Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

propozycja


chamsin

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie spoleczenstwo ma nas za ludzi niespelna rozumu i tak sobie mysle ze, moglibysmy temu troszke pozaprzeczac .Co myslicie o zorganizowaniu w jakas sobote wypadu do jakiegos domu dziecka, jest tu nas dosc duzo, moglibysmy pojechac, powozic dzieciaki na motocyklach, frajda dla nich niesamowita, moglyby z bliska pogapic sie na sprzety, podotykac je, posiedziec na nich itd .Ide dalej i mysle ze nawet moglibysmy sie zlozyc i ufundowac cos dla takiego domu mam namysli telewizor,video lub cos co jest w naszym finansowym zasiegu a jest im to potrzebne.Kazdy wie jaka jest sytuacja w naszym kraju i mysle ze byloby fajnie zrobic cos takiego.Prosze o opinie na ten temat i ewentualne propozycje.Moze ktos robil juz cos podobnego ,zna kogos z kierownictwa takiego domu.Mozna by zorganizowac cos takiego, dla nas poczucie spelnienia dobrego i szczytnego celu a dla tych smutnych moze niechcianych dzieciakow niezapomniane chwile radosci i swiadomosc ,ze ktos o nich pamieta.Piszcie co o tym myslicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pamietajcie ze 1 czerwca przewaznie sa organizowane jakies imprezy dla dzieci nie nie koniecznie musi byc to najlepszy termin, polecalbym raczej "podpiac" sie pod jakas wieksza impreze, mam uklady w radiu FLASH a oni na pewno cos beda cos organizowac, no i bedzie jakas reklama.Mozna za zrobienie sobie zdjecia na moto zbierac kase a pozniej ja przekazac lub cos kupic. Poza tym trzeba sie zapytac czy mozna tak normalnie cos przekazac domu dziecka, bo kiedys slyszalem ze to nie takie proste (wiecie: Polskie prawo, podatek od darowizn, itp) ale prawie to jest do przejscia bo mozna im taki np.telewizor sprzedac za 1 zl.Pomysl bardzo szczytny JESTEM ZA !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Co do 01. czerwca to faktycznie zwykle juz jest zaplanowana jakas impreza dla dzieciakow. Jak bedziemy sie zbierac na koszulki i naszywki mozna dodatkowo zlozyc sie po 10 czy 20 pln i juz bedzie jakis fundusz !Pozatym , moze nie przyjmujmy ze bedzie to akcja jednorazowa ! Mozna np. raz na kwartal odwiedzac maluchy.Jezeli tyle osob jest za to przestanmy gledzic a wezmy sie do organizowania ! Zna ktos kogos kto pracuje w takim osrodku..? Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.