Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

27-29 maj otwarcie sezonu motocyklowe w Rudach ,koło Rybnika


Madzia Kawabusa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sargon heh nio w koncu udaÂło mi sie Ciebie namĂłwic na wrzucenie tych fotek na forum :wink: troszke to trwaÂło ale w koncu sÂą 8) dzieki ale kurde nie ma tej cio jestem na motorku od Gadgeda :? [ Dodano: 2005-05-31, 00:14 ]No a ja widze wszystkie fotki 8) nio kurde musicie miec takie wzglĂŞdy jak ja :mrgreen: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sargon heh nio w koncu udaÂło mi sie Ciebie namĂłwic na wrzucenie tych fotek na forum  :wink: troszke to trwaÂło ale w koncu sÂą  8)  dzieki  :D  ale kurde nie ma tej  cio jestem na motorku od Gadgeda  :?  
No bo ta zostawilem jako deser na sam koniec ...(a patrzcie jaki Gadged przerazony taaak mocno czyma swojego bandita zeby mu Madzia nie odjechala :mrgreen: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo ta zostawilem jako deser na sam koniec ...(a patrzcie jaki Gadged przerazony taaak mocno czyma swojego bandita zeby mu Madzia nie odjechala :mrgreen: )
A czego chÂłop siĂŞ baÂł przecie Bandit w dobrych rĂŞkach Madzia przeszÂła przeszklenie,to banditwoi nic nie mogÂł siĂŞ staĂŚ :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SARGON TyÂś tu wrzucil moje fotki?? jestes szalony??  :D   przeca ludzie do okulisty beda musieli potem isc...  :|  :doh:
Skromna do przesady
racja NICO fajne ... te na ktorych mnie nie ma  :doh:
NIEEEEE ...bo wszystkie sa fajne :mrgreen:
bo co ja mam dopiero powiedziec  :doh: no comment  :cry:
o bosze....nastepna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo co ja mam dopiero powiedziec  :doh: no comment  :cry:
Madzia czyÂżbym za maÂło kompelmentĂłw mĂłwiÂł :D:DD DzioÂłchy nie gadajcie nam tu pierduÂł wyszÂłyÂście zajebiÂście bo jesteÂście normalnie super mega git dziwczny. WiĂŞc jak by coÂś byÂło nie tak to napewno byÂście to usÂłyszaÂły,nie wiem czy od innych,ale odemnie napewno :D :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja nie trzymam tego motoura tylko sie o niego opieram bo taki slaby bylem po wypiciu tego jednegooo browara buhahaha nio a fotasy fajniste. oj dziewuchy wy to zawsze tak bedziecie gadac a przeca jestescie superaste !!!!! ale sie rozwinolem lingwistycznie co ma arczi powiedziec z mina zmeczonego czlowieka hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hih Arczi moja szkla widze :mrgreen: gadget ty juz niesciemniaj :wink: ech.... widze ze nasze motomanki sa studnia bez dna na pochlebstwa wsumie to kto nimi bardzi 3majta sie jak ktos chce fotki i filmiki jak jezdzimy drezynka , i inne ciekawe widowiska dawajcie na PW maila [ Dodano: 2005-06-01, 00:10 ]p.s browarek dla tego co skuma dlaczego gadet powiem tylko ze maja sznce ci so byli na invadersach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze nasze motomanki sa studnia bez dna na pochlebstwa  
BRONX o kim Ty znowu mowisz?? MOTOMANKA jest jedna 8) i qlde oswiec mnie o co chodzi z tym gadetem bo ja jusz normlanie wszystko sobie poprzypominalam w te i we wte i dupa nie wiem pamietam tylko ze sie przy stoliku jusz smialiscie z biednego Dawidka... :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.