Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

No To Mamy Reklame


FABIO

Rekomendowane odpowiedzi

czy z biegiem lat(sezonow), lamanie prawa i drwiny z policji staja sie normalne?
nie, ale podejscie do umiejetnosci opanowania i przyzwyczajenie do predkosci tak Pojezdzij troche, zobaczysz jakie sam bedziesz miec podejscie.....A co do tego co niektorzy pisza jakies bzdury ze policji nalezy sie mandat????Ludzie k**oni wykonywali swoja prace i scigali kolesia, ktory zapier*** podejrzewam, ze jechali na sygnale w tym wypadku ale nie badzmy juz takimi ignorantami.. Po to policja jest zeby pilnowac...A to ze koles zapier... sam, gdybym byl na jego miejscu i gdyby zaczal mnie scigac polonez, pewnie i nie zatrzymalbym sie... ale gdyby o byla Vectra albo biała Fujara to pewnie grzecznie zatrzymalbym sie I znow potwierdza sie regula...1. jezdzisz dluzej nie czepiasz sie innych2. jezdzisz krotko, na sile wpajasza motocyklow-oazowe zasady motocyklowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

heh troche mnie smiesza wypowiedzi typu: " Nie myslicie co robicie", " bierz za siebie odpowiedzialność", " wstydzisz sie swoich czynow i sciagasz tablice" troche mi sie to kojarzy ze swietymi niedzielnymi motocyklistami, ktorzy najchetniej zabrali by prawko (raczej motocykle bo i tak bez prawka dalej beda jezdzic) wszystkim ktorzy jezdza na kole i przekraczaja predkosc +50km/h.... Gosc pelny kombik, sprzet nie byle jaki napewno wiedzial co robi a zaraz go tu polowa ludzi zlinczuje;pmialem nie pisac ale zaraz tu eseje powstana co za idiota... luzu wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mowiac to jesli gonili go cywilna fura to koles mogl nawet nie wiedziec ze to policja. Moze pomyslal ze jakis cfaniak chce sie scigac i siadl mu na dupie to dal po garach a przy 160 na dziurach i tak g* w lusterkach widac. Mogl tez jechac bez lusterek albo miec zamontowane cos ala "łezki" z allegro, w ktorych trudno powiedziec czy w ogole cokowiek za nami jedzie i na jakim pasie jest, a co dopiero czy to jest radiowoz. Moglo byc tysiac roznych mozliwosci i nie ma co patrzec przez pryzmat atykulu na interii bo wiadomo ze to jest propaganda. Ciekawe jest tez jak oni chca ustalic kto kierowal tym sprzetem na podstawie motocykla... moze zatrzymaja wszysykich posiadaczy cbr w czerwonym malowaniu (bo to chyba nowa cebra jest?) i beda ich tak dlugo trzymac az sie ktorys przyzna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mi sie to kojarzy ze swietymi niedzielnymi motocyklistami, ktorzy najchetniej zabrali by prawko (raczej motocykle bo i tak bez prawka dalej beda jezdzic) wszystkim ktorzy jezdza na kole i przekraczaja predkosc +50km/h....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosze wrazenie ze ci ktorzy nie gumuja i nie podjezdzaja pod czerwone na stoppe , nie sa motocyklistami. Moze to nie tacy jak ja powinni stworzyc nowe forum preclowe.Moze mistrzowie tacy jak wy powinni pisac na forum.popi3rdalam.pl
