Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Początek Sezonu A Już Taka Lipa:(


Ramzes1

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie patrzcie co sami robicie na drodze. Jade sobie dzisiaj motocyklem i jakiś kaban prawą stroną mnie wyprzedza. gosciu na fz6 przejechal obok mnie jak gdyby nigdy nic i jeszcze Cie bezczelnie pozdrowi. zawału idzie dostać. Sezon w tym roku przejebany już dwóch kolegów musiałem żegnać Myślenie nie boli do k****y nędzy)/ Na forum nie używamy wulgaryzmów! /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic, jade sobie dziś do Ostravy ok 130km/h bo wajzla nie mam to nie wiem i na wysokości Olzy na krętym odcinku gdzie ludzie na sportach wyprzedzają łokciem przednie koło, zwinął mnie kolo na kawie(pozdro dla niego)na pełnym gazie z prędkością zakazana nawet dla śmigłowców szturmowych, jak sie nie przestraszyłem mało co szimy nie dostałem, jednak warto patrzeć w lusterka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze pisząc moi drodzy to ja się bardziej boje ludzi na motorach co to jadą i o dupie marynie myślą zamiast patrzeć na całą drogę i maksymalnie się koncentrować... A stawiam flaszkę, że ten gość na FZ6 mimo względnie niebezpiecznej jazdy całą uwagę skupiał właśnie na jeździe i dokładine widział co Ty robisz i inni uczstnicy ruchu i de facto stwarzał mniejsze zagrożenie niż niejeden kapelusznik w tico sluchjący zicpolek i myślami latający w najbliższym urlopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem sytuacje, baran strzelił mi z hamulca w momencie gdy wrzuciłem migacz i wyrywałem przed niego, szczescie, ze z rozmachu z jakims wiekszym lukiem niz zwykle (inaczej pewnie zrobilbym mu z dupy garaż). Już nie same doświadczenie ale czasem złośliwość innych kierowców może być tragiczne w skutkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie patrzcie co sami robicie na drodze. Jade sobie dzisiaj motocyklem i jakiś kaban prawą stroną mnie wyprzedza. gosciu na fz6 przejechal obok mnie jak gdyby nigdy nic i jeszcze Cie bezczelnie pozdrowi. zawału idzie dostać. Sezon w tym roku przejebany już dwóch kolegów musiałem żegnać Myślenie nie boli do k****y nędzy)/ Na forum nie używamy wulgaryzmów! /
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.