Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Policja


Menelek

Rekomendowane odpowiedzi

no có¿, tak sobie opisujemy, to napiszĂŞ Ci, Âże ja mam w stajni HondĂŞ VTR 1000 F i AWO z 1956 roku, ktĂłrego w dawnych czasach zÂłoÂżyÂłem sobie z kolegÂą, chociaÂż nie jestem z zawodu mechanikiem,  bo teÂż juÂż Âładnych parĂŞ lat temu skoĂączyÂłem prawo i wykonujĂŞ jeden z zawodĂłw prawniczych zaczynajÂący siĂŞ na literĂŞ a- dla uÂłatwienia podam, Âże nie jest to alkoholik, moÂżesz zgadywaĂŚ trzy razy acha,a do tej pory mam zrobione na motocyklach 76 tys. kilometrĂłw (zawsze sobie zapisuje stany licznikĂłw jak kupujĂŞ- sprzedajĂŞ moto)
...a ja zupeÂłnie odwrotnie - nie mam chyba gÂłowy do liczenia (i sensu teÂż nie widzĂŞ) - moÂże dlatego, Âże wykonujĂŞ ten zawĂłd na a- pozdrawiam jajo (a-lkoholik )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pomys³ z zapisywaniem spodoba³ mi siê,mo¿e pod³¹czê siê pod ten konkurs nawijania kilometrów.Myœlê ,¿e mam te¿ zrobione ko³o 80 tys. mo¿e trochê wiêcej.Jak przesiad³em siê na autko to œrednio rocznie robi³em oko³o 26000 w samej pracy,nie licze wyjazdów na wczasy i takie tam inne.hehehe podoba mi siê toju¿ ³adnych parê lat temu skoùczy³em prawo i wykonujê jeden z zawodów prawniczych to Ty w imieniu prawa ³amiesz prawo. No Krzysiek dobry jesteœ.Ja w porywach dochodzi³em do 70 kaktusów ale w domu,w szklarni to pomidory uprawiam.Akwarium nie mam,ale mogê siê pochwaliÌ oczkiem okolo 2000 litrów i 30 ryb karpie karasie.Pies jest owczarek kaukaski a w domu zamiast wê¿y trzymam królika to znaczy córka trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja zupeÂłnie odwrotnie - nie mam chyba gÂłowy do liczenia (i sensu teÂż nie widzĂŞ) - moÂże dlatego, Âże wykonujĂŞ ten zawĂłd na a-  :)  pozdrawiam  jajo (a-lkoholik  :D )
jak rozumiem, nie wymieniasz w motocyklu pÂłynĂłw, opon, wiĂŞc nie potrzebujesz stanĂłw licznika, masz jak widzĂŞ motocykl bezobsugowy, super, a benzynkĂŞ nalewasz do niego? czy tylko tak sobie stoi i na niego patrzysz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imiê Micha³ i jestem alkoholikiem Mo¿e przestaniecie siê ju¿ k³óciÌ o to, kto jest lepszym batem w jeŸdzie na motocyklu i ile kasy zbijacie z tego swojego "a" zawodu.Podajcie sobie ³apê, walnijcie w pysk kaktusem i bêdzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle:mozna gnac i 300 ale trzeba wiedziec gdzie sobie mozna na to pozwolic.I nikomu na drodze nie mozna ufac.Motocykl jest dla ludzi ale trzeba umiec z niego korzystac (z glowa).Moze dlatego ze stosuje te zasady do tej pory nie mialem zadnego dzwona,nawet nie wiem co to szlif a na motocyklach sportowych jezdze juz 10 lat (i to dosyc ostro) i zrobilem na nich troche ponad 100 tys.km.Do tego dochodzi przebieg zrobiony na motorowerach na ktorych jezdzilem od 8 roku zycia.A tak wogole to dyskusja robi sie troche bezsensowna :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher napisalMo¿e przestaniecie siê ju¿ k³óciÌ o to, kto jest lepszym batem w jeŸdzie na motocyklu i ile kasy zbijacie z tego swojego "a" zawodu.
