Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowa gazeta motocyklowa


sdmc

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj do salonu przyniesiono nam nowa gazete motocyklowa.Jest to 2 tyodnik, wydawana jest na papierze cos jak Trybuna Robotnicza formatu A3 ale co najlepsze kosztuje 2,70 zl. Jeszcze jej nie przegladalem ale na pierwszy rzut oko bardzo symatyczna.Nie wiem czy mozna juz ja kupic w kioskach ale gdyby jej nie bylo zapraszam do salonu na ogledziny. Nie pamietam nazwy ale jutro na pewno podam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dorwalem ta gazetke przypadkiem w Pyrzowicach na lotnisku u nas w miescie (wsi) jeszcze nie trafilem,ogolnie calkiem spoko i pisana luznym jezykiem,glownie to relacje ze zlotow i imprez,pare testow motocykli,pare reklam,cena 2,70 zl wiec luz,taki mily przerywnik miedzy czekaniem na motocykl,SM,czy jakies gazety z zagranicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najblizszym czasie musze odwiedzic Twoj salon SDMC bo trzeba koszule i naszywke kupic to przyokazji kukne w gazetke!!
czytanie kosztuje 1,35 PLN [ Dodano: 2005-06-21, 23:30 ]
to uderzcie do Pyrzowic na lotnisko tam jest napewno bo ja tam kupilem :wink:
jak ja mam jechaĂŚ 80 km aby kupiĂŚ taniÂą gazete, ktĂłra kosztuje 2,7 to wole juz kupowaĂŚ SM , albo Motocykl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazete oceniam na 5 (w skali do 6), pojechaÂłem do DÂąbrowy GĂłrniczej sprzedaĂŚ ksiÂązki w antykwariacie, patrze otwierajÂą za 2h, hmm.... ide poszukaĂŚ GMC, 1 kioski, babka wielki oczy i sie pyta: "a moÂże motor", 2 - to samo, 3, 4, 5, 6, 7, ide juÂż zrezygnowany, obskoczyÂłem chyba wszystkie kioski i saloniki prasowe w promieniu 1km, patrze, o tu niebyÂłem, ale pewnie i tak niema, ale co mi zalezy to tylko 20m do podejÂścia, podchodze pytam i co? JEST!! Super, poczytaÂłem i gazetka jest naprawde super, ludzie z redakcji wiedza o czym gada sie na forach bo poruszajÂą te tematy. To duÂży plus dla nich! Tylko ten duÂży format jakiÂś taki niewygodny w czytaniu Pozdrawiam P.S.Widze ciĂŞÂżkie czasy dla ÂŚM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.