Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ucieczka


Boban

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale pamiętajcie że chociaż policja to są szkoleni w "jeździe specjalnej"...wiem bo znajomy kończył kurs po to żeby jeździć właśnie czarnym nieoznakowanym złem po polskich drogach...3miesiące teorii i praktyki potem egzamin...zresztą wystarczy od czasu do czasu zobaczyć Uwaga Pirat na TVN turbo...goście tam potrafią jeździć i widać że wiedzą co robią i czego można się spodziewać na drodze...Wszyscy kierowcy rajdowi są bardzo dobrymi jeźdźcami, a jednak co jakiś czas ktoś sobie robi krzywdę. Nie ma idealnego kierowcy, i w końcu taki co ściga może być sprawcą wypadku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, najlepiej zwalic wine na kogos innego, a uciekajacego motocykliste wyniesc na oltarze, wyswiecic i modlic sie do niego w kazdej intencji.Jak sie ktos decyduje na ucieczke to robi to tylko i wylacznie na wlasna odpowiedzialnosc. A jak bardziej ceni pieniadze, ktore musialby wydac na mandat, niz wlasne zycie to jego sprawa. Oczywiscie do czasu, az nie ucierpi nikt postronny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tak:Jak ktoś bez uzasadnionej potrzeby podejmuje decyzję o pościgu po zatłoczonych ulicach miasta musi się liczyć z odpowiedzialnością za skutki tej decyzji i albo dostanie premię za złapanie pirata drogowego albo pójdzie siedzieć za zabicie kolegi w radiowozie który notabene nie jest przystosowany do szaleńczej jazdy. Nie pomogą super umiejętności kierowania pojazdem jak auto jest do dupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej dyskusji nie ma sprzeczki tylko dwa aspekty tego pościgu.Uciekający dureń i potencjalny samobójca (ew.Zabójca) robiący to na własne ryzyko za swoją kasę i strona druga czyli stróże "prawa" chcący świadomie zniszczyć mienie społeczne - czytaj Radiowóz kupiony za moje (wasze) podatki zużywający niepotrzebnie paliwo kupione też za ta same podatki i wyżywając się ba bogu ducha winnej bagażówce podczas pracy opłacanej z podatków. W tym samym czasie bandy wyrostków i grupy penerów wypijają bezkarnie hektolitry piwa i innych nalewek w miejscach publicznych.Dwa kilometry dalej codziennie kilkadziesiąt samochodów osobowych wjeżdża w jednokierunkową pod "prąd" aby sobie skrócić drogę do piekarni. W tym miejscu od kilku lat nie widziałem dzielnych stróży prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tak:Jak ktoś bez uzasadnionej potrzeby podejmuje decyzję o pościgu po zatłoczonych ulicach miasta musi się liczyć z odpowiedzialnością za skutki tej decyzji i albo dostanie premię za złapanie pirata drogowego albo pójdzie siedzieć za zabicie kolegi w radiowozie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie tak czyta niektore wypowiedzi to tylko usiąść i płakać. mistrzostwem juz bylo haslo pt: "jakbym zobaczył takie coś za mna, to nawet bym się nie zastanawiał."kozaczyc na necie mozna smiało i do woli a jak znam zycie to przyjmujesz mandat na klate i jeszcze ładnie prosisz zeby malo punktow dali.jedzcie posmigać "po swojemu" do skandynawii albo chociaż za nasza zachodnia granice. Butelki bedziesz zbierał do konca życia zeby sie wypłacić i zapie****al na autobus bo ci prawko skroją na pół życia. odechce ci sie wyscigów, pościgów i pisania bzdur. żałosnea no i jeszcze do kompletu przypomnijcie sobie jak jeden "motocyklista" postanowił przykozaczyc i wylądował po autobusem. No i co warto?? nie sądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma jakies swoje pierdalni.cie nie wiem jak bym sie zachowal jezeli by wlaczyli za mna