Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wyjazd Do Włoch - Porady


Thief3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!Tak jak w temacie... Planuje z przyjacielem wyprawę na 2 moto do Włoch. Poszaleć trochę po drodze w Alpach i Dolomitach. Ogólnie 9 dni dobrej zabawy itd. Trochę wypoczynku, trochę w siodle aby nacieszyć się asfaltami, winklami oraz innym krajem i kulturą. Ja posiadam Kawasaki Er-5 ogólnie przygotowane do sezonu tj.: oponki i zestaw napędowy widać, że wymieniony w zeszłym roku przez poprzedniego właściciela, który notabene był Włochem. Wymieniłem już w tym roku olej, filtry, świece, sprawdziłem całe moto pod kątem technicznym, zamontowałem przewód hamulcowy w stalowym oplocie itp. To tyle o tym co planujemy i co zrobiłem z moto. Teraz prosiłbym o wasze porady dotyczące tego co powinienem zrobić jeszcze z moto, aby bezpiecznie przejechać tę trasę, która będzie miała pewnie coś kolo 3tyś km. Kufra nie mam i pewnie nie kupię go ze względu na wysokie koszta. W związku z tym jakie torby polecacie? Bo gdzieś parę drobiazgów muszę upchać i zabrać ze sobą.Z góry dzięki z porady i wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie uzywam toreb tylko tzw " rolle "http://www.louis.de/_40eea52ff7c6636964b17...2&anzeige=0http://www.louis.de/_40eea52ff7c6636964b17...0&anzeige=0i wiekszy plecak + maly plecakW zaleznosci gdzie chcesz nocowac, ja z regoly w „ rolle“ biore namiot, materac, spiwor i poduszke ( mala ) pojemnosc rolle’i 50 l.Do duzego plecaka reszta, maly plecak – kondonik, mapy, rekawiczki, drobiazgi, picie.Miedzy nami jak chcesz posmigac po fajnych winklach to uderzyl bym w kierunku Francji ewentualnie Szwajcari,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.