Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SEZON JUŻ ROZPOCZĂ�TY !!!


jajo

Rekomendowane odpowiedzi

sÂłabo ... dzisiaj widzialem goscia na jawie z przyczepka jak jechal przez katowicka  8)  :)
szedlem dzis Katowicka do Silesii po papierki na prawko i widzialem dokladnie ten sam motorek, choc to chyba byl S-51 jednak, a nie Jawa... zaparkowany przy przystanku autobusowym fajnie to wygladalo, szkoda ze nie mialem okazji zobaczyc tego ridersa, bo juz niestety odjechal, kiedy wracalem wczoraj bylo 5*, zastanawialem sie czy nie wyjac motorka... ale nie, wole jednak nie chorowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak przy -15 i woko³o œniegu pó³ metra ( w okolicach Wielkiej Puszczy ) jeŸdziÌ na sowiecie z koszem 8) Jedziesz sobie po ubitym œniegu, boczkiem zje¿dzaj¹ narciarze , ka¿dy zakrêt bierzesz œlizgiem z ca³ym zaprzêgiem, dziewczyna w koszu piszczy i b³aga o litoœÌ a ludzie w PKS-ie zmarzniêci i opatuleni po uszy pokazuj¹ Ci ¿e jestes debil A shadowka stoi u mnie w pokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szramer, ja Ci chciaÂłem przypomnieĂŚ KotuÂś Âże w sobote jest popijawa u CIEBIE w domu wiĂŞc bez takich mi tu CzyÂżbys zapomniaÂł ? Zjawiamy siĂŞ u Ciebie koÂło 19:00 Tylko znowu nie zaÂśnij 0 22:00 jak w poprzednia sobotĂŞ bo zaczarowaÂłes barmanki i przybiÂłes gwoÂździa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!Tez mialem wielka chcice pojezdzic, bo ostatnio bylo 5 stopni za oknem, ale po ostatniej glebie jednak uznalem, ze nie warto ryzykowac... Moze gdybym mial juz nowe oponki zalozone to bym sie karnal .Najbardziej mnie wqrza, ze bura suka zima ma znowu wrocic i w tym tygodnbiu znowu beda ciagle duze mrozy .No, ale juz niedlugo panowie i panie!!!Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w³aœnie, pozwólmy dzia³aÌ naturze W zwi¹zku z tym, ¿e zima jako taka przysz³a dosyÌ póŸno, st¹d te¿ mo¿na wywnioskowa¿, ¿e zima naturalnie nieco siê przed³u¿y Tak rozumiem dzia³anie natury je¿eli chodzi o zimê

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalar nic sie nie przejmuj, masz wiĂŞcej czasu na najdrobniejsze dopieszczanie nawet najbardziej niedostĂŞpnych zakamarkĂłw twej ukochanej CBR A jak juÂż przyjdzie ciepeÂłko i Âśnieg zniknie, to dÂługo bĂŞdziemy cieszyĂŚ siĂŞ piĂŞknÂą pogodÂą i goracym asfaltem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.