Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Harley-davidson Demo Truck Tour


a

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Modliszka tak jak powiedział czesław - z dzwigni zmiany biegów. Nie zmienia to jednak faktu, że ŻADEN motocykl jaki do tej pory dosiadałem nie zrobił mi na pysku takiego wielkiego babana! Nie wiem co w nim było takiego zajebistego ale po prostu to miał. Mam nadzieję, że jutro uda mi się go dosiąść raz jeszcze i jeszcze i jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkieedit: dziś sprzęty przyjechały
Piekny widok taki TIR pelen motocykli Podejrzewam, ze sa juz rozladowane bo chcialbym to zobaczyc na zywo z dodatkowym efektem dzwiekowym w postaci odpalenia wszystkich maszyn wlasnie na tym TIRze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę ok 17:00 to założe się że już będe tylko mogła popatrzeć jak jeżdżą pewnie juz sie nie dopcham ....ale cóż chociaż popatrze;)
Wiecej wiary Pewnie jakis dzentelmen zwolni miejsce kobiecie.Ja niestety czasowo nie mam czym tam podjechac, jedynie autem, ale jakos mi sie nie chce tylka do puszki pakowac po to tylko zeby poogladac motocykle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojezdziłem na xr 1200 ,pierwszy raz jezdziłem na HD ,generalnie fanie sie smiga lajtowo takim sprzętam ale strasznie trzęsie na wolnych obrotach ,troche dziwna pozycja,lewa noga mnie bolała po 40 min.jazdy ,no i po 1200 spodziewałem się nieco lepszego odejscia.No ale tyn klank silnika.......miodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem na czym jezdzilem [bylo to niebieskie ]... trzesło niemilosiernie na wolnych obrotach , bez spodni to bym sobie przypalil łyde od silnika , ale i tak fajnie bylo sie przejechac w innej pozycji niz na sporcie ;)... i te zawieszenie ^^ no i ten dzwiek :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez dosiałem pierwszy raz HD xr1200 wersja salonową - czyli tą z Katowic. Mnie mile zaskoczyło telepotanie, ryk silnika, ciągnięcie od niskich obrotów. Przyzwyczajenie z rzędówki nakazywało gazować do końca.... ale po paru chwilach sie nauczyłem, że to inna bajka. Generalnie bardzo zajefajnie było sie przejechać na HD! i chyba nie ostatni raz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekałem na czarnego XR z akcesoryjnym tłumikiem. Dźwięk o niebo lepszy niż seryjnego, chociaż fabrycznych też miło było posłuchać:-)W sprawie wrażeń z jazdy to nie mogę być obiektywny bo był to mój pierwszy kontakt z HD i wszystko by mi się podobało, aczkolwiek chyba nie złapałem bakcyla... Muszę jeszcze trochę poczekać.Wielkie dzięki dla organizatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 tyś zabezpieczenia :Dja będe okolo 17.00 i taż mam zamiar sie przejechać - obojętnie co dadzą byle nie ważylo 2 tony
tylko prawko A, dowód i umowa wynajmu
a ja mam jeszcze jedno takie głupie pytanie. Stałem w kolejce z 2 gostkami. i jeden oddał mi XR bo chcieli w dwójkę jechać Kto to był może ktoś z forum?w sensie w dwojke ze na dwoch XR
jeden to był forumowy MEL
a można było z pasażerem jechać??
Niestety, bardzo rzadki wyjątek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.