Wicherku a osssso chodzi :?: przecie¿ my siê nie k³ócimy grzecznie o rybkach,pieskach ,motorkach rozprawiamy po to chyba jest to 4um.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja zupeÂłnie odwrotnie - nie mam chyba gÂłowy do liczenia (i sensu teÂż nie widzĂŞ) - moÂże dlatego, Âże wykonujĂŞ ten zawĂłd na a-  :)  pozdrawiam  jajo (a-lkoholik  :D )
jak rozumiem, nie wymieniasz w motocyklu pÂłynĂłw, opon, wiĂŞc nie potrzebujesz stanĂłw licznika, masz jak widzĂŞ motocykl bezobsugowy, super, a benzynkĂŞ nalewasz do niego? czy tylko tak sobie stoi i na niego patrzysz?
...nie, kurwa, siedzê i liczê!a od kiedy to opony siê wymienia na podstawie jakiœ p i e r d o lo n y c h obliczeù? chyba ¿e nie ma siê na co kasy wydawaÌ. generalnie, to wiem ile mam lat, ile lat mam mój motocykl, a olej wymieniam co sezon (wiosnê od zimy potrafiê odró¿niÌ, mimo ¿e nie jestem adwokatem )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie !PAX, PAX !!Czuje sie troche winny bo to w sumie ja zaczalem ta dyskusje bo jako pierwszy zakwestionowalem temat Menelka.... (ktorego zdanie - jak juz podkreslalem - szanuje)Coz - jak w tym starym dowcipie - wszyscy po trochu maja racje. Najbardziej spodobala mi sie ostatnia wypowiedz Gixera. Wiadomo - wszystko jest realtywne i zalezy od okolicznosci. Aczklowiek zgadzam sie i z Jarosym, Mr Dipi i z Spiderem (Spider przewaznie jak zabiera glos to nie glupio)Krzysiek tez ma poniekad racje.No ale najbardziej trzymam strone Jesiona - tez mam A, B, C, D, co prawda nie jezdzilem nigdy ciezarowka w naszym kraju (z wyksztalcenia jestem ekonomista;) )ale przez pewien czas bujalem sie duzymi autkami w stanach. Jesion ma racje i nie ma co rozliczac go z kilometrow bo pewnie starzem i doswiadczeniam na drodze bije nas wszystkich na leb!Opowiedzial nam bardzo przykra historie, ktora pewnie sam dalej mocno przezywa ale mysle ze nie bez moralu. Generalnie panowie - wyobraznia, wyobraznia i jeszce raz wyobraznia !Ile sobie czlowiek moze napytac biedy jednym glupim odkreceniem roll-gazu - szkoda gadac.Do konca zycia mozna se pluc w brode.Nie mowie ze zawsze jestem swiety, no bo nie po to czlowiek kupuje motocykl zeby zawsze jezdzic 50 km/h po miescie. Ale 130 ..? to jak dla mnie sporo przy duzo.Nakrecilem juz tez w zyciu sporo kilometrow - nie ukrywam ze glownie katamaranem - ale szacunek dla szybkosci to podstawa. pozdrawiam wszystkich , Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojetne czy jezdzi autem czy tez motorem zawsze jakies przygody sie moga przytrafic.Jak duzo sie jezdzi zdobywa sie w ten sposob doswiadczenie oraz idzie przewidziec co kto moze zrobic na drodze.Ja tez pracuje jako kierowca takze daje mi to duzo gdyz zdaje sobie sprawy z sytuacji ktore moga sie przydazyc z szalenczej jazdy.Dlatego "RESPECT"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja zupeÂłnie odwrotnie - nie mam chyba gÂłowy do liczenia (i sensu teÂż nie widzĂŞ) - moÂże dlatego, Âże wykonujĂŞ ten zawĂłd na a-  :)  pozdrawiam  jajo (a-lkoholik  :D )
jak rozumiem, nie wymieniasz w motocyklu pÂłynĂłw, opon, wiĂŞc nie potrzebujesz stanĂłw licznika, masz jak widzĂŞ motocykl bezobsugowy, super, a benzynkĂŞ nalewasz do niego? czy tylko tak sobie stoi i na niego patrzysz?