koguta,pewnie 10 razy bym pomyslal co zrobilem i poznij podjal decyzjenie mialem takiej sytyacji nigdy moze jak bym wiedzial ze przegialem na tyle ze mi zabiora prawko i wiedzial ze dam rade sie gdzeis ukryc to moze bym i uciekl...wszystko zalezy od tego kto co zrobil i na czym mu zalezy...ale najgorsza postawa to ucieczka i oklamywanie samego siebie...dlatego warto sie zatrzymac i pokazac ze ma sie jaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie tak czyta niektore wypowiedzi to tylko usiąść i płakać. mistrzostwem juz bylo haslo pt: "jakbym zobaczył takie coś za mna, to nawet bym się nie zastanawiał."kozaczyc na necie mozna smiało i do woli a jak znam zycie to przyjmujesz mandat na klate i jeszcze ładnie prosisz zeby malo punktow dali.jedzcie posmigać "po swojemu" do skandynawii albo chociaż za nasza zachodnia granice. Butelki bedziesz zbierał do konca życia zeby sie wypłacić i zapie****al na autobus bo ci prawko skroją na pół życia. odechce ci sie wyscigów, pościgów i pisania bzdur. żałosnea no i jeszcze do kompletu przypomnijcie sobie jak jeden "motocyklista" postanowił przykozaczyc i wylądował po autobusem. No i co warto?? nie sądze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to sie sciga łamiacych prawo zeby był w miare porzadek, bo jak zaczna kazdemu odposzczac to nie przejdziesz przez ulice bo cie jakis bezmózg rozjedzie. sa zasady i jak ktos od nich znacznie odstaje to sie go za to sciga, a policja jest szkolona min. w jezdzie zeby robic to stosunkowo bezpiecznieot cala sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem po nagraniu klienta uciekającego Policjant powinien odpuścić. Przecież numery tablic wystarczą do ustalenia sprawcy i odwiedzenia go w domu, ewentualnie wysłania mandatu pocztą. Dzięki temu pirat drogowy nie uniknie odpowiedzialności, a do tego na pewno ściągnie nogę z gazu - bo przecież skoro nikt go nie goni, to po co gnać na złamanie karku? Przed namierzeniem przekraczał prędkość o np. 30 km/h, a podczas pościgu o 50, 60...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem po nagraniu klienta uciekającego Policjant powinien odpuścić. Przecież numery tablic wystarczą do ustalenia sprawcy i odwiedzenia go w domu, ewentualnie wysłania mandatu pocztą. Dzięki temu pirat drogowy nie uniknie odpowiedzialności, a do tego na pewno ściągnie nogę z gazu - bo przecież skoro nikt go nie goni, to po co gnać na złamanie karku? Przed namierzeniem przekraczał prędkość o np. 30 km/h, a podczas pościgu o 50, 60...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymuje się do kontroli owszem, jeśli nie mam możliwości bezpiecznej ucieczki.Panie "bart_b" podaj mi jeden powód przez który mam mieć jakikolwiek szacunek co Policji.Miałem doczynienia z policją i to dużo - za każdym razem coś zjebali...Mógłbym sie rozpisywać i opisywać przykłady z życia ale one dotyczą nie tylko drogówki więc nie każdemu sie chce to czytać a ja też wole nie myśleć o tej instytucji bo mi sie nóż w kieszeni otwiera.(aha i nie pisze o tym jak oni ludzi traktują innych tylko jak działaja bo to czy piesek sie czuje wyższy czy nie to mnie mało obchodzi)Instytucja stróżów prawa w naszym kraju NIE DZIAŁA poprawie więc ja też poprawnie zachowywać się nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie... oni do tych wideorejastratorów to pakuja jakis pier... przodowników!! nic a nic nie pogadasz. Ja ostatnio do goscia żeby coś zszedł z pkt chociaz za pasy 2 bo nie widac na nagraniua on do mnie "... ja ślepy nie jestem" no i musiałem dybać na kurs do WORDU250zł = -6pkt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.