Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykle Są Wszędzie Uważaj!


Magic/Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jedź do muzycznego...struna jest podobno lepsza i po co w telewizji dalej rozpowszechniają ten mit? oglądałem materiał do tego momentu jak Wojciechowska zaczęła mówić o linkach:/ ja nie znam NIKOGO kto by o tym słyszał bądź tak jeździł. Sama jest motocyklistką i sama takim reportażem działa na niekorzyść nas wszystkich bo potem ogląda to jeden z drugim, babcie nie babcie, i idzie w eter co za ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie ostatnio koleś po treningu tenisa stołowego ( z którym czasem grywam) mówi że najlepszą jazdę na moto mają Ci za M1 (czeladź), wiesz stalowa linka do baku i piz....a, popatrzyłem na kolesia i puknąłem się w czoło. Odpowiadam kolesiowi że jeżdżę 5 sezon i nikogo takiego nie znam że to mit etc a on to że jeszcze poznam bo tak ludzie mówią i tak jest. Po takich tekstach w tv będzie tego jeszcze więcej...smutne. A najgorsze w tym jest fakt że mój rozmówca był zafascynowany tym faktem zapie...dzielania z linką. Dobrze że ojca ma normalnego bo nie wiem czy by kolejny dres się nie pojawił,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"z nikąd" sobie tego nie wzięła i sądzę że znalazłoby się kilku imbecyli w Polsce, którzy to stosują lub deklarują stosowanie linki. Może w Warszawce są tacy młodzi bezmózgowcy dla których życie nie stanowi wartości i kilku z nich promuje taki "hazard" jednak nie nazwałbym ich motocyklistami. Pozostaje cieszyć nam się z tego że znakomita większość to ludzie "normalni" bądź w miarę normalni i mieć nadzieję że nie spotkamy takiego kretyna naprzeciw siebie Myślę jednak że nawet jeżeli tacy są to powinno się przemilczeć ten przykry margines i poprostu nie mówić o nich bo może o to im chodzi i mają satysfakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak......ale jeśli chodzi o Wojciechowską to stanę trochę w jej obronie, bo trochę po niej jeździcie, a każdemu zdarzy się palnąć jakąś głupotę...'Znam ją' jeszcze z czasów Świata Motocykli i fakt, że czasem robiła dziwne rzeczy w TV (też kwestia dyskusyjna), ale pewnych rzeczy jak Himalaje, Rajd Dakar itp. nie można jej odebrać. Jedna sprawa zorganizowanie takiej wyprawy (kasa), a druga osiągnięcie celu (spory wysiłek i wytrwałość).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się pewien fakt z życia nie mit zaznaczam. Odnośnie linki ta miła pani M coś wspominała o motorynkach ja za bajtla jak mi poszła linka z gazu obwiązywałem sobie tą pękniętą na palec wskazujący i w drogę z kaską było krucho a jeździć się chciało, być może mnie widziała ale kark pomyliła z moim palcem bo jeździłem bardzo pochylony by nabrać areodynamicznych kształtów mogło to tak wyglądać i poszło w świat jestem sławny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.