Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Blokady Bramek A4


wampir76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wymienię się odczuciami. Po co ktoś kto ma od 5000 do 70000 na dwa kółka kombinuje jak obniżyć opłaty za przejazd. Stalexport po dupie dostanie za "jakość" usług ale to blokowanie!? Z żonami w piątek się siedzieć nie chce!!!!!!:)Lepsze wyjście coś np. dla dzieci zrobić np grilla czy zwiedzanie zamku, jazda by moto:)Podpadłem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zupełności się z Tobą zgadzam ale by cos wskórać bunt musieli by podjąć wszyscy korzystający z A4 u "łaski" SE bo nas jest zbyt mało i stanowimy tylko mały odsetek wpływów z przejazdu dlatego mają to głęboko gdzieś tu jest klucz do sukcesu a co do żon jadąc na blokadę nawet bym się nie przyznał bo stwierdziła by, że wyszła za idiotę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie, jestem jego siostrą a Ciebie ten gieesik wyciaga pod górkę jeszcze czy woła o remont ? bez urazynie nakręcił ale mnie irytuja wywody gościa, który jeździ 50 tką, nie ma prawka i pojęcia o przepisach, takie są i trudno gdyby pokusił sie o zdanie kat. A to by wiedział co nie co, ja przepisów nie ustalałem..... więc nie ma co z nimi polemizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz to wytłumaczyć?"po primo opłata pobierana jest za możliwość PRZEJAZDU !!!! a nie liczbę osi itp...."To czemu autobus czy zestaw ciągnik + naczepa płaci więcej niż samochód?"no niestety nie, jestem jego siostrą a Ciebie ten gieesik wyciaga pod górkę jeszcze czy woła o remont ? bez urazy " nie wiem, na autostradę nie chcieli mnie wpuścić ostatnio jak podjechałem gieesik-iem, stwierdzili że motorowerów nie wpuszczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie...... to jest "brać" moim skromnym zdaniem człowiek zachęcający, koordynujący i odpowiedzialny powinien wziąć za i przeciw takim akcjom, "wydając rozkaz trzeba liczyć się z jego konsekwencjami" a tu rozpoczęło się nawoływanie, które i tak spełzo na niczym, ludzie na stanowiskach pośmiali się trochę, kierowcy puszek mieli ciśnienie 200 i co ? myślę, że o takie prawa czy też przywileje można by powalczyć zupełnie inaczej zwiększym skutkiem a przynajmniej z duuuuuużym odzewem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert proszę Cię, pojazdy o większym tonażu płacą więcej bo tak ustalił sobie SE, no z takiej to przyczyny, że niestety w większym stopniu zużywają nawieżchnię co też jest sprawą dyskusyjną a w przepisach kodeksu o ruchu drogowym motocykl i samochód to to samo..... przypominam, że nie ja pisałem kodeks drogowy ale poczytaj http://www.v10.pl/prawo/Kodeks,drogowy,-,D...y,ogolne,3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a owszem, mam, lepiej było by zjechać się gdzieś na weekend w górach wybrać odpowiedzialną osobę, sporządzić postulat z podpisami domagających się (rozesłać maile bo teraz podpis elektroniczny też jest ważny ) i zgłosić całą sprawę do trybunału konstytucji w Strassburgu....... jesli UE wymaga zalegalizowania samochodów z GB to co stooi na przeszkodzie ? spróbować nie zawadzi a sprawa napewno się nagłośni, do tego powiadomić RMF, radio ZET i inne media ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie przyznam , nie czytałem tych 4 stron wypocin , ale WAMPIR76 wypierdala% bo nie wnosisz nic sensowenego do watku. bylem 3 razy na bramkach i wiem o co walcze. a TY swoje madrosci zyciowe nic nie wnoszace zachowaj dla siebie.Jestes z siebie dumny to zapisz sie do ksiegi rekordow guinessa, jesli cos pominalem to najwyrazniej nie bylo warte skomentowania. Myslalem ze jest jakas solidarnosc - nawet w tam ciezkim temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajemy się dymać...dlatego znaleźli się tacy którzy postanowili w tej sprawie zadziałać.Wałęsa nie dał się dymać i jakby nie było obalił komunizm(tak mnie przynajmniej uczyli na historii ale młody jestem może się mylę)to tylko taki prostu przykład. Nie lubię ludzi którzy krytykują innych jeśli sami nic nie robią. Dla wszystkich którzy uważają to za głupie lub bezsensu->jest pole do popisu. Zróbcie tak żeby coś ważnego osiągnąć dla dobra innych. Wtedy osobiście wam się ukłonię. Ale do tego czasu się zamknijcie...Moim zdaniem "akcja" wspólnej wyprawy offroadowej po polskiej A4 była i jest bardzo dobrym pomysłem. Daje ludziom i również polityką do myślenia..."załatwić" ustawę za którą poprze takiego jednego około na przykład miliona ludzi to naprawdę sukces i na tym polega polityka. Banda na górze walcząc o stołki próbuje zadowolić jak największą liczbę ludzi. Kto najlepiej trafi i będzie umiejętnie lawirował w tym gównie to wygra...A poza tym myślę że nasze władze w tym SE powinny zwrócić uwagę na kraje zagraniczne. Gdzie z tego co słyszałem(nie sprawdzałem osobiście) motocyklista nie płaci lub płaci kwotę mniejszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda forma protestu czy to "zbieranie groszówek" blokowanie bramek i nagłaśnianie sprawy w mediach są dobre.Trzeba walczyć o swoje a nie tylko narzekać,że to nic nie da i w niczym nie pomoże. Jasne najlepiej siedzieć w domu i biadolić,że za drogo itp. a ludzi,którzy robią coś w kierunku żeby było lepiej krytykować. Brawo panowie i panie jestem z wami w 100% i popieram akcję bo bezczynność nic nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.