Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Anty Motocykliści


pacza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dobrze ze maja chociaz te naklejki, mozna sie przygotowac na niebezpieczenstwo
i to jest najlepsza odpowiedź na głupie nalepki i głupie napinanie się niektórych z was na głupie nalepki i głupich ludzi... wybaczcie, ale smieszą mnie hasła "jakbym takiego spotkał to...", a jakby w tym gofie siedziało 4 takich to co? oczywiście nic, bo wtedy każdy z chojraków na 2oo przejechałby grzecznie obok.... Panie i Panowie, dziś każdy nalepia sobie to co chce, bo żyjemy w wolnym kraju, nikt nie broni wam jeździć z jedną wielką nalepą "OLEWAM SUV-y I ICH BURACKICH WŁAŚCICIELI" albo inne takie.... bądźcie ponad idiotów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmm, co tu się spinać o jakiś najprawdopodobniej buraków w starym vw . Gość neklejając taką, a nie inną naklejke ma takie a nie inne poglądy i jego prawo. Moim zdaniem jest to głupota, ale cóż bicie piany o coś takiego to jest pewnego rodzaju walka z wiatrakami Głąby zawsze były, są i bendą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydalaby sie naklejka uwaga dres za kierownica
nawet jak się nie lansujesz, to się lansujesz że się nie lansujesz. ;) po co naklejka
ja jeżdżę mk2, to też jestem dresowozem? odwal się od golfów ;)
przeczytaj jeszcze raz mój wcześniejszy post a od golfa się odwalić bedzie ciężko bo przez najbliższe 5 lat jak nie więcej jeżdżę {czyt. jestem wożony} mkV VW są na ogół ogólnie lubianymi samochodami wśród większości je użytkujących, a że jeden na 20 VW to dres to może świadczyć ino o popularności, w sumie jeszcze stare Civic, BWM też bezdresiarstwem nie grzeszą pozdrawiam,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Skoro ktoś poruszył ten temat to przedstawie wam moją syhtuację jaka spotkała mnie wczorajszego dnia. Jadę sobie samochodem służbowym ze Szombierek w stronę centrum Bytomia staję na światłach obok mnie po środku pasów jedzie sobie jakaś chłopaczyna na skuterku a dwa auta dalej stoi czarne BMW (jakieś stare) na blatach SPI (numeru niestety nie zapamiętałęm) i bezczelnie zajeżdża chłopakowi na skuterze droge (stojąc cały czas i czekając na zielone) Ja w tym momencie zaciągnąłem ręczny wychodze z samochodu i podbijam do buraka w BMW słowami co ty Kur.. jeb...y palancie robisz? a on mi na to bo ten chłopak jedzie między autami a ja mu: bo po to se tyt ch..u kupił skuter żeby między autami jeździć i w tym momencie światło sie zmieniło na zielone i burak w BMW poszedł w długą. Chłopakna skuterku troche wystraszony. Mnie osobiście tak gościu podniósł ciśnienie że szkoda słów. Pozdrawiam chłopaka na skuterze. I oby coraz mniej takiego chamstwa na drodze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, dziś każdy nalepia sobie to co chce, bo żyjemy w wolnym kraju,
Wolny kraj to taki w którym obywatel może robić dosłownie co chce , jesli nie szkodzi to innym obywatelom, spróbuj to zrobić w polsce....Wyjedź bez kasku np.. dostajesz mandat, choć jeśli byłbyś wolny, powinieneś mieć prawo jeździć bez kasku, bo to tówj łeb, i jak bo sobie rozwalisz , to go sobie rozwalisz a nie innym, W krajach wysokouprzemysłowionych nie ma wolnośći, rząd kontroluje na każdym kroku całe społeczeństwo, nic nie zrobisz bez zgody władzy, choć pewnie ci sie wydaje że tak nie jest.Zarób milion zł, zapłac od