Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

Bartłomiej Średnicki.. 21 letni wielki reporter Faktów.... to ja juz sie nie dziwie dlaczego ta wspaniala gazeta reprzentuje taki poziom, jesli osoby w tym wieku i z takim doswiadczeniem dziennikarskim tam pracuja....Przeciez on dopiero co zdal mature I rowniez pisze tylko rzeczowe i konkretne informacje:http://www.krakow.pl/komunikaty/?MODE=mpko...amp;kom_id=9225http://www.strazmiejska.krakow.pl/smmk/ind...dziennika-faktq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nasza Klasa, czyli portal społecznościowy umożliwia odnalezienie nam naszych znajomych itp. i itd. Chyba każdy chciałby poznać Pana Bartłomieja Średnickiego, lat 21.http://nasza-klasa.pl/profile/2773407Mam nadzieję że Pan Bartłomiej *piszę tak bo nie jestem z Panem Bartłomiejem na TY* chciałby spróbować pojeździć na jednośladzie, myślę że powinien zacząć od roweru. Jak wiadomo na rowerze można przećwiczyć przeciwskręt, co umożliwi w przyszłości lepsze opanowanie motocykla.A ja się coli nie napiłem i będę musiał jeszcze raz jechać do Chrzanowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem na "koleżeńskim spotkaniu" ,żałuje fest , ale miałem dzampowanie wcześniej ustawione . Tak sobie jednak myślę , żeby może KAŻDY i ZAWSZE , jak już będzie musiał korzystać z "dobrodziejstw" tej jedynej płatnej jednopasmówki na świecie , robił tą szopkę z przeciąganiem płatności . To nie może się znudzić po jednym razie , trzeba pokazać że temat traktujemy poważnie . Może ustalimy jakąś żelazną procedurę jaką będziemy stosować ? :- podjeżdżamy do bramki najwolniej i najpóźniej jak się da- stawiamy powoli motonga na szwaje, - zdejmujemy kask- zdejmujemy rękawiczki- rozpinamy kurtala- chowamy kluczyki do wewnętrznej kieszeni kurtki- odbieramy telefon od kumpla który akurat dzwoni bo stoi w kolejce i chce zapytać jak idzie- szukamy potmanyja- wyciągając potmanyj z kabzy upuszczamy go na glebę- licząc forsę , rozsypujemy niechcący trochę na glebę- zbieramy wszystko , liczymy jeszcze raz- dajemy panience w okienku- odbieramy kwitek , szukamy dokumentów , chowamy do nich kwit.- ubieramy kask , czyścimy szybkę - ubieramy rękawiczki - zapinamy kurtkę- przypominamy sobie ,że zapomnieliśmy wyjąć kluczyki z wewnętrznej kieszeni kurtki - zdejmujemy rękawiczki- rozpinamy kurtkę - szukamy po kieszeniach- zdejmujemy kask bo nic nie widzimy- znajdujemy kluczyki po 3 min- zapinamy kurtkę- wkładamy kask- siadamy na motocykl- odpalamy - zakładamy rękawiczki- już mamy ruszać , wrzucamy bieg , ale jednak nie ruszamy , wyłączamy silnik na biegu- zdejmujemy kask - pytamy z uśmiechem na twarzy panienkę w okienku , jaki jest na dzisiaj przewidywany czas przejazdu tym cudem infrastruktury drogowej - zakładamy kask- szukamy luzu- machamy ładnie pani na do widzenia i grzeczniutko się oddalamyMoże zrobimy jak temacie opowiadanie? Kopiujcie ten tekst i wklejajcie swoje pomysły ,żeby przedłużyć procedurę . Jak ich pomęczymy tak jakiś czas , to może odpuszczą . Tylko z puszkarzami będzie większy faiting raczej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza Klasa, czyli portal społecznościowy umożliwia odnalezienie nam naszych znajomych itp. i itd. Chyba każdy chciałby poznać Pana Bartłomieja Średnickiego, lat 21.http://nasza-klasa.pl/profile/2773407Mam