wychodzi, udzielma sie na kilku innych forach jeszcze i powiem, ¿e ejst podobnie offtopic jest, choci¹z na takich bardzeij "renomowanych" forach (uje³am to w cudzys³ów celowo) mozna zauwazyÌ , ¿e strasznie tego pilnuja, np. forum o komputerach (przyk³adowo http://forum.tweak.pl/)A co do anszego forum szczerze mi sie czasem podoba mowic o bzdetkach ale czasem lubie tez sobie poczytac jakies wypowiedzi moto niekoniecznie udzielajac sie w topicuA co do licznika postów, czy ktoœ na to wogole zwraca uwage?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze powstaÂł ten czat, teraz forum przez to powinno isc w lepszym kierunku, moze troche te spamerstwo zmaleje...Ja rozumie ze forum jest od tego zeby pisac i dyskutowac ale jakis porzadek musi byc, spamujcie juz jesli chcecie w tych dolnych topicach, offtopicach, bo wchodzi sie na tematy ogĂłlne, szukam pomocy itp. (te najwazniejsze na forum) i zanim znajdzie sie cos sensownego trzeba czytac poÂłowĂŞ postĂłw nie na temat.Pozdrowionka dla wszystkich, piszÂących, czytajÂących, nie spamujÂących, i spamujÂących tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej nie udzielaĂŚ sie w tematach ktĂłre zjeÂżdzajÂą na boczny tor GÂłupi post w danym temacie jest prowokacjÂą do kolejnego gÂłupiego postu i niestety to sie nasila :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten temat byÂł juz poruszany kiedyÂś, ale niestety nic z tego nie wynikneÂło.Powinno byc tak jak na forum ogĂłlnym. Jak nie napiszesz czegoÂś w przeciÂągu 90 dni, to twoje konto idzie w kosmos.Sprawi to, Âże martwe dusze znikna z forum, baza sie oczyÂści, wiĂŞc chociaÂż minimalne korzyÂści z tego sÂą. Rozumiem, Âże jak ktoÂś siĂŞ rejestruje i sie pĂłxiej nie udziela, to nie czuje takiej potrzeby lub mu sie nie podoba.Czyli w takim ukÂładzie do widzenia.Tak samo jest z powitalniÂą. KtoÂś sie wita, wszyscy witajÂą jego, ale po dwĂłch miesiacach ktoÂś zauwaÂża ten temat i dalej wita i wita, pĂłxniej nastĂŞpny itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoÂś chÂłopcy za duÂżo filozofujecie I tak prosty z pozoru temat o kierunku rozwoju naszego forum zmieniÂł siĂŞ w temat rzekĂŞ, gdzie domorosÂłe filozofy moga daĂŚ upust swojej niedowartoÂściowanej fantazji i snuja chore wizje, jak by byÂło fajnie bez spamerĂłw i tematĂłw o sexie I co teraz robicie :?: Piszecie o takiej samej dupie Maryni jak i my (sexomaniacy 8) )Tylko nasze posty moÂżna poczytaĂŚ, a Wasze sa przynudnawe MyÂślĂŞ, Âże temat zostaÂł wyczerpany LuÂźne tematy i posty w dziale INNE, a w pozostaÂłych dziaÂłach nie ma spamowania WiĂŞc nad czym siĂŞ tak jeszcze rozwodzicie :?: Pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej stary dla mnie tematy o seksie sa nudne wiĂŞc co siĂŞ czepiasz do filozofowania ??Nie czytam tematĂłw ktĂłre sprowadzasz do seksu, wiĂŞc Ty nie musisz czytaĂŚ tematĂłw ktĂłre dla Ciebie sÂą nudne. Po co tutaj cos pisaÂłeÂś, Âżeby posta se nabiĂŚ?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co tutaj cos pisaÂłeÂś, Âżeby posta se nabiĂŚ?? Mr. Green
I kto tu sobie posty nabija :?: Skoro to problem caÂłego forum, to mam teÂż prawo siĂŞ wypowiedzieĂŚ Ale poniewaÂż nie jestem takim spamerem jak Ty :mrgreen: , to wiĂŞcej postĂłw w tym temacie nie piszĂŞ, bo wszystko co miaÂłem na ten temat napisaÂłem No chyba, Âże bĂŞdĂŞ musiaÂł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o takiej samej dupie Maryni jak i my (sexomaniacy  )
To zacznijcie w koncu posuwac ta dupe Maryny a nie tylko gadac o sexie,a jak wiadomo krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje...
Tylko nasze posty moÂżna poczytaĂŚ, a Wasze sa przynudnawe
Chyba odwrotnie.Ja jak widze Twoje posty i jeszcze jednego takiego gawedziarza to nawet ich nie czytam bo zawsze sa o tym samym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zacznijcie w koncu posuwac ta dupe Maryny a nie tylko gadac o sexie,a jak wiadomo krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje...
A z Ciebie taki z Ciebie ogier :?: SÂądzÂąc po brzuszku chyba raczej nie
Ja juÂż w ogĂłle na tym forum nie bĂŞde pisal Mr. Green
To bĂŞdzie straszne ÂŻartowaÂłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.