Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

"na Kole Wyprzedził Policje


Leon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja to tam buliemy ostatnio browca stawialem za jego podejscie, ale nie pamietam ;)aa zreszta jescze jedno kolejne nie szkodzi proponuje zalozyc cos jak jest rzeznia squad i wielkie SBL grupe fanatyków motocyklizmu pt:"osiedlowe motocyklowe kolko rozancowe dzieci radia maryja" i wtedy niech sobie zrobia swoje logo i jezdza te 50 km/h nawet hayabusami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do szlifierek (patrz pod tekstem ) nie mam nic do odkrecania... ale 200 na 70?... chodzbym nie wiem jak bardzo chcial to ciagle dla mnie to przesada na autostradzie, w srodku swiąt, gdzie maly ruch i idealna nawierzchnia to niech sobie i 300 cisnie...Nawet CBF 250 na kursie jak jezdzilem to odkrecalem do oporu w zabudowanym, a moj instruktor mowil, ze jak sa warunki to wiadomo, ze moto nie bedzie jechalo 50 km/h ale jak sie jedzie 80-90 na 50, a 200 na 70 to chyba troche wieksza roznica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet CBF 250 na kursie jak jezdzilem to odkrecalem do oporu w zabudowanym, a moj instruktor mowil, ze jak sa warunki to wiadomo, ze moto nie bedzie jechalo 50 km/h ale jak sie jedzie 80-90 na 50, a 200 na 70 to chyba troche wieksza roznica
zrob prawo jazdy, kup motocykl np min 100 konny, pojezdzij 4 sezony min i wtedy zobaczymy co bedziesz pisac. A na razie prosze - nie dodawaj zadnych postow przemawiajacych swoim bogatym drogowym doswiadczeniem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe .. ja jestem stary precel, jeżdże słabym chopperem i nie dałem w zyciu gumy, bo za ciężki motocykl i nie potrafiłbym się w siodle utrzymać ;-D z jednym kołem wysoko, ale jakbym miał tak 20 lat mniej i potrafił to zrobić to nic by mnie niepowstrzymało... byle tylko nikt nie zginął przy okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja to juz mam gdzies... od tygodnia przeczytalem o kilkunastu wypadkach z udzialem motocyklistów i pseudo motocyklstów.ciekawe ze o puszkarzach sie tak pismaki nie rozpisuja.. pewnie dlatego, ze puszek jest pewnie z 20 mln a motocykli zaledwie zarejestrowanych ok 900,000.. wiec pewnie nadal stanowimy atrakcje .Przykladem puszkarzy jest super inteligentny program pirat gdzie ustrzela na dwupasmowce kolesia (jadac z czestochowy na wawe jest droga do 110km, nagle jest jakies skrztzowanie na wsi i nagle 50km/h) przekraczajacego predkosc na prostej i WIELKI PIRAT!!niech sie wezma za budowe skrzyzowan bezkolizyjnych lepiej to bedzie mniej ograniczej i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to forum jest zmieszane z profesionalnymi MOTOCYKLISTAMI , z zapierdalaczami dlatego nie ma co sie dziwic ze sa takie klotnie potem , najlepiej to podzielic wlasnie na 2 strony i nie bedzie problemu ;)
dlatego napisalem wczesniej... jak sie komus nie podoba styl jazdy tego kolesia, niech zalozy "osiedlowe motocyklowe kolko rozancowe" i niech gloryfikuje jazde 50 km/h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziwi jak te forum nie tylko na przykładzie tego tematu staje sie preclowe oraz jak chętne jest do oceniania i najeżdżania na innych motocyklistów, ja tam nie widzie żadnego wyczynu po prostu jechał sobie na gumie potem po zakrętach na puściutkiej drodze biegnącej lasami, co tu takiego strasznego lub też uważanego za wyczyn ? czy miał szczęście hm może po prostu miał umiejętności większe od ciebie, i myślę że nie musi wymieniać sobie rozumu bo jechał tak w miejscu gdzie zagraża tylko sobie jeśli mu coś nie wyjdzie, jeszcze pytanie czy ktoś na forum założył już kółko różańcowe bo chyba wielu chętnych by się znalazło, pozdrawiam.