nadzieję że Pan Bartłomiej *piszę tak bo nie jestem z Panem Bartłomiejem na TY* chciałby spróbować pojeździć na jednośladzie, myślę że powinien zacząć od roweru. Jak wiadomo na rowerze można przećwiczyć przeciwskręt, co umożliwi w przyszłości lepsze opanowanie motocykla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przeciągania obsługa motocyklisty trwa kilka razy dłużej niż kogoś w samochodzie.Jak jadę samochodem to nie mam plecaka założonego na placyJak jadę samochodem to nie mam rękawicJak jadę samochodem to pieniądze szykuję przed bramkąJak jadę samochodem to opuszczam szybę i płacęJadąc motocyklem muszę zejść z motocykla, zdjąć rękawic, pieniądze wyjąc z torby/plecaka/kufra, następnie schować resztę, założyć rękawice, kask, plecak, zamknąć kufer i odpalić motocykl. Samochód obsłuży się w pół minuty, motocykl w 2-3 minuty.Nie chce obrazić Pana Bartłomieja. Mam nadzieję że Pan Bartłomiej nie jeździ na rowerze, bo sam siebie nazwałby szaleńcem...Pan Bartłomiej Szaleniec na Jednośladzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza Klasa, czyli portal społecznościowy umożliwia odnalezienie nam naszych znajomych itp. i itd. Chyba każdy chciałby poznać Pana Bartłomieja Średnickiego, lat 21.http://nasza-klasa.pl/profile/2773407Mam nadzieję że Pan Bartłomiej *piszę tak bo nie jestem z Panem Bartłomiejem na TY* chciałby spróbować pojeździć na jednośladzie, myślę że powinien zacząć od roweru. Jak wiadomo na rowerze można przećwiczyć przeciwskręt, co umożliwi w przyszłości lepsze opanowanie motocykla.A ja się coli nie napiłem i będę musiał jeszcze raz jechać do Chrzanowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ustalimy jakąś żelazną procedurę jaką będziemy stosować ? :- podjeżdżamy do bramki najwolniej i najpóźniej jak się da- stawiamy powoli motonga na szwaje, - zdejmujemy kask- zdejmujemy rękawiczki <- n(edit: rękawiczke)- rozpinamy kurtala- chowamy kluczyki do wewnętrznej kieszeni kurtki- odbieramy telefon od kumpla który akurat dzwoni bo stoi w kolejce i chce zapytać jak idzie- szukamy potmanyja- wyciągając potmanyj z kabzy upuszczamy go na glebę- licząc forsę , rozsypujemy niechcący trochę na glebę- zbieramy wszystko , liczymy jeszcze raz- dajemy panience w okienku- odbieramy kwitek , szukamy dokumentów , chowamy do nich kwit.- ubieramy kask , czyścimy szybkę - ubieramy rękawiczki - zapinamy kurtkę- przypominamy sobie ,że zapomnieliśmy wyjąć kluczyki z wewnętrznej kieszeni kurtki - zdejmujemy rękawiczki- rozpinamy kurtkę - szukamy po kieszeniach- zdejmujemy kask bo nic nie widzimy- znajdujemy kluczyki po 3 min- zapinamy kurtkę- wkładamy kask- siadamy na motocykl- odpalamy - zakładamy rękawiczki- już mamy ruszać , wrzucamy bieg , ale jednak nie ruszamy , wyłączamy silnik na biegu- zdejmujemy kask - pytamy z uśmiechem na twarzy panienkę w okienku , jaki jest na dzisiaj przewidywany czas przejazdu tym cudem infrastruktury drogowej - zakładamy kask- szukamy luzu- machamy ładnie pani na do widzenia i grzeczniutko się oddalamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra akcja, tylko czemu w piątek a nie w środku tygodnia ? W piątek też jedzie sie dopiero po pracy, a zazwyczaj w tym dniu już planuje się weekendowe wypady...Może środowe spotkania ? Na godzinę 17:45 żeby się spotkać każdy