Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rabat na MBS, Koszulki, Naszywki ... tutaj


sdmc

Rekomendowane odpowiedzi

Cena wejsciowki na MBS 2005 jeszcze nie jest ustalona do konca przez Cardinall, ale ma nie przekroczyc 15 zl.Na podstawie tych mglistych informacji moge juz przedstawic "oferte"Kazdy forumowicz otrzyma wejsciowke specjalna o 50% tansza czyli nie wiecej nizeli 7,50 zl. Poza tym do tego czasu beda juz gotowe koszulki forumowe przewidywana cena to 20 zl i naszywka w cenie 5 zlNa poczatek "parady" proponuje siedzibe naszego salonu parking (wiezowiec obok naszego salonu)lub chodnik (kolo salonu) w zaleznosci od ilosci chetnych, jest bardzo latwy wyjazd na Drogowa Trase Srednicowa. Spotkanie 16 kwietnia 2005 pod salonem wyjazd z pod salonu godzina 10-00.Prosze sie okreslac (pozniej) kto chce wejsciowke (do 31 marca) i od razu kto chce koszulke (jaki rozmiar) i naszywke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

- 1 wejœciówke (czy ewentualnie jest mo¿liwoœÌ wzi¹œÌ 2 wejœciówki?? Bo mo¿liwe ¿e bêde z kole¿ank¹, jak dobrze pujdzie).- 1 koszulek rozmiar XLz naszywk¹ jeszcze siê zastanowieCzy obecnoœÌ na paradzie jest obowi¹zkowa?? Bo niechce spowalniaÌ ca³oœci na mojej Hondzie (50ccm). I na jakiej zasadzie bêdzie odbiór wejœciówek i koszulek??PozdrawiamEdit:- 1 naszywke (jak zaleÌ to szaleÌ)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy obecnoœÌ na paradzie jest obowi¹zkowa?? Bo niechce spowalniaÌ ca³oœci na mojej Hondzie (50ccm).
Jeszcze nie widziaÂłem parady na ktĂłrej jechaÂłoby siĂŞ wiĂŞcej niÂż 50km/h takÂże nie obawiaj siĂŞ Âże bedziesz spowalniaÂł BiorĂŞ koszulkĂŞ M i naszywke, jeÂśli chodzi o wejÂściĂłwke to jeszcze nie wiem czy bĂŞde zaleÂży czy do tego czasu Âśnieg ktĂłrego jest u mnie duuuÂżo zniknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy obecnoœÌ na paradzie jest obowi¹zkowa?? Bo niechce spowalniaÌ ca³oœci na mojej Hondzie (50ccm).
Jeszcze nie widzia³em parady na której jecha³oby siê wiêcej ni¿ 50km/h tak¿e nie obawiaj siê ¿e bedziesz spowalnia³ Biorê koszulkê m i naszywke, jeœli chodzi o wejœciówke to jeszcze nie wiem czy bêde zale¿y czy do tego czasu œnieg którego jest u mnie duuu¿o zniknie.No chyba ¿e tal bêdzie to i ja sie mogê objawiÌ. Ty te¿ sie nie obawiaj w Bêdzinie ju¿ jest coraz mniej tego bia³ego (szarego??) dziadostwa. Wiêc za miesi¹Ì to ju¿ bêdzie suchutko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje 50cc endurko tez wiecej, jak 60km/h ze mna na grzbiecie (90kg) nie wyciagnie, wiec chyba przejade sie, jak rok temu, pociagiem... zwlaszcza, ze nie bede chyba jechal tam sam zapisuje sie na: - wejsciowke (i tu mam podobne pytanie: czy mozna zamowic dwie (z czego jedna dla mojej Wybranki... ?)) - koszulke - 193cm wzrostu to jaki bedzie rozmiar... XL? - naszywke, szt. 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze pisac co kto chce, motocykle sa 2 miejscowe wiec kazdy moze zamowic maksymalnie 2 wejsciowki (zeby nie bylo spekulacji jak na koncert U2 ) wejsciowki beda "sprzedawane" gdzies okolo 5 kwietnia w salonie, wiec osoby posiadajace slabsze sprzety czy jadace pociagiem na imprezke beda mogly dojechac same. Wydaje mi sie ze dojazd nie zajmie wiecej niz 1 godzina (sprawdze to jak sie ociepli troche bardziej) Jutro jade z Pchel-a do firmy ktora bedzie wykonywac koszulki i naszywki ustalic uklad logo, napisow, itd czas realizacji 1 tydzien wiec spokojnie bedzie mozna odbierac te rzeczy razem z wejsciowkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.