że na czym, a jak to jest?każdy powinien jeździć tak jak chce, a z czasem jak umie!!nie czepiam sie nikogo, kto dopiero zaczyna i sie uczy; pod warunkiem, że nie zaczyna kozaczyć i wpierd*lać sie w sprawy o których nie ma pojęcia!!! Sam już pare razy leżałem <raz dość mocno> i wiem co mi grozi, już pare razy przesadziłem i picem sie udało, ale na szczęście jazda motocyklem nie jest obowiązkowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....każdy powinien jeździć tak jak chce, a z czasem jak umie!!nie czepiam sie nikogo, kto dopiero zaczyna i sie uczy; pod warunkiem, że nie zaczyna kozaczyć i wpierd*lać sie w sprawy o których nie ma pojęcia!!! ...[/guote]"Chłopacy" myślę że zostałem źle zrozumiany. Wcale nie każę nikomu jeździć zgodnie z przepisami, nigdzie nawet tak nie napisałem. Mało tego, lubię patrzeć jak co niektórzy gumują i wydziwiają różne rzeczy na swoich 2oo. Zawsze wyobrażam se że kiedyś i ja tak będę umiał , ale puki co opanuję sprzęt na dwóch kołach, reszta przyjdzie z czasem Poza tym jakbym mógł zwracać komuś uwagą że łamie przepisy, skoro sam to robię ? Chodziło mi tylko.... zresztą nie ważne. Jak to mówią "ryby i dzieci, głosu nie mają". Z racji iż jestem niedoświadczony i umie się do tego przyznać. Postaram się już więcej nie udzielać.Ps. No chyba że wleje w siebie dużo browara, w tedy lubię se poklikać...Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie Lewa w górę To co teraz napiszę odnosi się tylko do tych słów, oraz chce zwrócić małą uwagę co poniektórym jak wygląda to forum i czego nie powinno tutaj być"...każdy powinien jeździć tak jak chce..."Kolego to pachnie małą anarchią na drogach. Jeżeli naprawdę tak myślisz, to dlaczego wszyscy wściekają się że puszka wymusza, że zajeżdża drogę. Przecież jedzie se tak jak chce, a może chodziło ci tylko o motory ? i właśnie tylko motory powinny jeździć tak jak motocyklista chce ? Przyznasz mi chyba rację iż każdy powinien jeździć zgodnie z przepisami, w innym przypadku każdy użytkownik będzie nieobliczalny na drodze, a wypadków będzie dużo więcej. Nie twierdzę że nie można sobie zapie***lać czy stawiać na koło ale wszystko z głową i umiarem.Nie mam zamiaru się z nikim kłócić bo z tego co czytam na forum idzie za to oberwać po gębie i co ja w tedy powiem dzieciakom jak zobaczą tatę z podbitym okiem ?Życzę wszystkim częstszych uśmiechów i nie smarujmy siebie nawzajem na forum, bo póki co wygląda to na wojnę domową a nie powinno . Rozumiem że pokusa nawrzucania komuś, jest silniejsza od rozsądku, ale pamiętajmy że należymy (ja się nie nadaję, może za rok się nadam) do społeczności która jest zgrana i dba o siebie, czego na forum nie widać , no chyba że ja czytam kiepskie tematy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pamiętajmy że należymy (ja się nie nadaję, może za rok się nadam) do społeczności która jest zgrana i dba o siebie, czego na forum nie widać , no chyba że ja czytam kiepskie tematy....
... proponuję nastepnym razem, po wyrażeniu własnego zdania na forum, posypać głowe popiołem, że w ogóle śmiałeś zabrać głos ...... człowieku, czemu tak szybko pasujesz? chyba nie powiesz, że parę postów przeciwnych do twojego tak cię zbiło "z tropu"? chłopie masz swoje zdanie i OK, to że dopiero zaczynasz jeździć na motocyklu chyba nie sprawia, że jestes głupszy od innych? a taki był wydźwięk, w moim rozumieniu, całego twojego posta (zacytowałem tylko fragment)... no chyba że to była jedna wielka ironia.... pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... proponuję nastepnym razem, po wyrażeniu własnego zdania na forum, posypać głowe popiołem, że w ogóle śmiałeś zabrać głos
i jeszcze wrzucic na siebie worek po ziemniakach i na kolanach do czestochowy ;) heheheTomaszek wporzo gosc jest, poznalem go niedawno i poprostu ma duuuzy respekt do swojej maszyny a wiedzy o niej niewiele wiec to mial poprostu na mysli, ze nie jest hojrak na drodze i nie lata po 250 na przejsciach ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.