Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Najdroższe Paliwo Na świecie


KawaForever

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zastanawialiscie sie kiedykolwiek gdzie jest najdroższe paliwo na świecie?Otóź odpowiedź jest bardzo prosta:)Najdroższe paliwo na swiecie jest w Polsce na odcinku autostrady A4 Wrocław - Gliwice Dzisaj z samego rana wybrałem się na przejazdzkę pod Wrocław rano odwiedziłem stację Orlen w Wodzisławiu zrestowałem kilometry i długa. W strone Wrcoka jechałem zadupiami przez Nyse nie chciałem wskakiwać na A4. Spowrotem wracałem juz A4 Hondę mam od niedawna więc przeprowadzałem testy motocykla:)A ,że o V-Tecu czytałem duzo to napewniaka myslalem ze paliwka starczy koledzy pisali ze 320km na baku się zrobi... , aż tu nagle niespodzianka... Za ostatnim zjazden na Strzelece Opolskie tam gdzie zaczynaja się 3 pasy motorek odmówił posłuszeństwa... Szybka diagnoza - pusto w baku. I co robić sobie mysle jechałem ze znajomymi ale umówilismy sie , że na A4 kazdy jedzie swoim tempem i spotykamy sie w Wodzisławiu... Na płocie znalazłem numer na pomoc drogową. Panowie przyjechali bardzo szybko bo 10 minutach i skasowali 10l = 200zł czyli 1l =20 zł !!!!!!!! Naszczescie miałem tyle w portfelu wiadomo tonący brzytwy się chwyta Wniosek wjezdzajac na A4 zawsze trzeba miec pełny bak i zapasową bańke z bezyna w kufrze pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paliwo dostałeś "po cenie" całej organizacji. Nie myślałeś chyba że pomoc drogowa przyjedzie i dostarczy paliwo po 4zeta??? A do takiej jazdy na ostatnią kroplę- nie boisz się że w zbiorniku na dnie zawsze jest większy lub mniejszy syf i pozapycha w najlepszym przypadku filtr???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniało mi sie, że też miałem raz taką przygode, okazało sie, że nie przełączyłem po tankowaniu wajchy z rezerwy i cały czas jeździłem na pełnym baku, no i jakie było moje zaskoczenie jak na A4 moto gaśnie i ni chooya miałem to szczęście że za pincet metrów był parking, ze 30 upał był wtedy, masakra - z tym że wolałem zadzwonić do kumpla co by podwiózł niż płacić za paliwo krocie - jak to sie mówi 'jak sie nie przewrócisz to sie nie nauczysz'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem , że na tym forum są sami perfekcjoniści przepraszam... Już kolejny raz pisze , że doskonale zdaje sobie z tego sprawe , że popełniłem błąd nie trzeba mi tego uswiadamiac napisałem jak sprawa wyglądała i tyle !!!!!! Wiedziałem ,ze zapłace wiecej za paliwo ale 20 zł to troche duzo mimo wszystko ... Co nie zmienia faktu jak diobol czy zygmusc , że problem tego odcinka jest brak stacji paliw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem to i tak za wiele sobie zaśpiewali za taką usługę. Wiadomo - ktoś jest bez wyjścia zapłaci nawet absurdalną cenę. Ja też kiedyś w okolicach Krapkowic na A4 zapłaciłem 150 zł za przywiezienie klucza do kół do mojej puchy(który dzień wcześniej pożyczyłem). Cóż, zdarza się. Później dowiedziałem się, że są ludzie, którzy zrobiliby to trzy razy taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.