Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ghost Rider


blade

Rekomendowane odpowiedzi

Sciagnalem sobie dzis filmik o "ghost riderze" - jestem pod wrazeniem. Niezly szaleniec, ma chyba wiecej szczescia i odwagi niz rozumu. Zamiatac 250-300km/h miedzy autami to jest "co najmniej" nienormalne... Odwazylibyscie sie na tak jazde? ****** Pytanie nie dotyczy Gixera bo domyÂślam siĂŞ jaka byÂłaby odpowiedÂź ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to to nie jest jeden goœciu. To sa ró¿ni kierowcy. Ale fakt pozostaje faktem ¿e maj¹ doœc du¿o szczêœcia i raczej niewiele rozumu. Pozostaje tez fakt ich dróg, zauwa¿ ¿e ich pobocza s¹ lepsze niz nasze normalne pasy przeznaczone do ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer znowu to samo Ja mam prawie wszystkie filmy GhostRider (do uzytku prywatnego ) i musze przyznac ze gosc/ie maja bardzo duzo umiejetnosci w szczegolnosci na filmie z 499KM GSX1400R Turbo gdzie przy 300km/h stawia na gumie w luku wyprzedzajac samochody, a propo fajny uklad wydechowy mial moze z 10 cm Siana w glowie maja cala sterte i osobiscie nie pochwalam takiej jazdy na drogach publicznych, na torze czy zamkniety terenie SUPER ZABAWA 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, film jest juz stary jak swiat, ale moim zdaniem warty obejrzenia Z tym ze zdecydowanie polecam czesc pierwsza - jakos taki inny klimat ma, ciekawiej sie to oglada niz GR2 czy 3. Muzyka bardziej "agresywna" no i przede wszystkim Uppsala Run - koles wykreca 270+ km/h _SREDNIO_ na odcinku o dlugosci ponad 68km (przejezdza ze Sztokholmu do Uppsali ponizej 15 minut).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie moze jakies filmiki z X-Games?? TEz niezle wymiataja zwlaszcza Pastrana. Wiem ze calkiem inna tematyka nie lataja sportami ale tez wypas, mam finaly z 2001 roku, nizele wymiataja, jak macie jakies ciekawe stronki z takimi filmikami to dajcie adresy... [ Dodano: 2005-05-14, 21:41 ]Gixer przyslalbys mi jakies zdjecia jak latasz na kole albo inne ciekawe? Bylbym wdzieczny, mail to [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.