Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

FOTORADARY


ostek19

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wszystko jest dobre ale wszystko w granicach rozsÂądku...z prĂŞdkoÂściÂą jest trochĂŞ jak z alkoholem (porĂłwnanie dla lubiÂących ostre chlanie ) dopĂłki nie przesadzasz z iloÂściÂą to dobrze siĂŞ bawisz ale jak przegniesz i siĂŞ spijesz to caÂła zabawa ciĂŞ minie....a co do fotoradarĂłw(nie wiem czy ktoÂś juÂż tego linka nie dawaÂł ale trudno:http://fotoradary2004.republika.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie linku ktory zamiescil Sabel, "Podinsp. W. Pasieczny: Nie ma rutynowej kontroli motocykli. Istnieje zakaz prowadzenia takich kontroli z wielu wzglĂŞdĂłw, a przede wszystkim dlatego, aby nie byÂło posÂądzeĂą, Âże policjant zatrzymuje kierujÂącego po to aby otrzymaĂŚ od niego parĂŞ zÂłotych. KaÂżda kontrola ma byĂŚ uzasadniona – jeÂśli jest to podejrzenie popeÂłnienia wykroczenia lub przestĂŞpstwa, lub zarejestrowanie takiego wykroczenia."Cos mi sie tu nie pasuje, bo jak inaczej mozna nazwac np. kontrolowanie przy wjezdzie wiekszosci motocykli wyjezdzajacych z bumerangu :?: Uczestniczylem w takiej 'lapance' i nie bylo to nic innego jak rutynowa kontrola, zeby bylo smieszniej kontrola motocykli dopiero wlaczajacych sie do ruchu wiec o zadnych przewinieniach nie bylo mowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co ze maja Twoje nr?Mozesz sciemniac ze to nie Ty jechales  :wink:  Co do fotoradarow stacjonarnych:jest taki w Piasku,trasa Bielsko-Katowice,ograniczenie do 70km/h.Zawsze wszyscy samochodziarze grzecznie zwalniaja i zjezdzaja na prawy a ja wtedy stawiam sprzeta na gume i przelatuje tak kolo fotoradaru z predkoscia ok.160km/h,juz pare razy mi cyknal zdjecie ale jeszcze nic nie przyszlo  :mrgreen:  Aha,zawsze myslalem ze flesz jak mignie jest bialy a to miga na taki niebieski kolor  :wink:
Gixer, juz nie ma (bÂądÂź prawie nie ma) fotoradarĂłw fleszowych....wzglĂŞdy bezpieczeĂąstwa itp. Teraz jak Ci robi, to nawet nie wiesz kiedy (wykorzystujÂą podczerwieĂą) :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicherek, jak zwykle stanoÂł na wysokoÂści zadania duzo napisane duzo do czytania ale bardzo sesowne i widac ze gÂłowka pracuje trzezwo mysli chlopczyk anieee ja ta powoli nie lubie al ejak widze jakies malutkie dzidzi bez opieki mamusi zajete pogawedko ze znajoma no to a zmnie ciereczki przehcodzo:( i wtedy to kordee bym stanela mamusi zwrocila uwage i dalej smigla:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dok³adnie trzeba bardzo uwa¿aÌ!!!!!!ja dzisiaj uwa¿a³em i na jedny skrzy¿owaniu zwolni³em do 40 kmh i tak nic nie da³o bo goœÌ wyjecha³ przed samego mnie, i nie by³o sznas na ucieczke ( tyle ze dzieki temu ze zwolnilem nie jestem w kilku kawa³kach pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh tez mialem wczorja przygode !! jade sobie jade a jakies 100 metrow przedemna podchodzi jakis emeryt z psina do drogi z psina na smyczy zatrzymal sie na chwile i jak bylem ze trzy metry od niego to sruuu do przodu przina galomuje na jezdnie a jakis slalom normalnie mi pikawica podskoczyla a psina o milimetry od mordy masakra slepi ludzie !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Âłapia nie ÂłapiÂą- na wszelki wypadek podajĂŞ informacje o samochodach z wideoradarami z Katowic. UwaÂżajcie czy ich nie widzicie we wstecznym lusterku na ÂślÂąskich drogach: Czarny Opel Vectra SO 13094 Srebrnymetalik VW Bora SK 12796 Ciemnofioletowy Ford Modeno SJ 04075 Ciemnozielony Peugeot 307 kombi SK 28… Srebrny Peugeot 307 kombi Jasnobordowy Ford Modeno KBA 725N Ciemny Volkswagen Vento KAT 734A CiemnobrÂązowy Ford Modeno KXA 0148