tego podatek , wydaje ci sie ze kasa jest twoja i zrobisz z nią co chcesz, gówno prawda, spróbuj za nią kupić dom w jakimś raju podatkowym, nie dasz rady, bo prawo uni europejskiej, w tym polski zabrania inwestowania obywatelom uni kasy w rajach pod.U nas nie ma wolności , tylko jest wyższy poziom biedy.Jak robotnik ma auto , mieszkanie, piwo w lodówce , i 200 kanałów w tv , to jest mu dobrze, i nie chce mu sie wychodzić protestować przeciwko złodziejom w rządzie , bo i po co jak , to co ma to mu wystarczy , a sam i tak pewnie nic nie zrobi..To tylko 2 przykłady że nie żyjemy w wolnym kraju, a jest tego cała masa... tylko ludzie sobie z tego sprawy nie zdają, bo przywykli że rząd za nich podejmuje decyzje.Sory że pisze nie na temat wątku, ale coś mi sie robi jak czytam że jestem wolny.Ps. Czemu nie wyjade ?Wyjade, emeryture spędze na kostaryce czy w innym wolnym kraju , a o emeryture dbam sam, a nie daje sie kroić ZUS-ow czy innym 2 i 3 filarom Kwaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Wyjedź bez kasku np.. dostajesz mandat, choć jeśli byłbyś wolny, powinieneś mieć prawo jeździć bez kasku, bo to tówj łeb, i jak bo sobie rozwalisz , to go sobie rozwalisz a nie innym, [...]
Taaa... Niefortunnie rozwalasz sobie łeb, zostajesz tym "warzywkiem" i rodzina zmienia Ci pieluchy kilka razy dzienne, karmi przez rurkę, gdzie tu wtedy ich wolność?Z resztą kwaqu się zgadzam, taka Polska właśnie jest, ale nie ma co biadolić tylko trzeba stanąć na wysokości zadania i przeżyć tu godnie.Sorry za offtop, powiem tylko jeszcze, że podziwiam motocyklistę który wstawił się za skuterem!pzdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolny kraj to taki w którym obywatel może robić dosłownie co chce , jesli nie szkodzi to innym obywatelom, spróbuj to zrobić w polsce....Wyjedź bez kasku np.. dostajesz mandat, choć jeśli byłbyś wolny, powinieneś mieć prawo jeździć bez kasku, bo to tówj łeb, i jak bo sobie rozwalisz , to go sobie rozwalisz a nie innym, W krajach wysokouprzemysłowionych nie ma wolnośći, rząd kontroluje na każdym kroku całe społeczeństwo, nic nie zrobisz bez zgody władzy, choć pewnie ci sie wydaje że tak nie jest.Zarób milion zł, zapłac od tego podatek , wydaje ci sie ze kasa jest twoja i zrobisz z nią co chcesz, gówno prawda, spróbuj za nią kupić dom w jakimś raju podatkowym, nie dasz rady, bo prawo uni europejskiej, w tym polski zabrania inwestowania obywatelom uni kasy w rajach pod.U nas nie ma wolności , tylko jest wyższy poziom biedy.Jak robotnik ma auto , mieszkanie, piwo w lodówce , i 200 kanałów w tv , to jest mu dobrze, i nie chce mu sie wychodzić protestować przeciwko złodziejom w rządzie , bo i po co jak , to co ma to mu wystarczy , a sam i tak pewnie nic nie zrobi..To tylko 2 przykłady że nie żyjemy w wolnym kraju, a jest tego cała masa... tylko ludzie sobie z tego sprawy nie zdają, bo przywykli że rząd za nich podejmuje decyzje.Sory że pisze nie na temat wątku, ale coś mi sie robi jak czytam że jestem wolny.Ps. Czemu nie wyjade ?Wyjade, emeryture spędze na kostaryce czy w innym wolnym kraju , a o emeryture dbam sam, a nie daje sie kroić ZUS-ow czy innym 2 i 3 filarom Kwaq
off top!!!!polcam lekture Nieznanego Świata numer 1,2, 3 2009!!!!! nie ma wolnosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja jestem jak najbardziej za takim tępieniem. Tylko niech czyny idą w parze ze słowami.
