Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy Są W Tym Kraju Da Się Kupić Normalny Używany Wóz ?


xtremer

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Jestem właśnie na etapie poszukiwania puszki. Objeździłem kilkanaście autokomisów i handlarzy z otomotów i tych innych portali. Ogłoszenie malina - 1000000% bezwypadki, nietknięte, w środku nie palone itp. Dziwne że w aucie bez dzwona jest malowana maska, wymieniona szyba, tu coś odstaje, w niepalonym aucie dziury po fajkach na fotelach itp itd . Wymieniać można w nieskończoność. Nawet we wtorek byłem w Zawierciu oglądać auto cud miód malyna - i co ? Miły pan opowiedział swoją historyjkę a ja z kumplem przystąpiłem do jej weryfikacji. Jak znaleźliśmy parę miejsc ewidentnie pomalowanych to stwierdził że nie będzie z nami dłużej rozmawiał bo my jacyś dziwni kurna jesteśmy Generalnie tragedzia znaleźć u nas dobry używany samochód. Jestem ciekawy czy z motocyklami też tak jest ? Ja zawsze moto kupuje po znajomych więc problemu z moto jeszcze nie miałem.Gdyby ktoś wiedział coś o normalnym OPEL ASTRA III KOMBI z roku 2006 w benzynie lub dieslu to dajcie znać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tez nie dawno to przerabialem zauwaz ze samochody w autokomisach oprocz tego ze sa bezwypadkowe maja najmniejsze przebiegi w porowananiu do innych w tej samej cenie:)a sam raz siedzialem w oplu vectra C ktory dopiero przyjechal na komis rok 2006 diesel przebieg 220tys, jak przyjechalem jeszcze raz przyjrzec sie autku bylo juz wypucowane a przebieg 108tys:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o palenie w samochodzie to jest to najmniejszy problem.Auto można wyprać i jeżeli nie jest nigdzie tapicerka spalona to nie jesteś w stanie zauważyć jak auto wyglądało wcześniej.Moim zdanie najlepiej jest kupić auto brudne w niższej cenie,a potem je wyprać,ale niech Cię ręka broni kupować w jasnej tapicerce,ponieważ szybko sie brudzi i jest praktycznie nie do wyprania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a co wy chcecie. w polsce uzywane auta sa tansze niz na zachodzie tak wiec oczywistym jest to ze albo sa z bardzo duzymi przebiegami albo powypadkowe. Chcesz idealny woz z gwarancja to idz d osalonu. a to ze handlarze kłamią to chyba tez nie dziwne bo to tak przypadlosc narodowaosobiscie mialem juz kilka bitych wozow. I co ?? i nic. jak jest niewielki dzwon i porzadnie zrobiony to nie ma tematu. jak chcesz fajny woz powypadkowy ale nie po przeklepaniu z przystanku za dobre pieniadze to sie odezwij. dam ci namiar na znajomka od kotrego ostatnio kupilem roczne C2 za mniej niz polowe ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem właśnie na etapie poszukiwania puszki. Objeździłem kilkanaście autokomisów i handlarzy z otomotów i tych innych portali. Ogłoszenie malina - 1000000% bezwypadki, nietknięte, w środku nie palone itp. Dziwne że w aucie bez dzwona jest malowana maska, wymieniona szyba, tu coś odstaje, w niepalonym aucie dziury po fajkach na fotelach itp itd . Wymieniać można w nieskończoność. Nawet we wtorek byłem w Zawierciu oglądać auto cud miód malyna - i co ? Miły pan opowiedział swoją historyjkę a ja z kumplem przystąpiłem do jej weryfikacji. Jak znaleźliśmy parę miejsc ewidentnie pomalowanych to stwierdził że nie będzie z nami dłużej rozmawiał bo my jacyś dziwni kurna jesteśmy Generalnie tragedzia znaleźć u nas dobry używany samochód. Jestem ciekawy czy z motocyklami też tak jest ? Ja zawsze moto kupuje po znajomych więc problemu z moto jeszcze nie miałem.Gdyby ktoś wiedział coś o normalnym OPEL ASTRA III KOMBI z roku 2006 w benzynie lub dieslu to dajcie znać na PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o palenie w samochodzie to jest to najmniejszy problem.Auto można wyprać i jeżeli nie jest nigdzie tapicerka spalona to nie jesteś w stanie zauważyć jak auto wyglądało wcześniej.Moim zdanie najlepiej jest kupić auto brudne w niższej cenie,a potem je wyprać,ale niech Cię ręka broni kupować w jasnej tapicerce,ponieważ szybko sie brudzi i jest praktycznie nie do wyprania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić porządne auto to jedź do Niemiec i sprowadź sam - kupione wyłącznie od Niemca z pierwszej ręki !To jedyna gwarancja na pewne auto.Dwa minusy są takie że po pierwsze zapłacisz jak za zboże (15-20% drożej nniż to samo auto w Polsce), po drugie musisz mieć kogoś w Niemczech, najlepiej jakąś rodzinę lub dobrego kumpla, którzy załatwią transakcję.Za to dostajesz brykę która ma RZECZYWISCIE 100tyś i RZECZYWISCIE jest bezwypadkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.