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja to tam przewaznie nie mam czasu patrzec do tylnego lusterka no i pokaralo mnie to kiedys !! kiedys w rybcu nagralo mnie mondeo jak jeszcze smigalem na etli // 2x wyprzedzanie na ciaglych i na zakazie wyprzedzania jechali za mna pol miasta a jak mnie juz dopadli to dostalem 10 pkt. i 300 zl w plecy no i zero pertraktacji tylko koles od razu do radia nawijal zlapalismy motocykliste ble ble ble itd ale 17 maja mija mi mandacik czyli jeszcze 6 dni i mozna dzidowac [ Dodano: 2005-05-17, 20:33 ]no i w koncu 10 pkt poszlo w p.i.z.d.u...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No nie wiem...ja bym podchodziÂł z dystansem do tego typu wynalazkĂłwChyba, Âże ktos prĂłbowaÂł i wie na 100% Âże to dziaÂła, to ewentualnie zastanowiÂłbym sie nad zakupem
Ten fotoblocker to jedna wielka qpa...dzia³a tylko w przypadku fotoradarów z lamp¹ b³yskow¹.A takich niestety juz bardzo niewiele zosta³o (widzia³em w Krakowie jest kilka ale nie wiem, czy dzia³aj¹), wiec jak chcesz ³¹dowaÌ kaskê w bezbarwny spray to proszê bardzo, the choice is yours!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rollo ma racjĂŞ FotoradarĂłw z lampÂą bÂłyskowÂą jest juz tylko kilka w Polsce  :wink:  WiĂŞc po co traciĂŚ kasĂŞ na badziewie typu Fotoblocker skoro i tak nie zadziaÂła  :lol:  Ten sam efekt daje zwykÂły lakier do wÂłosĂłw  :lol:
NO kasne!Po 1(primo) jest taĂąszy, a po 2 (primo) mozna sobie polakierowaĂŚ wÂłosy i tablice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rollo ma racjĂŞ FotoradarĂłw z lampÂą bÂłyskowÂą jest juz tylko kilka w Polsce  :wink:  WiĂŞc po co traciĂŚ kasĂŞ na badziewie typu Fotoblocker skoro i tak nie zadziaÂła  :lol:  Ten sam efekt daje zwykÂły lakier do wÂłosĂłw  :lol:
NO kasne!Po 1(primo) jest taĂąszy, a po 2 (primo) mozna sobie polakierowaĂŚ wÂłosy i tablice
A po trzecie (primo) Jak laskê napadnie jakis dresik, to mo¿e mu jeszcze w œlepia prysn¹Ì
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kumpel mi dzis mowil ze w Piasku (gdzie mam zrobiona ta slynna fote) na wczesniejszym przejsciu (tez ograniczenie do 70) tez ustawiali radar robiacy od tylu  :ranting:  :|
A ja myÂślĂŞ Âże fotki muszÂą byĂŚ jednoczeÂśnie robione od tyÂłu i od przodu, no bo co z tego Âże widaĂŚ rejestracjĂŞ jak nie widaĂŚ kierowcy i wtedy grozi tylko 100 zeta. WÂłaÂściwie teÂż to nic nie da, bo motocyklisty nie da siĂŞ jednoznacznie zidentyfikowaĂŚ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.