a może motocyklista mu wyrządził jakąś krzywde lub jego bliskim i ma teraz uraz i se nalepke nakleił(znam przypadek gdzie na wiosce miejscowi wyskoczyli na kolegów na sportach ze sztachetami po tym jak młoda mieszkanka owej wioski straciła życie w wypadku motocyklowym jako plecaczek 1 raz na moto)tak że spórzmy na siebie z różnych perspektyw a potem się dziwmy dlaczego nas nie wszyscy kochają
Poczytajcie sobie komenty na Interii gdy jest coś o wypadkach. Czytając je myślę ,ze faktycznie są tacy co dali sobie za cel "znieść z powierzchni ziemi " drugiego użytkownika drogi. A czytając opisy sytuacji tak jak z otwartymi drzwiami czy tak jak tutaj - to aż strach sie bać - czy to nie czasami faktycznie taki debil. Dlatego lepiej jechać wolniej - bo a nuż widelec takiego debila spotka się na drodze .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejmujecie się jakimiś idiotami w puszce... jestem pewny,że jak gościa zobaczyłby czterech motocyklistów zaczynających do niego na raz o tą naklejkę to mialby spodnie troszeczkę cięższe,bo czyż nie jest w Polsce przyjęte(dziękujmy "Faktowi"),że wszyscy motocykliści to jedna wielka mafia.P.S.Niestety moja Babcia czyta tą gazetę i było w niej wczoraj o kierowcy motocykla co kupił sobie maszyne za 1000 zl(dodam,ze na rejestracji miał napisane "dawca") i pędził nią na "złamanie karku" przez miasto bez kasku i miał wypadek...ale teraz najlepsze miał tylko wstrząs mózgu i złamany obojczyk to pytam sie z jaka prędkościa on jechał?! chyba nie więcej niż 30km/h.Niestety przez 4 lata uświadamiania mojej Babci,że "Fakt" to jest jedno wielkie g... ona dalej sobie nie zdaje z tego sprawy i zawsze jest i zawsze muszę jej to tłumaczyć od początku takie życie P.S. II Przepraszam z góry jeżeli moja wypowiedź jest niezrozumiała lub wystąpiły jakieś błędy ortograficzne,ale moja w.w. Babcia urządzała dzisiaj urodziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich sytuacji jest pełno, choćby, wyprzedzanie auta kiedy z przeciwka jedzie ktoś a droga ejst szeroka i spokojnie wszyscy sie zmieścimy, to wiele razy zdazało się że kierowca z przeciwka specjalnie zjeżdzłą do osi jezdni żeby zachaczyć lusterkiem - idiotyzm.Tak samo mijając korek poboczem jak wolno jada wszyscy, znajdzie sie zawsze ktoś co dla postrachu zrobi taki manewr że mozna pomyslec że zjeżdza na pobocze. lub poprostu na złośc naprawde zajedzie droge.Motocyklizm w niektórych przypadkach to walka z życiem i o życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc proponuje założyć "grupę specjalną" która będzie się zwała "Łowcy buraków" Podstawowy inwentarz : kastet . łańcuch , kij bejsbolowy !Kiedyś grałem w taką giere ;)http://www.royhooper.com/RoadRash1.jpg
Polska wersja "Nocny motor z mięsem" a tak apropos to jak czytałem pierwsze dwie strony tematu to musze przyznać że uśmiałem się... sie przejmujecie gosciem z golfa... I tak jezdząc po drogach trzeba mieć oczy do okoła głowy, więc ja bym tam na jakieś głupie nalepki uwagi nie zwracał... poprostu jak widzę że coś się zaczyna dziac to zwiększam uwage na drodze, zwalniam, omijam normalne zachowanie itp. A nie pisze ze jak bym takiego spotkał to... I tak zapewne jak ktos pisał wyżej większość przejedzie obojętnie. Jak by tak każdy miał się tłuc jak pisze to motocykliści sami by zapracowlai na swoja 'opiniei.. bo głupotę najlepiej olać! na to nie ma rady Respect dla forumowicza Ramzesa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.