Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

OldTimer


David 14

Rekomendowane odpowiedzi

Ania z Pacz¹ postanowili wracaÌ razem komunikacj¹ miejsk¹ wiêc mo¿e im troche zejœÌ....Wielkie Dzieki Ostek za transport, i Wicher za próbê transportu i dogadanie siê z Ostkiem!!Bajzel jak to bajzel.. po³aziÌ, poogl¹daÌ, poczuÌ klimat i tyle. Pozdro dla wszystkich obecnych dzisiaj.. i wszystkich obecnych w przysz³oœci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wicher jeszcze spoko,ale wyglad Grishacka  :doh:  :D
ze niby kogo??..kiery to??..kord ena przyszÂły raz kazdy plakietka na plery kto je kto :Off-Topic: abokarteczka przed sobo jak w szkole:P:P a co do wichra korde ales ty duzy Wicherku uff..oki no fajnie ekipka fajnie szkoda ze my nie poszli gdzies w cieplejsze miejsce;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher niema sprawy, ale jakbyœ gdzieœ dorwa³ pierwsz¹ czêœÌ GR to mi zarzucisz. Kurde na nastêpny raz to jade autobusem, bo tak by³em uzale¿niony od kumpla (i jego starego). I ch.. nic tylko mog³em sie przywitaÌ. Ale chyba uda³o mi sie wskoczyÌ na któreœ zdjêcie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiêc tak! dziêkujem oczywiscie Ostek Tobie za podwiezienie Co prawda ten mandacik.... Wielkie dziêki równie¿ dla pana który nad podwozi³ do Katowic, goœÌ który nam pokazywa³ droge byl super No i oczywiscie dla Paczy, ktory mnie wybawil z opresji samotnego powrotu do domu komunikacja miejska Ogolnie mi sie podobalo, ale bylo stanowczo za krotko!! Fajnie bêdzie ogladac wasze mordki jeszcze raz kiedys Spotkanie musi byc! Buziole wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja tam tak na bajzel nie narzekam bardzo jak byÂłem w Katowicach na pierwszym to byÂło gorzej, zx7r sobie posÂłuchaÂłem, ekipa ok. choĂŚ browar drogi warka strong 5 zeta, i jak na razie transfer zdjĂŞĂŚ ok. u mnie caÂłe 16 KB/s. wiec za 19 min bede miaÂł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, Wy jesteœcie chyba uzale¿nieni, nie od motocykli, tylko od komputerów, no mo¿e oprócz Szramera.Zamiast odpocz¹Ì , zjeœÌ obiadek, oni posty nabijaj¹.Bazar jak bazar ,by³o do przewidzenia, ¿e bêdzie kiepski, ale najwa¿niejsze, ¿e lody zosta³y prze³amane .Nastepne spotkanie, miejmy nadzieje w cieplejszych klimatach bêdzie ju¿ trochê d³u¿sze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na katowice, to nie tedy...trza wróciÌ i prosto przez wiadukt....ca³ki czas prosto walic..." heheRównie¿ dziêkuje za spotkanie i za transport!No i Anushce, która dotrzymywa³a mi towarzystwa w drodze powrotnej z ciastkiem w tle i automatem, co kasy nie chcia³ Pozdro dla wszystkich Mi œci¹ga z si³¹ 43 kilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo super , fajnie ze poznalem choc na chwilke wszystkich , poza starÂą wiarÂą Se tak myÂśle ze na moto i na caly zlotowy czas to dopiero bedzie i koniecznie w cieplejszych klimatach, jeszcze doprawiony chorĂłbskiem za malo kontaktowy byÂłem. Cos mi sie wydaje ze dopiero bedzie hardcorowo i super a przeciez to tylko chwilka i jakby przeÂłamanie lodĂłw dopiero byÂło.SUPER byÂło sie spotkaĂŚ ze "starymi" i poznac nowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.