Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

31 Lipiec Pielgrzymka MotocyklistĂłw - GĂłra św. Anny


muzyk

Rekomendowane odpowiedzi

DostaÂłam plakat od Andrzeja (organizatora) z powodu braku skanera przepiszĂŞ dane na nim zawarte.III PIELGRZYMKA MOTOCYKLISTĂWGĂłra Âśw. ANNY31.VII.2005r.11.30 Msza Âśw.SANCTA ANNA ORA PRO NOBIS10.30 - ZbiĂłrka (zajazd pod GĂłrÂą CheÂłmskÂą)Kontakt: 032 / 415 23 77 (FOTO A - R)0 604 990 65 (Andrzej)-------------------------------Jakby ktoÂś chciaÂł siĂŞ do³¹czyĂŚ do grupy jadÂącej od Krakowa, to wyjeÂżdzamy o godzinie 8:00 ze stacji ORLEN - pierwszej za rondem "kraka" w kierunku Olkusza (przy Makro). Jedziemy w kierunku DÂąbrowy GĂłrniczej, a nastĂŞpnie na Opole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja chetnie pojechalbym z Wami ale mam junaka i moja predkosc to 80-90 km/h jesli to wam odpowiada to jestem
MyÂślĂŞ, Âże wÂłaÂśnie z takÂą prĂŞdkoÂściÂą bĂŞdziemy jechaĂŚ - bĂŞdzie przynajmniej jedna MZ 150, a 80/90 to dla niej prawie max.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosba do Muzyka.Napisz dokladnie o ktorej jedziecie i jaka trasa bysmy mogli sie po drodze dolaczac ja moge podjechac pod M1 ale mysle ze okolice Katowic Chorzowa i Bytomia moga spotkac sie powiedzmy pod Yamaha w Chorzowie o ktorej to zobaczymy co napisze Muzykpozdrawiam
Wybaczcie, ale kiepsko znam Âślask - mimo to postaram siĂŞ mniej wiĂŞcej napisaĂŚ jak zamierzamy jechaĂŚ.KrakĂłw - Olkusz - DÂąbrowa GĂłrnicza - BĂŞdzin - CzeladÂź - Bytom - Zabrze - Gliwice - itdZ tego co pamiĂŞtam to chyba miĂŞdzy Bytomiem a Zabrzem po prawej byÂł jakiÂś duÂży market chyba wÂłaÂśnie M1 (nie jestem pewny) - Czy moglibyÂśmy siĂŞ tam spotkaĂŚ?Hmm co do godziny spotkania - wyjeÂżdÂżamy z Kraka o 8.00 do tego marketu jest okoÂło 90/100 km bĂŞdziemy na miejscu po okoÂło 1:15 - 1:30 czyli ok. 9.30.Czy w ciÂągu godziny dotrzemy pod gĂłrĂŞ Âśw. Anny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale kiepsko znam Âślask - mimo to postaram siĂŞ mniej wiĂŞcej napisaĂŚ jak zamierzamy jechaĂŚ.  KrakĂłw - Olkusz - DÂąbrowa GĂłrnicza - BĂŞdzin - CzeladÂź - Bytom - Zabrze - Gliwice - itd  Z tego co pamiĂŞtam to chyba miĂŞdzy Bytomiem a Zabrzem po prawej byÂł jakiÂś duÂży market chyba wÂłaÂśnie M1 (nie jestem pewny) - Czy moglibyÂśmy siĂŞ tam spotkaĂŚ?  Hmm co do godziny spotkania - wyjeÂżdÂżamy z Kraka o 8.00 do tego marketu jest okoÂło 90/100 km bĂŞdziemy na miejscu po okoÂło 1:15 - 1:30 czyli ok. 9.30.  Czy w ciÂągu godziny dotrzemy pod gĂłrĂŞ Âśw. Anny?
Jesli taka trasa to proponuje spotkanie ludzi z okolic Katowic pod M1 w Czeladzi powiedzmy o 9.OO.Muzyk to jest zaraz za Bedzinem jak bedziecie jechac na Czeladz to po lewej stronie miedzy Bedzinem a Czeladzia tam sie spotkamy acha w godzine moze byc troche ciezko zajechac na Gore sw anny dajcie sobie jakies 15 min zapasupozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyk, taka rozpiska trasy mnie siê bardzo podoba z tego co wiem, to przez Bytom bêdziecie jechali przez centrum, a tam bym siêdo was pzy³¹czy³, na shell'u bym czeka³, no i myœlê jeszcze kole¿ankê zabraÌ z Gliwic, wiêc fajnie siê zapowiadatylko jeszcze nie wiem o której byœcie byli u mnie 8 w Krakowie, 9:30 w Czeladzi, to chyba ko³o 10 w Bytomiu ( :?: )jeszcze siêdok³adnie w tygodniu zadeklarujê czy nic mi nie wyskoczy³o, bo na dzisiaj to JADà z Wami 8)P.S.mo¿e jakis kontakt telefoniczny? jak byœcie wyje¿d¿ali z Czeladzi, to ja na shella bym pojecha³ napoiÌ rumaka i grzecznie bym czeka³

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyk M1 jest jak jedziecie od Dabrowy gorniczej, potem masz Bedzin ,jedziesz prosto, po prawej jest zamekn na takim smiesznym rondzie [chyba to rondo]prosto i za jakies 700 m po lewej stronie jest M1 nie sposob go przeotrzycpozdrawiam [ Dodano: 2005-07-25, 21:45 ]Acha wszystko masz po trasie nie trzeba nigdzie zbaczac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shell jest na samym poczÂątku Witczaka najlepiej przejedÂź przez Tarnowskie GĂłry na NakÂło, czyli przez OsadĂŞ Jana prosto (nie w prawo na Bytom), na nastĂŞpnych ÂświatÂłach w prawo i w ÂŚwierklaĂącu na rondzie jedÂź na Bytom i potem jak na KrakĂłw (ten sam zjazd) tyle, ze pojedziesz na Centrum, dalej kierunek WrocÂław, PoznaĂą i po lewej bĂŞdzie Shell a po prawej jakiÂś mini marketnie wiem o ktĂłrej tam bĂŞdĂŞ, ale sÂądzĂŞ, ze z Krakowa (8:00) z przystankiem pod M1 w Czeladzi ekipa zjawi siĂŞ u mnie po 10:00 - 94 km + pogaducha lekko 2 godziny im zejdzie, ale planujĂŞ byĂŚ juÂż po 9 w garaÂżu i tak sobie myÂślĂŞ, Âżeby muzyk mi daÂł sygnaÂła jak bĂŞdÂą wyjeÂżdzaĂŚ spod M1, to pojadĂŞ zatankowaĂŚ i bĂŞdĂŞ grzecznie czekaÂł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.