Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomoc Dla Oliwi


kwaq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co wiem to sprawca chce uniknąc odpowiedzialnoći żeby nie starcic pracy, a jak pracuje w straży to pewnie zna policjcjantów z Radzionkowa czy TG i sie dogadał aby sprawe długo prowadzić aż przycichnie i sie rozejdzie po kosciach, a reporter z TV mówił że chce wyemitowac materiał aby zebrać jeszcze więcej kasy dla małej, i pokazac że motocykliści potrafia tez pomagać i przedtawic nas w dobrym świetle.Mirek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszkodzenie ciala powyzej 7 dni jest scigane z urzedu i grozi wyrokiem za spowodowanie wypadku...pewnie beda chcieli to przyciac po znajomosci i zrobic z tego kolizje drogowa..teraz jest jedynie opcja, zeby naglosnic cala sprawe i w tv isc tym sladem.pseudo motocyklista potracil mala dziewczynke na przejsciu, ktora walczy o zycie..Prawdziwi motocyklisci zbieraja bezinteresownaie datki na leczenie dziewczynki.pseudo motocyklista okazal sie pracownik strazy miejskiej i chca to po ukladach tak zalatwic zeby zostal uniewinniony.tv bedzie wiedziala jak to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie to trochę moralnie naciągane, żeby na nieszczęściu rodziny i bólu małej dziewczynki robić sobie reklamę, ale z drugiej strony to..... To jest dokładnie tak jak Tazzman napisałeś- to my jako pierwsi zareagowaliśmy ( poprzez "my" w 90 % mam na myśli kwaq-a ) i nie wnikając w szczegóły postaraliśmy się pomóc w miarę swoich możliwości. Masz też rację z procedurą powypadkową i naprawdę nie rozumiem dlaczego w tym wypadku miałoby być inaczej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ładnie, że coraz lepiej, żeby tylko odzyskała w pełni sprawność i zatarła złe wspomnienia dotyczące całego zdarzenia, oby.Co do sprawcy to jeśli moto było na angielskich blachach to prawdopodobnie sprowadzone (zakładam, że żaden kolega z wysp nie odwiedził Pana strażnika na swoim dwukołowcu oraz jeszcze paru sytuacjach kiedy takie moto może się poruszać po naszych drogach) więc można przypuszczać, że moto nie powinno poruszać się po naszych drogach, posuwając się dalej, motocykla nie powinno być tam gdzie się znajdował pomimo tego, że dziewczynka rzekomo wtargnęła na jezdnię i to chyba jest pierwszoplanowy argument świadczący na korzyść Oliwi biorąc pod uwagę argumentację wtargnięcia na jezdnię, tak uważam. Tyle mojej suchej teorii. Priorytetem powinno być by mała odzyskała zdrowie później można zająć się egzekwowaniem prawa i karą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,prowadzicie to zbędną polemikę na temat "jak to sie stało".Zarówno Kwaqu jak i ja jesteśmy z Cidrów.Ponadto przejeżdżałem obok tuż po wypadku i gadałem z ludźmi,którzy to widzieli.Poprostu przed przejściem zatrzymał się samochód,a gostek go ominąl i "zachaczył" Małą,która była już na przejściu.Dziewczynka nie wbiegła a on nie uciekał z miejsca wypadku,bo się wysypał przy tym i tam został.Nie wiem na jakim etapie jest sledztwo,ale prawo wyraźnie mówi o tym jakie konsekwencje powinien ponieść sprawca.Ponadto niewiadomo jak wygląda sprawa celno-skarbowa tego motorka,bo najprawdopodobniej nie powinien wogóle poruszać się po naszych drogach,bo był jeszcze totalnym "zagraniczniakiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że tak się to zakończyło- czytając pierwsze posty w tym temacie nie wyglądało to najlepiej. Dzięki kwaq, że temat ogarnąłeś i zorganizowałeś jak trzeba. Myślę ,że wszyscy inni którzy pomogli czują satysfakcję, że przyczynili się do tego,że dla małej Oliwi i Jej rodziny motocykl nie będzie synonimem bólu i cierpienia. Pieniądze na pewno na zbliżające się Świeta przydadzą się Im, więc to dobry pomysł, by je przekazać a temat zamknąć z uśmiechem.Jednak liczę na informacje jak zakończy się sama sprawa potrącenia.P.S. Kwota całkiem sympatyczna, nie sądzicie ? Tym bardziej, że w temacie Mikołaji też nie próżnujemy. Ciekawe tylko, że Ci tak głośno zawsze krzyczący samochodziarze zrzeszeni na różnych forach w takich przypadkach siedzą cicho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam jestem mamą Oliwi chciałabym z całego serca podziękowć za wsparcie i udzielaną pomoc Dzięki waszej dobroci w tych ciężkich chwilach nie muszę martwić się o pieniądze Nie wierzyłam ze jest tylu dobrych ludzi gotowych pomagac ale zrozumiałam że się myliłam Szczególne podziękowania dla wspaniałych ludzi Sławka i jego żony Basi za otoczenie nas opieką i pomocą Bóg zapłać za wszystkie modlitwy Jeszcze raz dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.