Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fajne trasy+miejscowki


zomb

Rekomendowane odpowiedzi

SiemaTak mysle uderzyc gdzies w ta niedziele z dziewczyna na moto tylko niewiem gdzie jest jakies fajne miejsce ktore mozna zwiedzic,ewentualnie jakas fajna traska.Mysle ze odlegosc to tak do 300km w jedna strone.Znacie takie miejsca godne polecenia?Bo Slowacja to juz mi sie pomalu nudzi.Dzieki bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatni pojecha³em w tak¹ traskê.Tychy-Pszczyna(na drugich swiat³ach w prawo i potem brzegiem Gocza³kowic)-Strumieù(wjazd na "wiœlankê")-Ustroù(postój w muzeum "Rdzawe Diamenty")-Wis³a-Salmopol (postój na górze)-Szczyrk-¯ywiec(przed samym ¯ywcem skrêt na Tresn¹)-zapora na jeziorze ¯ywieckim (postój, jak we¿miecie stroje k¹pielowe to mo¿na pop³ywaÌ, ewentualnie wypo¿yczyÌ rowerek wodny lub kajak)-nastêpnie Kêty-Oœwiêcim-TychyZ postojami zajê³o mi to ok 6 godzin (nie p³ywaliœmy bo nie mieliœmy strojów do k¹pieli), odleg³oœÌ 180 km.Oczywiœcie zawsze mo¿na traskê zmodyfikowaÌ pod siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul Czytaj dokÂładniej :mrgreen:

Tak mysle uderzyc gdzies w ta niedziele z dziewczyna na moto
Na œrednicówce, to œrednio romantycznie jest :mrgreen: Zomb pewnie myœli o jakieœ przeja¿d¿ce 300 km, dziewczyna sie zmêczy, a póŸniej odpoczynek na ³onie dziewczyny....tfu sory natury :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no jak na zachod toooo ....ja bym na Nyse smignol przez kedzierzyn lub glubczyce puzniej na prudnik pikne drozki ... fajne widoki ..no i miejsce docelowe to jezioro glebinowskie czy inaczej nyskie podoba mi sie tam fajna plaza skutery zaglowki narty wodne itp ...nad woda zaraz jakas dyskoteka czy cus ...no i woda dosc czysta ... mozna tez oczywiscie nyse odwiedzic fajne miasto ... no polecam ...;] odemnei to jest jakies 150km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zomb pewnie myœli o jakieœ przeja¿d¿ce 300 km, dziewczyna sie zmêczy, a póŸniej odpoczynek na ³onie dziewczyny....tfu sory natury
A Wicher yno o jednym :mrgreen: Dzieki za propo wybralem traske Spuna polecielismy na Nyse,trasa zajebista,wszytstko elegancko,pozwiedzalismy Zamek w Otmuchowie,te jeziorko tez wypas,tylko dlaczego nikt mi nie napiasl ze od 17beedzie napierdalalo Âżabami i relaks z kobita poszedl w zapomnienie,a zato mialem pikny powrot 2h w deszczu ,tak ze do tej pory jestem chory.Mimo wszystko trase polecam.Dziekuwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.