Exactly, przeważnie Ci co najbardziej popier.alają po ulicy sa pierwsi do pouczania. Jakby mu sarna wyskoczyła jak ktos napisał, to by sobie zrobił krzywdę, ale jechał tam gdzie znikomy ruch i po nagraniu widać, że stwarzał tylko sobie zagrożenie, tak jak policjanci w cywilnych wozach z video, zapieprzających za gosciem, by mieć jak najwiecej haków na gościa, a potem dopiero włączają syreny. Ogólnie moim zdaniem dobra droga, by poszaleć gdy mały ruch i nie straszy sie innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)proponuje zalozyc cos jak jest rzeznia squad i wielkie SBL grupe fanatyków motocyklizmu pt:"osiedlowe motocyklowe kolko rozancowe dzieci radia maryja" i wtedy niech sobie zrobia swoje logo i jezdza te 50 km/h nawet hayabusami
Przyjmują już?Bo ja to bym sie zapisał Mam już nawet pomysł kto mógłby zostać prezesem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to inaczej... popatrzmy kto zalozyl temat i kto najbardziej sie rzuca o tak jazde (motocykl: juz wkrotce, moze bedzie, blizej niz dalej >jupi< , marze o jakims, odkladam itp)... wszystko jasne i na temat ;) kto nie sprobowal nie wie co dobre...to dla waszej wiadomosci chlopacy, ktorzy napalacie sie na motocykle:pierwsze sprobujcie np sexu... i nie piszcie komentarzy ze sex jest taki i tako, bo z ręką to nie to samo ja sie i tak dziwie temu kolesiowi ze nie łyknął tej ciezarowki na zakrecie zobaczyl pałkarzy ze jada na sygnale wiec funkcjonariuszom udało się zatrzymać, gdy wykorzystali moment z ciężarówka hahahaha... sam sie zatrzymal i przyjal mandat na klate tak trzymac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to inaczej... popatrzmy kto zalozyl temat i kto najbardziej sie rzuca o tak jazde (motocykl: juz wkrotce, moze bedzie, blizej niz dalej >jupi< , marze o jakims, odkladam itp)... wszystko jasne i na temat ;) kto nie sprobowal nie wie co dobre...to dla waszej wiadomosci chlopacy, ktorzy napalacie sie na motocykle:pierwsze sprobujcie np sexu... i nie piszcie komentarzy ze sex jest taki i tako, bo z ręką to nie to samo ja sie i tak dziwie temu kolesiowi ze nie łyknął tej ciezarowki na zakrecie zobaczyl pałkarzy ze jada na sygnale wiec funkcjonariuszom udało się zatrzymać, gdy wykorzystali moment z ciężarówka hahahaha... sam sie zatrzymal i przyjal mandat na klate tak trzymac
Hmmm to jak ktoś obecnie nie ma motorka to powinien siedzieć cicho zamknąć morde na kłódkę i kurw..a nic nie mówić...ok kolego to nie będę sie już na forum wypowiadać.!!..Ja napisałem ze nie ma co komentować majac na mysli nasze społeczeństwo takie cos tylko podjudza ludzi.NIe potępiam tego czlowieka(tak jezdzic na gumie sam bym chcial jezdzic), potępiam tych co np dzis bez kasku i pod wpływem gdzies tam wjechał.... Po drugie kolego nie widzialem tylko motocykla na obrazku, czy monitorze tylko jeździłem juz troszkepo trzecie kolego jak TY wolisz seks z ręka to nie mierz innych swoja miarka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakkolwiek byscie mnie nie zgnoili to i tak Was nie popre moze kiedys zmianie zdanie, a poki co i tak mam w dupie to ze myslicie o "kolko rozancowym" do ktorego niewatpliwie mnie wsadzacie fajnie wole byc w kolku rozancowym, niz zeby ktos zdzieral zyletka moje flaki z przydroznych drzew tyle w tym temacie od mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.