Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy Są W Tym Kraju Da Się Kupić Normalny Używany Wóz ?


xtremer

Rekomendowane odpowiedzi

Ks rider - zgodzę się z tobą w 100% Osobiście byłoby mi wstyd sprzedać komuś auto które jest całe zasyfione. A co do kupienia auta w Niemczech, tak jak wam pisałem mam znajomego w Kassel. Znalazł mi takie autko jak chciałem, I właściciel, serwisowany, full opcja itp. Zadzwonił do właściciela tej Astry i .... okazało się że to Polak. I zaczęło się - I właścicielem nie był, książka serwisowa jest, ale auto nie było serwisowane w oplu tylko u Pana Miecia w warsztacie. I zrób teraz 1600 km i dowiedz się o tym na miejscu. Więc poszedłem do salonu Opla i kupiłem sobie takie auto w programie G2. Zapłaciłem dużo więcej niż u handlarza, ale samochód jest OK . Wyposażenie jest skromniejsze niż tej niemieckiej, ale w sumie jestem zdania - czym mniej pierdół to mniej problemu. Opiłem go wczoraj konkretnie więc psuć się nie ma prawa Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

KS - no wszystko fajnie jeżeli chcesz tylko odświeżyć samochód . Problem jest wtedy gdy z wraka za 3000 EUR robi się fajnisty wózek za 10000 EUR . Wiem jak podchodzą na zachodzie do tematu sprzedawania używek , ale zaręczam ci że nie o takim "picu" tu piszemy . Weź ten sam model auta i wklej w Otomoto.pl a potem w Mobile.de , zobaczysz pewną prawidłowość , auta w Kaczogrodzie są tańsze i to dość znacznie czasami . Zapewniam cie ,że znaczna część to nie auta kupione u nas tylko sprowadzone właśnie z Niemiec .Dlaczego są pomimo tego tańsze niż u was ?? Przecież nie są to prezenty z Rotes kreutz !!! To właśnie tu podnosimy , nie pranie fotelików i wymianę pachnidełka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.