Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

31 Lipiec Pielgrzymka MotocyklistĂłw - GĂłra św. Anny


muzyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ha, ha ha motocykliÂści jak z koziego ogona waltornia. ZajÂączki cukrowe wielkanocne deszczu siĂŞ bojÂące WÂłaÂśnie wrĂłciliÂśmy i byÂło wspaniale mimo deszczu.i jakoÂś nikt siĂŞ nie roztopiÂł. SpotkaliÂśmy siĂŞ z grupÂą Muzyka w Bytomiu i pojechaliÂśmy szukaĂŚ tej licznej grupy w Zabrzu. Jak sami wiecie nikogo nie byÂło. Dopiero za Toszkiem popadaÂło, ale caÂła grupa dotarÂła na miejsce. Motocykli byÂło kilkaset i wszyscy w dobrych humorach. Teraz mamy poÂświĂŞconego Bigusia. Wszystkie drogi stojÂą przed nami otworem bez wzglĂŞdu na aurĂŞ. Mam nadziejĂŞ, Âże jest wam Âżal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale byÂło zajebiÂście kogo nie byÂło, bo mu siĂŞ nie chciaÂło, to niech ÂżaÂłuje 8) ale impreza, co siĂŞ uÂśmialiÂśmy to naszeDanielos, a ja liczyÂłem, Âże przyjedziesz, musiaÂłem sam reprezentowaĂŚ Bytom, no ale moze jeszcze bĂŞdzie okazja wspĂłlnie pojeÂździĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jeszcze mo¿na dodaÌ, zaskoczy³a mnie ta ogromna iloœÌ motorów. Uwa¿am, ¿e warto by³o jechaÌ . Wracaliœmy w cztery motory: Marfi, S³awek, Kud³aty i ja, fajnie siê z Wami jecha³o i mam nadziejê, ¿e nie uwa¿acie tego czasu za stracony. Dziêki ch³opaki.Ciekawe jak poradzi³ sobie Muzyk ze swoj¹ grup¹ z Krakowa?S³awek, zdjêcia super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pewnie, ¿e zdjecia super, szczególnie moje na drewnianej hayabusie jak robiê wheely na piasku 8) hahahahahamuzyk, dziêki za wrzucenie tematu na forum :!: fajnie by³o jechaÌ w takiej grupce, zawsze damy radê i znajdziemy w³aœciw¹ drogê S³awek_CzeladŸ, a gdzie jest fotka z drugiej strony zameczku? zamieœÌ tutaj, abo mi na emila poœlij Marfi, fajne te Twoje kucze do zamku (kto wie, to wie o co ³azi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha ha motocykliÂści jak z koziego ogona waltornia. ZajÂączki cukrowe wielkanocne deszczu siĂŞ bojÂące  :ranting:  :ranting:  WÂłaÂśnie wrĂłciliÂśmy i byÂło wspaniale mimo deszczu.i jakoÂś nikt siĂŞ nie roztopiÂł. SpotkaliÂśmy siĂŞ z grupÂą Muzyka w Bytomiu i pojechaliÂśmy szukaĂŚ tej licznej grupy w Zabrzu. Jak sami wiecie nikogo nie byÂło. Dopiero za Toszkiem popadaÂło, ale caÂła grupa dotarÂła na miejsce. Motocykli byÂło kilkaset i wszyscy w dobrych humorach. Teraz mamy poÂświĂŞconego Bigusia. Wszystkie drogi stojÂą przed nami otworem bez wzglĂŞdu na aurĂŞ. Mam nadziejĂŞ, Âże jest wam Âżal :mrgreen:
Licznej grupy w Zabrzu niestety nie by³o, ale gwoli sprawiedliwoœci spóŸniliœcie siê niemo¿ebnie czeka³em i czeka³em a¿ wreszcie sam musia³em poginaÌ na miejsce spotkania. Ciekawe natomiast dlaczego tacy zagorzali motocykliœci opuœcili bardzo fajn¹ i dobrze zorganizowan¹ (tutaj podziêkowania dla Policji) paradê :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe natomiast dlaczego tacy zagorzali motocykliÂści opuÂścili bardzo fajnÂą i dobrze zorganizowanÂą (tutaj podziĂŞkowania dla Policji) paradĂŞ
Moim skromnym zdaniem zagorzaÂły motocyklista to ten, ktĂłry nawija kilometry na licznych trasach, a nie ten co bierze udziaÂł w paradach. Nie mam nic przeciwko paradom, czasem mi siĂŞ zdarza.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem zagorzaÂły motocyklista to ten, ktĂłry nawija kilometry na licznych trasach, a nie ten co bierze udziaÂł w paradach.  Nie mam nic przeciwko paradom, czasem mi siĂŞ zdarza.Pozdrawiam
A moim to taki ktĂłry bierze czynny udziaÂł we wszystkich imprezach promujÂących motocykle i motocyklistĂłw a nie Âślepo nwija km byle tylko wiĂŞcej. A co do Policji to dlaczego nie majÂą staĂŚ??? Poza tym zatrzymali Was czy nie??? PolujÂą na piratĂłw drogowych a nie na motocyklistĂłw, ja miaÂłem liczne spotkania wizualne z Policjantami zawsze powyÂżej 160km/h i nigdy mnie nie zatrzymywali Pod M1 w Zabrzu wedle wczeÂśniejszych wyliczeĂą mieliÂście pojawiĂŚ siĂŞ okoÂło 9.30 - 9.40 czekaÂłem do 9.55 i nikogo nie byÂło wiĂŞc pojechaÂłem sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.