Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chinskie Owiewki


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

załozylem ten temat bo zastanawiam sie nad zakupem chinskich owiewek... Ktos sie moze zetknal z nimi NA ZYWO????? NA ZYWO specjalnie napisalem duzymi literkami, gdyz znajac zycie pewnie znow 50% wypowiedzi bedzie od profesjonalistow w stylu tata a marcin powiedzial. A ze mam zamiar wlasnie takie kupic zalezy mi na konkretnych odpowiedziachjesli ktos je widzial i cos wie wiecej na temat proszę o wypowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez widzialem i nie jest zle. Konkretnie widzialem K5 w RIZLLi+ i było spoko. niektóre elementy troche sie różniły bo np. byly z jednej czesci a w oryginale byla np. wkładka łącząca. wypełnienia tez bez szalu ale ogolnie oko ;)swoja droga chce sobie zapodać wlasnie RIZZLe do siebie tylko nakladki na bak nie ma w komplecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zastanawiam sie nad zakupem Rizla.. Opinie z tego co sie zorientowalem sa rozne.. jedni mowia ze sa ok (nikt niestety nie mowi ze sa super), inni mowia ze sa do d*** i ze ciezko cokolwiek spasowac.. Ze w czasie zakladania trzeba opalarka podgrzewac zeby cokolwiek spasowalo do siebie, ze jakosc malowania jest w skali od 1 do 5 na max 2,5 itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jak to bywa w przypadku chińszczyzny wszystko zależy od trafienia na sztukę gdyż owiewki nie są jedna w jedną ;) .Mnie w zasadzie nie stać na kupowanie najtańszych rzeczy,prosty przykład->bo glebie chińskie owiewki muszę kleić żywicą,wzmacniać laminatem,szpachlowac,gruntowac i malować( o ile jest co naprawiac) lub po prostu wymienić na nowe W obecnym moto mam porządne owiewki z barwionego plastiku na którym nie widać rys i który przy glebie jest elastyczny prawie jak guma .W crossie ta właściwość jak najbardziej się przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka,że owiewki są ok nie są super wypasione jak oryginał,ale też nie są złe,jak spawane szpachlowane gów.o.W skali od 1 do 6 to 4.Troszkę trzeba je dopasować niektóre lakier nie jest super jak oryginał.Widziałem takie 3 zestawy 2 do k5 1000 i 954(Jordan i Lucky Strike i Repsol).Tylko laik co nie umie nic zrobić powie że to jakieś gów.o Ale jak ziom je kupował do 954 to dał ok 1800zł a czacha a sama czach do 954 to ok 1 tysiak a gdzie reszta owiewek a malowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem tez sa jakies drobne paproszki ale to jest max 1 % całej powierzchni lakeirowanej.Pierwszyr az jak zobacyzłęm chińskie to oniemiałem bo liczyłem na gorsza jakosc i prace przy dopasowaniu Oceniam je w skali od 0 do 10 na 8przy wypadku raczej nie ma co ratować, są cieńsze od oryginału i troche mniej elastyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Juz troche temu ostatna odpowiedz no ale moze i tak sie komus jeszcze przyda informacja:Sprzedaje owiewki do roznych modeli (Suzuki, Honda, Yamaha, Ducati, Kawasaki) wyprodukowane w chinach. Mieszkam w tej chwili w chinach wiec mam bezposredni kontakt do fabryki. Mozna sobie indiwidualnie dopasowac design. Material owiewek to ABS plastik z bardzo dobrej jakosci. Takze mam owiewki torowe z materialu fiberglass. Ci co juz odemnie kupili sa wszyscy bardzo zadowoleni. W razie pytan to napisz maila: [email protected] zadzwon: +8613606647077

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.