Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Forumowa naszywka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siema. Logo z motocykle.pl jest niezle. Ja tez troche wczesniej sprojektowalem "cos" z tym obrazkiem, ale nie pokazywalem bo nie wiedzialem czy mozna No ale skoro Pchela moze to ja tez pokaze. http://www.naszywka-fsm.prv.pl]Jest kilka wariantow, a ostatecznie mozna tez wybrac co Wam sie podoba w kazdym i zrobic z tego jeden FULL WYPAS MĂłj faworyt to 6tka Moim zdaniem slogan YNO JAZDA jest konieczny !! :-] Aaa i jeszcze jedno, te ramki z srĂłbami w pierwszych wariantach to pomysÂł kogos z forum, sory za odgapianie )Pozdro i czekam na ewentualne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, Âżeby to byÂł gotowy projekt (na to trzeba trochĂŞ wiĂŞcej czasu poÂświĂŞciĂŚ), ale o to by mi mniej-wiĂŞcej chodziÂło. wydaje mi siĂŞ, Âże lepsze byÂłoby trochĂŞ mniej dosÂłowne, tzn. nie taka "kawa na ÂławĂŞ"-motor, adres i nick jedno pod drugim. jak bĂŞdĂŞ miaÂł chwilĂŞ to jeszcze coÂś wyÂślĂŞco do techniki wykonania- projekt moÂżna w miarĂŞ tanio wykonaĂŚ technikÂą sitodruku (tylko 2 kolory), ale nick to chyba trzeba se podarowaĂŚ (cena !!!), chyba Âże zrobiĂŚ to innÂą technikÂą, ale to zaleÂży od iloÂści koszulek. zresztÂą, dawno juÂż siĂŞ tym nie interesowaÂłem i od tego czasu pewnie wiele siĂŞ zmieniÂło, ale jedno jest pewne- im wiĂŞcej tym taniej acha- czerwony kolor to z myÂślÂą o sponsorze (yamaha chorzĂłw) [ Dodano: 2005-02-07, 00:26 ]www.forum.moto-bike.prv.pladres siĂŞ zgadza-chyba Âże jest za maÂły. moÂżna to oczywiÂście zmieniĂŚ w ten sposĂłb, Âżeby dominowaÂł adres strony, bo w tej chwili jest on maÂło widoczny- ale to takÂże trzeba "dogadaĂŚ" :spi: dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale gdzie ja mam sobie ja naszyc?Bo kombinezonu niszczyl nie bede naszywka.Nie lepiej zrobic z takim logo koszulki lub naklejki?Naklejke moge sobie bez problemu nakleic na moto a taka naszywka to mi bedzie raczej w domu w szufladzie lezec...
dokÂładnie. Koszulki byÂłyby o wiele lepsze. Z takÂą naszywkÂą to faktycznie mĂłgÂłby byĂŚ kÂłopot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.