Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prezentacja MT-01


sdmc

Rekomendowane odpowiedzi

WÂłaÂśnie wrĂłciÂłem, widziaÂłem i poczuÂłem "pozytywne wibracje" idÂące od podÂłoÂża po lekkim odkrĂŞceniu obrotĂłw efekt V-twina 1,7 robi swoje Co do samego sprzĂŞtu hmm... przede wszystkim jakiÂś maÂły i dziwnie stylizowany. Jestem ciekaw jak siĂŞ bĂŞdzie sprzedawaÂłPS salon w Âśrodku prezentuje siĂŞ duuuuÂżo lepiej niÂż na zewnÂątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki ze nie odpisywalem od razu ale mam maly remoncik w domu i nie siadam przy kompie. Ktos wczesniej pytal sie kiedy bedzie w Bielsku ? Za pozno juz byl miej pretensje do dealera ze nie oglosil tego ale nic straconego juz za nie dlugo kazdy dealer ktory otrzymal prawo sprzedazy MT-01 bedzie musial go miec na stalej ekspozycji. U nas bedzie jeden egzemplarz testowy MT-01 jest bardzo kontrowersyjny, jako ze ma byc motocyklem "sportowym" jego wielkosc jest (wydaje mi sie, bo jeszcze nie jezdzilem) odpowiednia. Rama skrecana powinna sprawowac sie rewelacyjnie pod warunkiem ze za wzor zabrali sobie FZ6, bo w tym motocyklu rama jest SUPER !!!Jak sie przejade na pewno opisze swoje wrazenia z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj i ...widziaÂłem, podziwiaÂłem i czyÂłem [nie tylko spaliny ] oczywiscie dla tych ktorzy nie moga z roznych przyczyn udalo mi sie zrobic pare zdjĂŞc sa one oczywiÂście w galleri i maly bonus ! Filmik ok 15 sek dostĂŞpny tutaj Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze ubezpieczenie mamy ale ktora ubezpieczalnia bedzie chciala nas ubezpieczac jezeli co roku bedziemy mieli 5 szkod na tym samym motocyklu, stawka dla nas bylaby +500% a poza tym dziala to bardzo dyscyplinujaco na samego kierowce ktory odbywa jazde testowa takim motocyklem. Z doswiadczenia wiem ze jezeli nie bedzie czegos takiego to zaraz za pierwszym zakretem jest odkrecenie manetki na maksa. Poza tym wszystkim nie mam zamiaru miec kogos na sumieniu, a zycie nauczylo mnie ze w tej materi nie mozna ufac na slowo.Nie ktorym moze sie to nie podobac ale kazdy z nas za to bedzie spal spokojniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.