Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

smoła??


AdiGotti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jak co weekend jecha³em sobie z moj¹ ³adniejsz¹ po³ówk¹poogl¹daÌ jakiœ ³adny skrawek Polski.Klara z nieba daje czadua ja spokojniusio moim transalpkiem pokonujê gdzieœ w okolicach Krzeszowickolejny winkiel a tu nagle...fruuu i gdyby nie kuferki i gmoleto mamy we dwoje problem.Wyci¹gn¹³em moto z rowu(na szczêœcie prawie nic siê nie sta³o)a póŸniej kobitkê(te¿ ca³a) i lookam na czym polecia³em i.......kurde, zauwa¿yliœcie czym buraki ³ataj¹ dziury w drodze?co to, lepik jakiœ?Jezu przy takich upa³ach to przecie¿ siê gotuje i jest sliskie jak olej!!!Wiem ¿e nale¿y uwa¿aÌ, ale bez przesady ludzie!Czy naprawdê nie ma innegosposobu na ³atanie dziur?Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to tak a propo tych szaleĂącĂłw ktĂłrzy na zakrĂŞtach wylatujÂą(wedÂług DZ) ja pamiĂŞtam jak ja na egzaminie na prawko: na zakrĂŞcie bÂło poÂłatane i smoÂła byÂła(gorÂąco byÂło) ja jeszcze zielony nie wiedziaÂłem Âże to gĂłwno Âśliskie jest :[ ale jakoÂś mi siem udaÂło opanowac uslizg..ale serce mi do gardÂła podskoczyÂło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie czym poÂłatali dziury na odcinku Opole - Strzelce Opolskie kurna lepikiem i posypali kamyczkami, jechaÂłem jak wÂłaÂśnie koĂączyli to robiĂŚ. Jak przejechaÂłeÂś po tym to biÂło wszĂŞdzie kamykami, wiĂŞc postanowiÂłem zwolniĂŚ tak do 50-60 a tu nagle ktoÂś mercem mi Âśmig moÂże 120 koÂło mnie i oberwaÂłem kamieniami po motorze i kasku. No i co trzeba zrobiĂŚ jakby mi pĂŞkÂła szybko tylko dzwoniĂŚ po policje chyba, ale czy to siĂŞ opÂłaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mĂłw zboqu Âże wtedy koÂło strzelec, mi na szczĂŞÂście chyba nie!Tych co to robiÂą to bez podkoszulki trzeba by byÂło po tych kamyczkach poszuraĂŚ to by siĂŞ zastanowili czy to mÂądre. Kurde dobrze Âże nigdzie ÂżeÂśmy nie uÂśliÂźli na zakrĂŞcie. ByÂłaby kicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie czym poÂłatali dziury na odcinku Opole - Strzelce Opolskie  kurna lepikiem i posypali kamyczkami, jechaÂłem jak wÂłaÂśnie koĂączyli to robiĂŚ. Jak przejechaÂłeÂś po tym to biÂło wszĂŞdzie kamykami, wiĂŞc postanowiÂłem zwolniĂŚ tak do 50-60 a tu nagle ktoÂś mercem mi Âśmig moÂże 120 koÂło mnie i oberwaÂłem kamieniami po motorze i kasku. No i co trzeba zrobiĂŚ jakby mi pĂŞkÂła szybko tylko dzwoniĂŚ po policje chyba, ale czy to siĂŞ opÂłaca?
te kamyki to norma. Jecha³em w sobotê na Kubalonkê w strone Istebnej i te¿ na winklach (serpentynki od strony Wis³y) pe³no takiego drobnego ¿wiru. Debile smo³ê nim zasypywali Poprostu rêce opadaj¹ :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy kto jezdzi to wie jak to jest i nie raz pewnie mu serducho zabilo mocnoproblem jest w tym ze nic sie z tym nie da robic juz nie raz byla zlozona petycja do ministra transportu czy jakiegos tam innego cfela w sprawie latania dziur no i tej cholernej farby, ktora maluje sie pasy no i nic maja nas w dupie i to gleboko !!!!a ci bez tych koszulek na drogach to nic na to nie poradza - za to im placa heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj bym sie rozjecha³ na tej cholernej smole. Oni tym ³ataja dziury i nie zwracaj¹ uwagi na to sie dzieje gdy s³onko troche przygrzeje. Ja jestem ciekaw co bêdzie siê dzia³o jak takie s³oùce utrzyma siê przez 2 tygodnie ?? Asfalt to nam wtedy chyba bêdzie na oponie zostawa³. Dzisiaj tez mia³em niemi³¹ przygodê zwi¹zan¹ z naszymi kochanymi drogami. Jad¹c z moj¹ kobietk¹ z Tarnowskich Gór na wysokoœci Suchej Góry wpadliœmy w "³atê" która by³a obni¿ona o jakies 5 cm od poziomu asfaltu i utworzy³a coœ w rodzaju skoczni. Jad¹c oko³o 80 km/h na winklu wpadliœmy na to coœ, a mój plecaczek uniós³ siê jakieœ 20 cm nad siedzeniem. Pampers mi siê zape³ni³ momentalnie. Dobrze ¿e nie wywinêliœmy or³a. Pozdrawiam psychopatów w kaskach, i uwa¿ajcie na siebie na naszych drogach-bezdro¿ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.