Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Lista Najgorszych Stacji Cpn Na Sląsku


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proponuje ruszyc ciekawy i pomocny temat dotyczący informacji o stacjach na których:-Jest kiepskiej jakości paliwo-Mierna obsługa stacji-Problematyczne tankowanieTemat nie ma na celu robić antyreklamy,słuzy wyłacznie celom informacyjnymStacja Paliw Dj Chełmska 193A, 41-403 Chełm Śląski(trasa przelotowa Mysłowice-Bieruń)Powód:kiepskiej jakości paliwo, papier toaletowy w paliwie?Stacja Paliw Lukoil Tychy, Al. Piłsudskiego 1(obok hipermarketu Real)powód: Miejscowy szeryf(ochrona stacji)położy Cie na glebe jeżeli wejdziesz w kasku na stacje( ostrzeżenie ochroniarza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam dokładnie nazw ulic.Chorzów, Bliska - za Mc'D w stronę Bytomia-Mierna obsługa stacji-Problematyczne tankowanie (kask ściągnięty, środek dnia, policja na poboczu z lizakiem, blaty nie pogięte, czekałem 5 min aż mi włączą dystrybutor po czym pofatygowałem się do środka i usłyszałem (tonem w stylu "spier... pan"), że motocykliści tu nie mogą tankować bez przedpłaty.Orlen, od strony Sosnowca, jakieś 1,5km przed tunelem w Katowicach.-Jest kiepskiej jakości paliwo - 3 dni wcześniej zmieniłem filtr paliwa, a po tankowaniu tak się zagiździł, że ledwo dokulałem się do domu. Filtr oczywiście do wymiany, gaziole do dmuchania. Pech?Chorzów, Patoil - droga od jednostki wojskowej do DTŚ-Jest kiepskiej jakości paliwo--------Ogółem przysiągłem sobie, że choćbym miał pchać moto przez 20km to na Orlenie/Bliskiej nie zatankuję, banda pajaców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe PATOIL mo drodzy kiedyś zaopatrzalo w paliwo  jednostke wojskowa która sie tam kiedyś znajdowała , stacja juz ta nie funkcjinyje  przez ostatnie kilka lat słuzyla jako pralnia  hajsu ;) nie wiem co was przyciagneło do tankowania tam ale wyglad raczej ni wiec sami sobie odpowiedzcie  czy jakosc może nie isc z parzez cena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feliks w Bytomiu to taka trochę nędza, oraz Tesco na ul.Chorzowskiej również w Bytomiu. Astra pali mi od 6 do 8 litrów, po zatankowaniu na Tesco spaliła 10. Nigdy przez 20 tys. km nie przekroczyła 8, nie licząc 10 litrów na 100 km z Tesco.I na BP w Bytomiu różne przypadki się zdarzały, znam osoby które tankowały 54 litry gazu do butli 45 litrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja paliw przy Marko w Sosnowcu(pod marką Makro)Po zatankowaniu paliwa podczas jazdy motocykl przeszedł na dwa gary, potem zdechł silnik. Po odczekaniu udało mi się go odpalić żeby pracował na czterech, ale strzelał z wydechu i strasznie się mulił. Nigdy wcześniej nie miałem takiej akcji. Później zresztą tez nigdy się to nie powtórzyło, więc ewidentnie wina tragicznego paliwa - omijać z daleka tą stacje.Najbezpieczniej tankować na Shellu - narazie żaden Shell mnie nie zawiódł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.