Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

31 Lipiec Pielgrzymka MotocyklistĂłw - GĂłra św. Anny


muzyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ej, ludzie, co tak ma³o chetnych?moze jakiœ plecaczek siê znajdzie bo mam wolne miejsce w razie czego Darek DR800, jak muzyk pisa³, ze chce byÌ na 9:30 pod M1 w Zabrzu, to mo¿e tam siê spotkamy, chyba bêdziesz mia³ tam du¿o blizej zamiast do Bytomia siê kulaÌ, z resztajak chcesz Danielos, a my mozemy o 9 na shellu siê zgadaÌ i razem œmign¹Ì, ja jeszcze zadzwoniê w sobotê wieczorem do muzyka i siê dowiem co i jak, chyba, ze napisze tutaj coœ wiecejno te¿ mo¿e uda nam siê z³apac z ekip¹ jak pojad¹ u nas 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kudlaty_bytom, dobrze prawisz, my z Shella w Bytomiu. MoÂżemy zrobiĂŚ tak: spotykamy siĂŞ tam o 9 i czekamy w peÂłnej gotowoÂści bojowej. Jak bĂŞdziemy widzieli grupĂŞ psychopatĂłw to rura i za nimi, na naszym terenie nam nie ucieknÂą Bez sensu Âżeby siĂŞ zatrzymywali co 10 km, tymbardziej Âże czasu bĂŞdzie niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia Czajkowska ma racjê. Wreszcie siê kobieta wypowiedzia³a 8) Danielos, jestem ZA, mogê od 9 kwitn¹Ì na Shell'u, maj¹ przecie¿ klimatyzowane pomieszczenie z Krakowa w godzinê nie zajad¹, wiêc spokojnie wystarczy, teraz czekamy na wypowiedŸ kierownika wycieczki i jedziem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym kierownikiem to troche przesadzacie Co do miejsca spotkania - to wola³bym zeby by³o jedno miejsce spotkania. W tym wypadku to jest market M1 - tylko który bo mam wra¿enie ze rozmawiacie o 2 ró¿nych.Jak ju¿ zdecydujecie który Wam bardziej odpowiada to powiedzcie mi tylko jak mam tam doprowadziÌ grupê jad¹c¹ od Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFO DLA LUDZI Z OKOLIC SOSNOWCA, BEDZINA, DABROWY GORNICZEJ, EW KATOWIC:Spotykamy sie o 9:00 na parkingu pod M1 w Czeladzi. MUZYK, czy ta godzina jest OK? Czy tez mamy byc wczesniej. M1 jest dokladnie pomiedzy Bedzinem a Czeladzia - w miejscu gdzie bedziecie przejezdzac nad DK1 bedziecie je widziec po lewej stronie.Podejrzewam ze obok Shella w Bytomiu bedziemy przejezdzac po 20 minutach, a po kolejnych 10-15 bedziemy pod M1 w Zabrzu.To sa 2 miejsca spotkan.Ale ludziom z zaglebia bezsensu bedzie jechac samotnie do ZABRZA. Ja np mam do Czeladzi 10 km, a do Zabrza 50 km. Zrobmy 2 spotkania pod dwoma M1.Pozdrawiam,Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Czeladzi jest M1 i w Zabrzu jest M1a ja i Danielos bêdziemy w Bytomiu Was wypatrywaÌ od 9 rano, chyba tak prêdko nie dojedziecie do Bytomia? i tak pojedziecie Siemianowick¹ i ko³o Shell'a wiec jak tylko zobaczymy ekipê, to ruszymy, nie bêdziecie musieli stawaÌ, pojedziemy za Wami [ Dodano: 2005-07-28, 12:37 ]ziobu, uwa¿am, ze taki plan by³by OK, bo inaczej pojechaÌ, to tylko k³opot, dwa markety, dwa postoje, a my siê tu jakoœ do³¹czymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myœlê, ¿e pod M1 w Zabrzu nie bêdzie za wiele motorków. Wiêc mo¿e najlepiej spotkaÌ siê w M1 w Czeladzi. Tam zbiera siê grupka z Zag³ebia i z Katowic. A i po jeŸdzie z Krakowa postój siê Wam przyda. Natomiast ci, ktorzy bêd¹ czek¹c na Shellu w Bytomiu oraz w M1 w Zabrzu do³¹cz¹ siê bez postoju. Jak zobacz¹ ekipê motocykli to po prostu rusz¹ z kopyta za nimi. W ten sposb bedzie tylko jeden postoj (jak proponuje muzyk) a kazdy bedzie czekac tam gdzie mu blizej. Ja chyba zjawie sie na Shellu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto Christo, plan masz dobry. Bez sensu jest Âżeby grupa siĂŞ co chwile zatrzymywaÂła. Przyjezdzaj do mnie i kudÂłatego na shella, poczekamy i rura. Ewentualnie Zobiu lub ktos inny wyÂśle nam sygnaÂła jak bĂŞda startowaĂŚ z Czeladzi ÂżebyÂśmy juz pomaÂłu ubierali dupska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio! Jak chcesz poznaĂŚ skoro nie chcesz jechac? To bÂłedne koÂło. Poza tym jesteÂś motocyklistÂą i z nami na forum czyli jednym z nas i nie przejmuj siĂŞ, Âże kogoÂś w realu zobaczysz pierwszy raz.

INFO DLA LUDZI Z OKOLIC SOSNOWCA, BEDZINA, DABROWY GORNICZEJ, EW KATOWIC:Spotykamy sie o 9:00 na parkingu pod M1 w Czeladzi.
JuÂż wiesz, gdzie masz byĂŚ i o ktĂłrej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.