Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zapisy Na Doskonalenie Nauki Jazdy


Ola_Su

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkichPoszukuję chętnych osób, które chciały by podciągnąć swoje umiejętności w jeździe na motocyklu.Cena jednodniowego kursu to 200zł. (płeć piękna ma zniżkę)Kurs trwa ok 8h. w cene kursu wliczono cateringim wcześniej osób chętnych się zgłosi tym wcześniej ustalimy terminy.Szkolenie to skierowane jest do najbardziej wymagających miłośników jednośladów.Są to profesjonalne zajęcia doskonalenia techniki jazdy na motocyklu. Szkolenie prowadzi Zbigniew Łacisz Sr oraz Zbigniew Łacisz jr Szeroki program szkolenia, poziom trudności wykonywanych ćwiczeń dostosowany do umiejętności kireujacego oraz indywidualne podejście do uczestnika Zapraszam wszystkich chętnych. Więcej na PW lub tel. 607490814 - Ola email: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem juz na jednym takim szkoleniu i tez w tej cenie. nie wiem tylko czy to ta sama firma. Tamto przeprowadzala Lannete z gliwic.gdzie odbywa sie to szkolenie i czego uczycie. jezeli to znowu parking przed hipermarketem i nauka przeciwsketu to napiszcie od razu.jezeli to szkolenie na podstawie wpolnego przejazdu po okreslonej trasie z zaplanowanymi cwiczeniami polaczonymi ze zwracaniem uwagi na niebezpieczenstwa na drodze to jestem za. tyle ze do takiego szkolenia potrzebna jest dobra lacznosc radiowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem juz na jednym takim szkoleniu i tez w tej cenie. nie wiem tylko czy to ta sama firma. Tamto przeprowadzala Lannete z gliwic.gdzie odbywa sie to szkolenie i czego uczycie. jezeli to znowu parking przed hipermarketem i nauka przeciwsketu to napiszcie od razu.jezeli to szkolenie na podstawie wpolnego przejazdu po okreslonej trasie z zaplanowanymi cwiczeniami polaczonymi ze zwracaniem uwagi na niebezpieczenstwa na drodze to jestem za. tyle ze do takiego szkolenia potrzebna jest dobra lacznosc radiowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, jeśli możesz to napisz jakis program nauczania, mniej więcej czego sie można spodziewać, czy jest to skierowane głównie dla osób które zaczynają przygodę z jednośladami i chcą sie czegoś nauczyć więcej, czy dla ludzi którzy mają juz jakieś doświadczenia w tej dziedzinie ale mogą nauczyc sie czegoś nowego, napewno takie informacje pomogą zdobyć więcej chętnych, jeśli ludzie będą orientacyjnie wiedzieć czego się mogą spodziewać, bo wątpie jeśli ktoś śmiga dobrych kilka, kilkanaście lat jeśli tam sie pojawi a będzie nauka jazdy w grupie czy coś podobnego to go zainteresuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzi moto robi to w ciągu całego sezonu. Szkolenie trwa cały dzień, połączone jest z obiadem. Najpierw teoria, potem praktyka. Przeciwskręt, slalom, jazda w zakręcie, awaryjne hamowanie w różnych sytuacjach, omijanie przeszkody. Ja jeżdżę corok od 3 lat. W tym roku też pojadę, zawsze to sobie poprzypominam, utrwalę i mam miejsce gdzie mogę poćwiczyć a 70 zł to nie kasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzi moto szkoła jest JEDYNIE dla POSIADACZY motocykli Suzuki A co z osobami chętnymi nie posiadającymi takowej marki?I właśnie dla tego ja, ze wględu że moje Dr może nie wytrzymać takiego katowania postanowiłam zakręcić się za taką szkołą dla właścicieli innych motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem chyba wypadaloby z organizacją wbić się w kwiecień lub maj, coby już zeszły marcowe śniegi, jeszcze studenci zdążyli przed sesją a reszta przed wakacjami i żeby był czas na wypróbowanie nabytych umiejętności... tak będziemy się przerzucać pojedynczo co kiedy i komu więc może podaj Ola jakieś ze 3-4 terminy i czy to ma być sobota czy środek tygodnia i może coś się wybierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu... sadze ze i tak bedzie jak przed rokiem. Jajpierw termin i wielkie hurra. Potem nerwowe spogladanie na prognoze pogody az w koncu Lanett bedzie musialo sprowadzic swoich kursantow z kat A zeby to w ogole moglo sie odbyc(bo w dniu szkolenia zapowiadali przelotne opady) . Tu wielka niewiadoma jest pogoda a tego nie da sie przewidziec.ps. Lanet tez trzeslo portkami jak spadko kilka kropel deszczu.ps2. co do katowania i uszkodzen sprzetu. motocykl przez pare godzin chodzi nonstop.wiatrak prawie sie nie wylacza a przewrotki sprzetu moga sie zdazyc. Ucza tam np ciasnego zawracania ustawionego na ich szkoleniowe romety i tam wieksze i ciezsze sprzety moga nie wytrzymac. Jak nie macie gmoli czy craspadow to nawet nie jedzcie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.