Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ktora najlepsza klasa 600 piekne oraz szybkie


Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[ Dodano: 2005-05-24, 22:50 ]Znam go to jest moj sasiad mozna powiedziec ze on na tym moto wogole nie jezdzi bo nie umie a kupiÂł go za podobna cene jak wystawiÂł i mowi ze jest to teraz do niego za szybkie i sie boji cbr 929rr i szuka jakiegos chopera jak tylko sÂłuszaÂłem bo nie wiem tego na pewno motor byÂł po letkim szlifie ale jest juz zrobiony i wyglada jak nowa wiem bo go widziaÂłem i naprawde jest warty tej ceny goraco polecam
WidzĂŞ ze fajnych masz kumpli. Sam u nich oglÂądaÂłem 1100 XX, oczywiÂście telefonicznie full wypas:) Po przyjeÂździe okazaÂło siĂŞ Âże coÂś tam cieknie, lagi tylko trochĂŞ siĂŞ pocÂą, Âładowania nie ma ale na popych to idzie Oryginalne malowanie sprayem w komĂłrce. WidzĂŞ na allegro Âże go sprzedali:))) gratulacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 2005-05-24, 23:53 ]

Reso i Sebastain' date='ten Fire byl mojego kumpla.Wydzwonil nim w zeszlym roku na Bielanach i byl to przynajmniej juz jego 3 dzwon (chodzi o motocykl).Korpus silnika jest spawany od strony alternatora,rama kitowana i byle jak pomalowana z prawej strony.Gosc go kupil na handel ale tak go spier*olil ze glowa mala,wystarczy popatrzec na zdjecia i widac ze same naklejki tylko lekko przypominaja oryginalne a np. naklejka HONDA na zbiorniku jest w innym miejscu i krzywo przyklejona.Ogolnie ten sprzet to wymial i mina,trzymajcie sie od niej z daleka!
[ Dodano: 2005-05-24' date= 22:50 ]
WidzĂŞ ze fajnych masz kumpli. Sam u nich oglÂądaÂłem 1100 XX' date=' oczywiÂście telefonicznie full wypas:) Po przyjeÂździe okazaÂło siĂŞ Âże coÂś tam cieknie, lagi tylko trochĂŞ siĂŞ pocÂą, Âładowania nie ma ale na popych to idzie Oryginalne malowanie sprayem w komĂłrce. WidzĂŞ na allegro Âże go sprzedali:))) gratulacje.[/quote']No dokladnie tez ja widzialem na necie , niezle pasci, a moze chcesz sprzedac swojego SRADa?? :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reso,zobacz tu http://www.fmmotocykle.com.pl/polska/ramka...a_motocykle.htmJurek ma fajna 900RR z Akrapovicem,moze Ci spasuje.Tylko musisz ja starannie poogladac  :wink:
No wlasnei tak ja ogladam od paru dni :mrgreen: widze jakos wypelnienia sie nieschodza troche ale ogolnie moto mi sie podoba ale chyba ktos na nim ostro zapier... :mrgreen: tylko faktycznie wymagane byly by szczegulowe ogledziny(raczej niekupie sprzeta bez pomiaru geometrii ramy), wiesz moze cos wiecej o tym sprzecie??Ostatnio ogladalem w Knurowie RRke taka jak ta po szlifie , tylko jak sie okazalo obydwa ograniczniki polamane a chlodnica jak banan wiec napewno mial ciekawy zyciorys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reso,zobacz tu http://www.fmmotocykle.com.pl/polska/ramka...a_motocykle.htmJurek ma fajna 900RR z Akrapovicem,moze Ci spasuje.Tylko musisz ja starannie poogladac  :wink:
No wlasnei tak ja ogladam od paru dni :mrgreen: widze jakos wypelnienia sie nieschodza troche ale ogolnie moto mi sie podoba ale chyba ktos na nim ostro zapier... :mrgreen: tylko faktycznie wymagane byly by szczegulowe ogledziny(raczej niekupie sprzeta bez pomiaru geometrii ramy), wiesz moze cos wiecej o tym sprzecie??Ostatnio ogladalem w Knurowie RRke taka jak ta po szlifie , tylko jak sie okazalo obydwa ograniczniki poBamane a chBodnica jak banan wiec napewno mial ciekawy zyciorys
W tym egzemplaÂżu wgniecenia na baku od czyszczenia siĂŞ nie porobiÂły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz moze cos wiecej o tym sprzecie??
Niestety nie...Daleko nie masz to podjedz ja sobie poogladac,moze warto ja kupic :roll: A z tej ceny na pewno urwiesz przynajmniej 800zl tylko sie musisz dobrze targowac :wink:No bankowo 800 zeta musza spuscic, motocykli sie tak latwo niesprzedaje :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w³asnie co do biegów to tez ju¿ cos wyczyta³em ¿e "2" wyskakuje ale podobno poprawiono to dopiero w modelu na 2004r(PODOBNO)Czyli jak juz brac to tylko z pl a by³a to jakaœ ró¿nica? zaleza³o to coœ od tego gdzie one trafia³y?Swoj¹ droga ledy zawsze mo¿na dodac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz moze cos wiecej o tym sprzecie??
Niestety nie...Daleko nie masz to podjedz ja sobie poogladac,moze warto ja kupic :roll: A z tej ceny na pewno urwiesz przynajmniej 800zl tylko sie musisz dobrze targowac :wink:ja kupowalem u nich sprzeta ,mozna sie z chlopakami dogadac, spuscili mi 1200 zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja od niepamietnych czasow jestem napalony na thundercata, no a z nowiuskich maszynek to kazda ma w sobie to cos wyjatkowego... i na kazdej sie zawiesza oko takze trudno stwierdzic ktora mi sie podoba najbardzej. ale chyba suzi a potem r6, ale ta zielonka... mmm najlepiej miec kazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam z 600 najbardziej sie podobala zawsze r6, no ale ostatnio coraz czesciej sie spotykam z nienajlepszymi opiniami na jej temat No ale teraz kawasaki wypuscilo pieknego sprzeta a i srad jest niczego sobie Hondy mnie nie kreca jakos.No ale moje zdanie opiera sie tylko i wylacznie na tym co przeczytam, uslysze i zobacze, bo pojezdzic na nowych modelach to nie mialem okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.