...nie, <font size="1" color="#FF0000">Nie przeklinamy tutaj // Pchela</font>, siedzê i liczê!a od kiedy to opony siê wymienia na podstawie jakiœ p i e r d o lo n y c h obliczeù? chyba ¿e nie ma siê na co kasy wydawaÌ. generalnie, to wiem ile mam lat, ile lat mam mój motocykl, a olej wymieniam co sezon (wiosnê od zimy potrafiê odró¿niÌ, mimo ¿e nie jestem adwokatem )
no có¿, z twojej wypowiedzi widaÌ, ¿e wiesz wiele, a tak przy okazji, czy do ubikacji te¿ wiesz kiedy iœÌ, czy te¿ dowiadujesz siê ju¿ o tym po fakcie? (jakby co, nie martw siê, mo¿e w przysz³oœci bêdzie lepiej), du¿o siê dowiedzia³em z twojego postu, ja natomiast wymieniam olej co okreœlon¹ liczbê kilometrów, a opony te¿, bo wiesz, z czasem siê zu¿ywaj¹ a do tego trac¹ swoje w³aœciwoœci- a to niespodzianka, no nie?, no có¿, nie bêdê kontynuowa³ ju¿ tej dyskusji, bo widzê, ¿e niektórym siê pop...li³o w g³ówce (u¿ywaj¹c nazewnictwa zaczerpniêtego z postu) i zamiast napisaÌ coœ sensownego pisz¹ wulgaryzmy, widocznie niczego wiêcej nie umi¹
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie nie przesadzajcie :| PĂłki co dyskusja byÂła na jako takim poziomie, dopĂłki co po niektĂłrym ciÂśnienie siĂŞ nie podniosÂło Menelek, uspokĂłj siĂŞ trochĂŞ, nie wiem o co sie rzucasz do KrzyÂśka, przecieÂż wszystko wyjaÂśniÂł kulturalnie i na poziomie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby wszyscy ze œl¹ska a naskakuj¹ na siebie jakby z Warszawy byli. Dajcie se po szlagu, póŸniej po buziaku, na piwo siê wybierzcie i bêdzie spoko. Temat by³ ciekawy do momentu pierwszych osobistych policzków. Miejmy nadziejê ¿e to juz siê wiêcej nie powtórzy. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawiali u mnie w wojsku: NIE PYKÂŁO Szkoda, Âże teraz skasowaÂł maszyneriĂŞ, ale zapewne ubezpieczony byÂł i kolega teÂż pewnie kasy trochĂŞ ma, wiĂŞc szybko zrekompensuje sobie ten maÂły incydent :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja zupeÂłnie odwrotnie - nie mam chyba gÂłowy do liczenia (i sensu teÂż nie widzĂŞ) - moÂże dlatego, Âże wykonujĂŞ ten zawĂłd na a-  :)  pozdrawiam  jajo (a-lkoholik  :D )
jak rozumiem, nie wymieniasz w motocyklu pÂłynĂłw, opon, wiĂŞc nie potrzebujesz stanĂłw licznika, masz jak widzĂŞ motocykl bezobsugowy, super, a benzynkĂŞ nalewasz do niego? czy tylko tak sobie stoi i na niego patrzysz?
...nie, <font size="1" color="#FF0000">Nie przeklinamy tutaj // Pchela</font>, siedzê i liczê!a od kiedy to opony siê wymienia na podstawie jakiœ p i e r d o lo n y c h obliczeù? chyba ¿e nie ma siê na co kasy wydawaÌ. generalnie, to wiem ile mam lat, ile lat mam mój motocykl, a olej wymieniam co sezon (wiosnê od zimy potrafiê odró¿niÌ, mimo ¿e nie jestem adwokatem )
no có¿, z twojej wypowiedzi widaÌ, ¿e wiesz wiele, a tak przy okazji, czy do ubikacji te¿ wiesz kiedy iœÌ, czy te¿ dowiadujesz siê ju¿ o tym po fakcie? (jakby co, nie martw siê, mo¿e w przysz³oœci bêdzie lepiej), du¿o siê dowiedzia³em z twojego postu, ja natomiast wymieniam olej co okreœlon¹ liczbê kilometrów, a opony te¿, bo wiesz, z czasem siê zu¿ywaj¹ a do tego trac¹ swoje w³aœciwoœci- a to niespodzianka, no nie?, no có¿, nie bêdê kontynuowa³ ju¿ tej dyskusji, bo widzê, ¿e niektórym siê pop...li³o w g³ówce (u¿ywaj¹c nazewnictwa zaczerpniêtego z postu) i zamiast napisaÌ coœ sensownego pisz¹ wulgaryzmy, widocznie niczego wiêcej nie umi¹
...coÂś kiepska mowa :? nie wiem jak zarabiasz na te opony, bo chyba nie jako adwokat ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.