zdąży, a jak nie, to dojedzie w długim ogonie ? To tylko propozycja ale myślę, że też do rozważenia z Grupą Południe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra akcja, tylko czemu w piątek a nie w środku tygodnia ? W piątek też jedzie sie dopiero po pracy, a zazwyczaj w tym dniu już planuje się weekendowe wypady...Może środowe spotkania ? Na godzinę 17:45 żeby się spotkać każdy zdąży, a jak nie, to dojedzie w długim ogonie ? To tylko propozycja ale myślę, że też do rozważenia z Grupą Południe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej zamieszczam link do tabeli MAKSYMALNYCH opłat za 1km autostrady w 2008r. Na przykładzie tejż tabeli widać wyraźnie jak pięknie i równo stalexport łupił w zeszłym roku motocylistów. Ciekawe jak do tego mają się słowa pani rzecznik stalexportu ???Panownie i Panie tym złodzieją nie można odpuścić!!http://mojafirma.infor.pl/niezbednik/wskaz...-autostrady.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej zamieszczam link do tabeli MAKSYMALNYCH opłat za 1km autostrady w 2008r. Na przykładzie tejż tabeli widać wyraźnie jak pięknie i równo stalexport łupił w zeszłym roku motocylistów. Ciekawe jak do tego mają się słowa pani rzecznik stalexportu ???Panownie i Panie tym złodzieją nie można odpuścić!!http://mojafirma.infor.pl/niezbednik/wskaz...-autostrady.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ustalimy jakąś żelazną procedurę jaką będziemy stosować ? :- podjeżdżamy do bramki najwolniej i najpóźniej jak się da- stawiamy powoli motonga na szwaje, - zdejmujemy kask- zdejmujemy rękawiczki <- n(edit: rękawiczke)- rozpinamy kurtala- chowamy kluczyki do wewnętrznej kieszeni kurtki- odbieramy telefon od kumpla który akurat dzwoni bo stoi w kolejce i chce zapytać jak idzie- szukamy potmanyja- wyciągając potmanyj z kabzy upuszczamy go na glebę- licząc forsę , rozsypujemy niechcący trochę na glebę- zbieramy wszystko , liczymy jeszcze raz- dajemy panience w okienku- odbieramy kwitek , szukamy dokumentów , chowamy do nich kwit.- ubieramy kask , czyścimy szybkę - ubieramy rękawiczki - zapinamy kurtkę- przypominamy sobie ,że zapomnieliśmy wyjąć kluczyki z wewnętrznej kieszeni kurtki - zdejmujemy rękawiczki- rozpinamy kurtkę - szukamy po kieszeniach- zdejmujemy kask bo nic nie widzimy- znajdujemy kluczyki po 3 min- zapinamy kurtkę- wkładamy kask- siadamy na motocykl- odpalamy - zakładamy rękawiczki- już mamy ruszać , wrzucamy bieg , ale jednak nie ruszamy , wyłączamy silnik na biegu- zdejmujemy kask - pytamy z uśmiechem na twarzy panienkę w okienku , jaki jest na dzisiaj przewidywany czas przejazdu tym cudem infrastruktury drogowej - zakładamy kask- szukamy luzu- machamy ładnie pani na do widzenia i grzeczniutko się oddalamyDobre to. Muszę to druknąć, nakleić na baku i każdą pozycję długopisem odchaczać przy następnym wyskoku poza miasto. To dojdzie szukanie w kapsie długopisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kolegi Sorier, ktory proponuje spotkac sie przed bramkami!!! to mzoe jescze grilla dla kolegi podac i zimna coca cole przed wjazdem??? jak chcesz parkowac sobie na autostradzie w miejscu niewyznaczonym do tego i lamac prawo to proszę bardzo.. ja prawa lamac nie chce i chce legalnie korzystac z naszej A4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.