Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rabat na MBS, Koszulki, Naszywki ... tutaj


sdmc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja prosze koszulke: rozmiar XL i jeszcze nie wiem do konca ale chyba jedna wejsciowke. Podobno oficjalna parada tej imprezy odbywa siĂŞ z pod salonu szpili w katowicach (na pewno bedzie duzo motocykli) wiec moze lepiej byloby sie spotkac wlasnie w tamtym miejscu ew. jak bedzie jechala ekipa z BOSTER'A to postaralbym sie ich zaciagnac do chorzowa. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a parada z predkoscia 50km/h to juz tak EXTREME
Kiedys bylem na zlocie w Zdyni k/Gorlic i byla parada do Wysowej Zdroj i predkosc wachala sie w przedziale 80-100 km/h a sprzetow bylo duzo wiec hardcore byl niezly 8) Rok pozniej na tym zlocie parada byla juz tylko do Ujscia Gorlickiego i predkosc wachala sie w przedziale 40-60km/h Zgadza siĂŞ jesteÂśmy z ekipÂą z ÂŻywca co roku w Zdyni i ta parada naleÂży do jednej z "szybszych" ale to tylko dlatego Âże nie jest przez miasto tylko caÂły czas wiochami siĂŞ jedzie. Tak to juÂż jest u Steel Roses MC w zdynie ale polecam ten zlot kaÂżdemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja , a ja , a ja ...? :roll: ja to bym chcial napewno jeden bilet i jedna koszulke XL a moze moje Kochanie tez sie ze mna wybierze to wtedy dwa bilety !pliiiiiizz...! z gory dziekuje, Maciek "Bomba" [ Dodano: 2005-03-16, 23:04 ]Pierunie !zapomnialem ze naszywke tez bym fcial... jak by mozna bylo by milo,pozdrawiam,Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec dzisiaj bylem z Pchela w sprawie koszulek i naszywek, no i ???Zamowienie zlozone.Spokojnie beda dostepne razem z biletami jeszcze dzisiaj kazdyz Was dostapnie maila z wizualizacja koncowa tego projektu.Piszcie, piszcie co kto chce bo jak cos to w poniedzialek domowie jeszcze "towaru" (produkcja koszulek startuje w ten dzien, naszywki juz dzisiaj)PS. [ZASPAMUJE SOBIE TROCHE ]Wiosna sie zaczela wiec zapraszam na serwis :mrgreen: przypominam o rabacie specjalnym dla forumowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizualizacja bedzie dostepna na forum a teraz pisze spamm do wszystkich na mail co by sie wszyscy dowiedzieli o tymi zglaszac sie kto chce bo jak braknie to do pon mozna jeszcze zwiekszyc ilosckoszulek/naszywekbtw. nie wie co z spiderem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.