Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ktora najlepsza klasa 600 piekne oraz szybkie


Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera tak ojebujecie t¹ Yamahe ¿e a¿ siê boje. Obym Gixer nie musia³ ci racji przyznawaÌ.A mi siê wszystkie widz¹, mam s³aboœÌ do czarnych (nie tylko motorków, )A z gum¹ to jest tak, jak ktoœ nie umie to lepiej mieÌ motor który ciê¿ko staje. Jeœli siê mylê niech mnie ktoœ poprawi. Najbardziej lubie sporty (chopperek to se kupie na 50 urodziny) ale to czy idzie na gume czy nie to nie jest dla mnie najwa¿niejsza cecha motocykla. Ja tam wole by mi dupa nie odpada³a w czasie jazdy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie umie za dobrze angielskiego, ale pisze tak :"This all makes perfect sense now. This thing came apart on me at the top of turn one just as I was counter steering at well over 100 miles an hour entering the turn,"Czyli pĂŞkÂła przy prĂŞdkoÂści ok. 160 km/h , wiec to chyba nic dziwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie tam podoba R1...marzenie...koles a juz 3 sezon (model 2001) i nic sie nie dzieje...poza szkodami po szlifie :wink: ogĂłlnie Suka ma Âładnego SRADA, Kawa...636, Honda...CBR F5...ciezki wybĂłr...moje oceny to tylko wyglad zewnĂŞtrzny...niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:| ja z 600 to najbardziej.....................,hmmmmm....chyba gixera 1000 bym chciaÂł :wink: [ Dodano: 2005-05-30, 00:08 ]

Bo mialem pare Yamah i wiem ze poza wygladem raczej nic innego fajnego nie maja,zwlaszcza lubia zrec olej i sypia sie skrzynie i sprzeglo.  No ale jezdzij czym chcesz,to jest moje zdanie.
Niestety .potwierdzam zdanie GixeraMam trzyletniego Thundercata z 25000 km i sypie sie juÂż zdrowo.NastĂŞpny bĂŞdzie Suzer .poprostu wiĂŞcej wytrzymuje. :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giemul, a co ci sie sypie w tym Thundercacie, bo jestem ciekaw? Ja mam przebieg 28 tys no i na razie na szczĂŞÂście tylko elementy eksploatacyjne (albo aÂż bo teÂż tanie nie sÂą)ostro na swoim jeÂździsz, bo ja to raczej turystycznie, mĂłj jazdy na kole to raczej nie zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lekko to mu sie ze mnÂą nie Âżyje.LeÂżaÂł juÂż bidny 2 razy(raz konkretnie).SprzĂŞgÂło ma zjarane ,bierze olej,straciÂł zdrowo na mocy,hebel z tyÂłu sam sie zuÂżywaÂł(musiaÂłem rozbieraĂŚ na Âśrubeczki-w nĂłwce!!)CaÂły czas sÂą problemy z zegarami i kontrolkami,skrzynia teÂż sie koĂączy(przy zdrowej jeÂżdzie wyskakuje dwĂłjka)No ale ja poprostu nietrafiÂłem tym motorkiem w swoje gusty,potrzebuje czegoÂś co wytrzymuje "lekutkie katowanie",Thundercat niestety tu zawodzi .To jest motorek dla turystĂłw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.