Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

pełnopiersiowy oddech


antonnio

Rekomendowane odpowiedzi

WitamChce w moim bandziorze zmienic wydech na glosniejszy... no wlasnie chodzi mi tylko o to zeby bylo glosniej bo wiecej koni nie potrzeba mi 8) Tlumik to zadna firmowka tylko taka pucha robiona przez kogos... I tu, niczym rdza na metal wychodzi moj problem... Podobno przy zmianie wydechu trzeba robic synchro gaznikow Znowu znajomy mechanik powiedzial ze przy takiego typu tlumikach nie trzeba... I teras nic nie wiem Nie chce meczyc sprzeta wiec pomozcie dobrzy ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno przy zmianie wydechu trzeba robic synchro gaznikow
Nie synchro.Trzeba wzbogacic mieszanke bo przy przelotowym wydechu sie zubaza i moze zaczac brac Ci olej a w skrajnym przypadku moze dojsc do wypalenia zaworow....
tzn. ¿e po wypró¿nieniu wydechów nie powinno siê stosowaÌ do zaleceù producenta dotycz¹cych sk³adu mieszanki (obroty œrub¹ sk³adu mieszanki)?jeœli tak, to w jaki sposób to ustawiÌ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno przy zmianie wydechu trzeba robic synchro gaznikow
Nie synchro.Trzeba wzbogacic mieszanke bo przy przelotowym wydechu sie zubaza i moze zaczac brac Ci olej a w skrajnym przypadku moze dojsc do wypalenia zaworow....
hmmmmm z mechaniki jestem slaby ale czy i jak mozna zrobic taka czynnosc we wlasnym zakresie?? Tzn reguluje sie to jakas sruba czy trzeba rozbierac pol maszyny ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sÂłaby czy nie, ale jak to jest z tÂą ÂśrubÂą ?
No masz przy gazniku srube do regulacji skladu i nia wzbogacasz mieszanke.
A ja mam wtrysk to co mam zrobiĂŚ ja bym chciaÂł przelotĂłwe???
Nic nie musisz robic.Wtrysk sie sam dostosuje bo ma rozne czujniki mierzace atualne warunki pracy silnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz przy gazniku srube do regulacji skladu i nia wzbogacasz mieszanke.
no to jeœli mam wypró¿niony wydech (ale nie ca³kiem) i œróby powinny byÌ wykrêcone:1. pierwsza o 1 i 5/8 obrotu2. druga o 1 i 3/4 obrotuto jak prawid³owo wzbogaciÌ mieszankê, tzn. ile mam wykrêciÌ, aby pasowa³o to do mojego wydechu (te dane dotycz¹ oryginalnego, nie ruszanego wydechu)?jest na to jakiœ sposób, czy "na oko"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze znasz... to te z wygrawerowanym 666 ) A jak znasz to mozesz cos o nich powiedziec? tzn czy sa OK i czy sa warte swojej ceny?
No mi wÂłaÂśnie robiÂł wydech mÂłody Wentor ...musiaÂł byÂś sam go zobaczyĂŚ i oceniĂŚ ja jestem zadowolony......... :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi, teraz trudno mi powiedziec bo ja miaÂłem robiony dwa lata temu to pÂłaciÂłem 300zÂł .ale to od razu miaÂłem z mocowaniem kulkowym ( tylko vfr maja takie mocowanie).....a co do aktualnej ceny to trudno mi powiedzieĂŚ bo dawno siĂŞ z kolesiem nie widziaÂłem......ale jak jesteÂś zainteresowany to popytam siĂŞ ....?? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.