Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

gleba...


Tytus

Rekomendowane odpowiedzi

No i stalo sie :x Z poniedzialku na wtorek mialem dzwona :[ Oczywiscie wszystko przez moja glupote, od kupna zrobione ok 5tys a ja jak ostatnia lama szlifa zrobilem...Smigalem do poznych godzin wieczornych z adas7 i Wojtkiem z Mikolowa (caly czas guma, sprinty na A4, testy przyspieszen itd...), juz mielismy wracac do chaty a mnie zachcialo sie pojechac na gumie przy ok 30/50km/h i do tego pod gorke! Dzialo sie to tak szybko ze ciezko mi to wytlumaczyc ,ale postawilem go na jedynce na gume i chyba przez ta gorke zalapal takiego piona ze nie bylem w state go normalnie opuscic, 2 razy mna kiwnelo w lewo i prawo - odpuscilem gaz ale bylo za pozno - predkosc mala - upadl pod katem prednim kolem i od razu na lewy bok. Ja wlecialem na kierownice i przygrzmocilem lewym barkiem o asfalt robiac kilka efektownych fikolkow. Motor na lewym boku pojechal ze 30 metrow po asfalcie. Od razu wstalem i przeprowadzilem motor na pobocze. Wrocilem jeszce o wlasnych silach jadac na moto go garazuStraty dzieki crashpadowi ktory starl sie w polowie nie sa duze - plastikowa lewa boczna oslona nie ruszona Jeszcze nie bylem w gazrazu by dokladnie wszystko pogladac.Ja dzieki kompletnemu ubraniu tylko lewy bark mam obity i przytarta lydke (L4), kombinezon troszke poprzycierany...Echhhh szkoda gadac... motor kilka dni temu odebrany z przegladu, komplet nowych klockow hamulcowych, wyregulowany, gotowy do wakacji :[wczoraj nie moglem wogole myslec o moto... ale dzis juz mi przeszlo i jak bark bede mial ok to robie i smigam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooooooo....ale Ci nie poszlo....To jest najgorsze jak zacznie bujac na boki jadac na gumie Juz paru moich kumpli tak polozylo sprzeta.Dobrze ze Ci sie tylko szlifnal a nie koziolkowal tak jak mojemu kumplowi.Z jego 929RR zostala tylko kupka zlomu (zreszta juz zreanimowana przez handlarza,byla na ostatnim bajzlu w Katowicach ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest najgorsze jak zacznie bujac na boki jadac na gumie
no zgadza sie ale jeszcze z duzej predkosci to mozesz szybciej opuscic (majac amor sketu jestes spokojny o shime) i troche cie zatrzepie. Ja jechalem stanowczo za wolno do tego pod gorke pion byl za duzy i nie moglem nic robic jak kolysal sie to w prawo to w lewo... moj blad juz nigdy go nie popelnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak ostatnio polozyl DRZ400 Supermoto...Postawilem go praktycznie z miejsca i od razu zaczal sie bujac na boki,juz myslalem ze leze ale jakos mi sie udalo 8) Mialo miejsce to w centrum Bielska i tej sytuacji bardzo pomogly koleiny na drodze Zreszta przez te koleiny ostatnio nie duzo mi braklo zeby polozyc K5,nawet Saint to widzial.Ciaglem na gumie i nagle wciaglo mnie w koleine a moto od razu poszlo na bok,troche shimmy bylo ale kolejny raz sie udalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak ostatnio polozyl DRZ400 Supermoto...  Postawilem go praktycznie z miejsca i od razu zaczal sie bujac na boki,juz myslalem ze leze ale jakos mi sie udalo
Zjakiej predkosci stawiasz sprzeta, ja tak z 40-50, narazie raczkuje ale pare razu juz po 200m przejechalem :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera najgorsze jest to ¿e coœ tam próbuje jeŸdziÌ na kole, ale jak siê nie umie za dobrze to mo¿na glebn¹Ì, wiêc staram siê jeŸdziÌ jak najmniej, ale jak siê nie jeŸdzi to siê cz³owiek nie nauczy, a jak siê nie umie to glebe ³atwo zaliczyÌ. I tu siê ko³o zamykanajlepiej kupiÌ drugie moto i go przygotowaÌ do szaleùstw.A co do ciebie Tytus to wspó³czuje, najgorsze to rozwaliÌ swoj¹ wycacan¹ maszynê.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.