Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Schodzenie Na Kolano


michal_mazur

Rekomendowane odpowiedzi

Przestań pitolić ,żeś taki przystojny, jak ktoś wie co robi, to co za róznica ze schodzi na kolano na zwykłej drodze, i jeszcze na łuku auta można wyprzedzać, wielkie mi halo,, wsztystkie bedą na tor jechac żeby poćwiczyć a w polsce jest tyle torów ze nie zliczysz, weź sie zastanów, a po drugie nikt nie kupuje sporta żeby grzecznie jeździć, tylko zapierdalać, bynajmniej nie zamierzam rezygnować ze zdzierania sliderów, na zwyklych drogach bo komuś sie to nie podoba albo jest nie etyczne, nie przemówiłeś do mnie kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ekhm. kilka dni temu w Faktach TVN-u pokazywali, że w Jastrzębiu Zdroju jest rondo, do którego jest dojazd, ale nie ma z niego wyjazdów. i takim pozostanie jeszcze przez kilka lat, aż im plany się wreszcie zrealizują z resztą dróg.chyba tam pojadę. tylko chciałbym od kogoś miejscowego pożyczyć miotłę, bo niewygodnie swoją na plecach wozić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... To może weź karchera, bo jak rondo nieużywane, to po miotle będziesz mógł je fajnie przemyć. A jeżeli rzeczywiście tam jest, to napiszcie, gdzie? Może wybierzemy się tam jakąś paczką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy materiale filmowym jest jakiś opis miejscówki, ale to jakiś TAMbylec musiałby nas pokierować. poza tym skoro jest tylko jedna droga(dojazdowa) to wystarczy postawić czujkę i do woli śmigać i w prawo i w lewo. ruchu brak, więc pod prąd się raczej nie wbijesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano to rondo w Jastrzębiu kuszące trzeba wyczaić gdzie to jest i można potrenować co nieco ja chętnie nauczyłbym się schodzić na kolano, ale w ruchu miejskim ciężko się trenuje, studzienki, samochody, piasek, olej... Ja w Rybniku na największym rondzie tym przy BP i neste czasem pośmigam w kółko tylko mnie denerwuje omijanie studzienek, ale asfalt fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy materiale filmowym jest jakiś opis miejscówki, ale to jakiś TAMbylec musiałby nas pokierować. poza tym skoro jest tylko jedna droga(dojazdowa) to wystarczy postawić czujkę i do woli śmigać i w prawo i w lewo. ruchu brak, więc pod prąd się raczej nie wbijesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zygmusc nie schodzil na kolano tylko testowal nowa maszyne spawalnicza ;)a do ronda bardzo prosto trafic.. droga z pszczyny na bielsko (do skrzyzowania gdzie sie skreca na FM motocykle) i jedno skrzyzowanie przed Olkiem Goczalkowice.Jadac od Pszzyny do Olka jest skrzyzowanie swietlne gdzie w lewo sie skreca do FM Motocykle...Wystarczy zamiast do FM, skrecic w prawo i juz mamy rondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.