Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocyklista Ukarany ?


FABIO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dostał mandatu za przejazd za A4...Nie dostał mandatu za to, że siedział na moto w kolejce...Nie dostał mandatu za to, że płacił groszówkami...Nie dostał mandatu za protest...Doczepili się do tego, że wyłączył silnik, zsiadł z motocykla i spacerował pomiędzy innymi pojazdami - a to jest zabronioneNie raz było mówione żeby nie robić sobie pikniku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stojąc w zwykłym korku dostaje do głoy po 5 minutach..a co dopiero 3 godziny?Nie wolno opuścic pojazdu z łączonym silnikiem.Debilizm i to na pokaz.Ludzie w zwykłym korku..takim najzwyklejszym na A4 po 5 minutach wychodzą z samochodów i stoją se obok. Nie tak dawno, a dwa dni temu jechałam i przy przewężeniu staneły samohcody na 15 minut, 5 minut nie mineło, a ludzie powyłazili z aut.Jakoś kary im nikt nie dalej.Bez przesady.Fotka wyzej to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to k***a jest a jak podczas blokady goście z puszek powyłączali silniki bo się zrobił korek ? mi osobiście koleś wyszedł z samochodu i p****ł ze mną z 15 minut nawijał makaon na uszy i sadził opowieści dziwnej treści , j***ć tą A4 p****e wole jechać jakoś na około ale w c***u mam droge za którą się płaci a jechać nie można bo co chwile coś .na forum nie używamy wulgaryzmów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to k***a jest a jak podczas blokady goście z puszek powyłączali silniki bo się zrobił korek ? mi osobiście koleś wyszedł z samochodu i p****ł ze mną z 15 minut nawijał makaon na uszy i sadził opowieści dziwnej treści , j***ć tą A4 p****e wole jechać jakoś na około ale w c***u mam droge za którą się płaci a jechać nie można bo co chwile coś .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo o jednego z tych chlopaczkow, ktorzy kladli sie przed bramkami.Nie chodzi o sam fakt tego, ze sie polozyli bo to ze przez 3 godziny nie da sie siedziec na motocyklu to wiadomo.. W takim wypadku wszyscy puszkarze, ktorzy stojac na tej wspanialem autostradzie w kazdy piatek przed bramkami po 45 min (bez naszych strajkow wloskich) musieliby rowniez byc ukarani za to ze w 80% przypadkow wysiadaja z puszek.Nie twierdze ze zachowali sie swietnie, bo to zachowanie idiotyczne, ale.....prezes se twierdzi, ze za nimi stał TIR,a oni blokowali TIROWI wjazd na bramkę własnym ciałem!!!!!! Pewnie dlatego zostali ukarani Na zdjeciu z motogen.pl przeciez nie widac, ze za nimi stoi 50 motocykli, tylko mozna to zinterpretowac ze blokuja TIRa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie!!! nie ma sie czego bac!!!!W calej sprawie chodzi tylko i wylacznie o zastraszenie nas wszystkich.NA policji w krakowie lezy kolejne 25 pozwow i tylko czekaja na to, co wydarzy sie z tymi 4 aktualnymi sprawami.Se nie odwazylby sie na dzien dobry pozwac kogos z bardziej statecznych osob, ktore cos tam wiedza co i jak robic, tylko zaczal od chlopakow po 20 lat, zeby wystraszyc reszte.W dniu dzisiejszym chlopaki sie odwołują od wyroku i albo sama sprawa zostanie odrzucona na wstepie, albo w czasie otwarcia przewodu sadowego pokazemy naszymi dowodami ze CALY WYROK JEST BEZZASADNY SE po prostu twierdzi, ze oni wlasnymi cialami zaslaniali wjazd TIRÓW na bramki i tym tamowali ruch.. a przeciez wiadomo jak bylo...Mamy swoich prawnikow (smiem twierdzic, ze lepszych niz sam se i nasze dowody sa mocniejsze od jednego zdjecia na motogen.pl, ktore zreszta se wykorzystuje bez zgody redakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać żadne protesty nie pomagają! Dajcie sobie więc siana z tymi protestami! Olać tę ich pseudoautostradę, w koncu do Krakowa możemy dojechać innymi drogami, np. DK94 i DK79. Tak samo niech zrobią kierowcy samochodów. Nie będziemy tamtędy jeździć, nie będziemy płacić to oni nie będą mieli kasy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.