Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Propozycje Dotyczące Salonu Kawasaki W Katowicach !


wampir76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bikerów i tych, którzy dopiero mają zamiar zacząć przygodę z motocyklami;W związku z planowaną od nowego roku zmianą kierownictwa salonu Kawasaki chciałbym prosić o Wasze sugestie dotyczące dealera czyli:- czego oczekujecie od dealera- co chcielibyście zmienić ewentualnie poprawić (obsługa serwis)- czego sie spodziewacie- jaki sposób promocji najbardziej Was interesuje (pokazy, wycieczki, dni otwarte, promocje, posezonowe obnizki cen)Za wszystkie sugestie serdecznie dziekuję i zapraszam do dyskusji ...Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiem sie moze w kwestii "czego oczekujecie od dilera".moim zdaniem (nie wiem jak bylo do tej pory, gdyz nie odwiedzilem salonu Kawasaki w Katowicach) diler powinien rowniez prowadzic komis motocykli uzywanych. ale nie zadnych skladakow z 3 innych, tylko sprawdzone, po pelnym serwisie, bezpieczne i nadajace sie w pelni do uzytku motocykle. chyba wszyscy marza o tym, zeby wejsc w posiadanie upragnionego, swiecacego i pachnacego nowoscia cacka na 2 kolkach prosto z fabryki lub magazynu, ale niestety nie wszystkich na to stac. dlatego dla tych, ktorych nie stac na nowke, alternatywa moglaby byc "prawie" nowka, albo motocykl zadbany i dobrze utrzymany, ale z drugiej reki.osobiscie oczekiwalbym od takiego komisu weryfikacji i pelnej opieki serwisowej motocykli w nim pozostawionych i jakiejs malej gwarancji, ze wszystko w danym sprzecie gra.oprocz tego rzeczy takie, jak salon z akcesoriami i posezonowe obnizki cen, sa zawsze mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram,taki komis to czysta reklama dla serwisu,pokazuje,że nawet kilku (kilkunastoletnie) moto kawy się nie psuje itd...Ja oczekiwałbym od takiego salonu/sklepu/serwisu jak najwięcej części zamiennych na miejscu..Nie chodzi mi tu o jakieś czachy,felgi,wahacze,ale zwykłe linki gazu,uszczelki,śrubki itp.Pamiętam jak miałem R1 i na głupie 2 linki w sezonie kazali mi czekać 14 dni !! Dla mnie to było śmieszne bo linki sam sobie dorobiłem bo 2 tyg sezonu marnować.Serwis ten choć już tam nie istnieje w tym miejscu,to tak mnie to zniechęciło.Że ponowny taki problem i nawet bym nie dzwonił z zapytaniem tylko od razu szukał zamiennika albo sam dorabiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac Kawą specjalnie nie interesowałem, ale mysle że:-powinien byc polozony nacisk na promocje np w sezonie jakas grupa ludzi promowala by marke w poszczegolnych miastach regionu taki piknik z kawasaki jakies konkursy zrecznosciowe jakies akcesoria maszyny wystawowe Wyjscie do klijeta duzo daje Albo jakies akcje typu doskonalenie jazdy czy pokazy bo raczej o pucharze kawasaki raczej nie ma co myslec ( mowiac puchar mam na mysli cos podobnego jak był rajd młodych peugeota ze kazdy mogł wystartowac i walczyc o licencje zawodowa)-no i tak jak koledzy wyzej wymienili KOMIS - to naprawde rewelka bo niekazdego stac na najnowsze moto, ale doplacic te pare groszy i miec gwarancje ze moto naprawde ok. To by kazdego skusilo- przystepne ceny jakies promocje poza sezonem czy upusty ( na zakup maszyn czesci czy usłog) No i przedewszystkim fachowe doractwoco dla kogo do jakich celow Tylko bez prob wpedzenia w koszta bo takie numery tez znam No i to co koledzy wyzej pisaliPS doradztwo i pomysły marketingowe kosztuja.....(hehe) ..... ale.... mam nadzieje ze nam sie to zwróci podczas kozystania z waszych usłog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiem sie moze w kwestii "czego oczekujecie od dilera".moim zdaniem (nie wiem jak bylo do tej pory, gdyz nie odwiedzilem salonu Kawasaki w Katowicach) diler powinien rowniez prowadzic komis motocykli uzywanych. ale nie zadnych skladakow z 3 innych, tylko sprawdzone, po pelnym serwisie, bezpieczne i nadajace sie w pelni do uzytku motocykle. chyba wszyscy marza o tym, zeby wejsc w posiadanie upragnionego, swiecacego i pachnacego nowoscia cacka na 2 kolkach prosto z fabryki lub magazynu, ale niestety nie wszystkich na to stac. dlatego dla tych, ktorych nie stac na nowke, alternatywa moglaby byc "prawie" nowka, albo motocykl zadbany i dobrze utrzymany, ale z drugiej reki.osobiscie oczekiwalbym od takiego komisu weryfikacji i pelnej opieki serwisowej motocykli w nim pozostawionych i jakiejs malej gwarancji, ze wszystko w danym sprzecie gra.oprocz tego rzeczy takie, jak salon z akcesoriami i posezonowe obnizki cen, sa zawsze mile widziane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manka tu się z Tobą nie zgodzę bo ASO nie zawsze oznacza jakość. ASO jest drogie dlatego, że musi zapłacić za reklamę i za - jakkolwiek - prestiż... Po tym jak serwisowałem samochód w ASO Auto-Zięba nie oddałbym do ASO nawet długopisu.Oczywiście nie można uogólniać, ponieważ w ASO SuziMoto Bielsko bardzo profesjonalnie zajęli się moim Bandziorem.I właśnie to chciałbym uświadczyć w serwisie - osobowego podejścia do klienta, nawet jak ma starą tanią padlinę to ma być tak samo ważny jak każdy inny (albo chociaż niech ma takie wrażenie) Ode mnie już macie plus, że pytacie o zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO to takie gówno, co musi zarobić na serwisie właśnie, bo w naszym kraju na sprzedaży nowych motocykli nie zarobią ludzie na chleb. Bo się mało tego jeszcze sprzedaje.P.S. W ASO Forda w Tychach tata miał do czynienia ze złodziejami. Trzeba było wymienić wtryskiwacze w silniku Diesla i serwis wsadził używane sztuki za 6000PLN. Oszustwo szybko wyszło na jaw, zostało udowodnione, kieronik serwisu zwolniony.Na szczęście obyło się bez interwerncji Turbo Kamery czy Uwagi P.S. 2 W nawiązaniu do komisu z prawdziwego zdażenia u dilera nowych motocykli.Tak zgadzam się, że brakuje takiego komisu, gdzie byłyby ładne, zadbane, bezwypadkowe maszyny i nie najtańsze.Taki wzorzec dla mnie to http://www.doble.co.uk/ tak bogaty wybór, maszyn, że każdy sobie coś znajdzie. Ale tanio nie mają! Byłem, widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.