Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

! Rekordy !


jojko91spi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jojko uwierz mi, że tyle co ja płace składek zdrowotnych rocznie to Ty na moto nie wydajesz.A ja nie mówię tu żeby ktoś za......ał w podkoszulku, w dresie i w adidaskach i kasku marki tiger bez rękawic Ja zawsze jeżdżę w kasku+kominiarka, kurtce-motocyklowej, rękawicach-motocyklowych i butach motocyklowych nie raz nie zakładam spodni motocyklowych tylko dżinsy ale to moja sprawa.Co do motocykla to żeby wszyscy dbali tak o wymiany podzespołów i serwis to by było mniej trupów na aledrogo.Ale do kamizelki nikt mnie nie przekona bo:po pierwsze-(oczywiście według mnie) jest obciachowa.po drugie-pewnie przy większych prędkościach zachowuje się jak flaga na wietrze.po trzecie-zamyśleni kierowcy i tak jej nie zauważą choćby jeszcze miała zamontowane halogeny.po czwarte-to kto mi wjedzie w tył no chyba, że na czerwonym.Ale tak jak mówię to tylko moje zdanie a prawd jest wiele więc dla mnie każdy może jeździć w czym chce.I powiem Ci Jojko tak ja już trochę lat jeżdżę i znam przypadek gdzie mój kolega zginął w Gdańsku na zx-12 r przy małej prędkości i był kompletnie ubrany a drugi wy****ł w bluzie z kapturem i miał tylko kask i rękawice i nic sobie nie złamał tylko stracił sporo skóry a jechał dużo szybciej.Więc "jak ktoś ma pecha to w****l nawet w kościele dostanie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem , zartuje przeciez ja tam wole sobie poswiecic 10 minut wiecej i wskoczyc w skory i w razie czego byc bezpieczniejszym..a to ze ktos jezdzi w stringach to mnie to tam lotto to nie mnie bedzie pozniej bolec ajk cos a mysle ze Ci co na forum jada po tych bez strojow to po to zeby ustrzec przed niewiedza jaka za sobaniesie gleba , nawet przy 50 km/h i moim zdaniem stronki typu www.ride2die.com powinny byc bardzo znane wsrod osob siedzacych na moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele edytujcie posty, bo za takie zachowania na drogach publicznych to waz zaraz zlinczują "prawdziwi" motocykliści którzy śmigają w kamizelkach Mój rekord 50 km/h zabudowany, autostrada 130 km/h oczywiście w pełnym kombi na który naciągnąłem oczojebną kamizelkę tak co by mi pan w Tico w dupę nie wjechał
Darek dobrze zaakcentuj o jaką kamizelkę chodzi bo między Katowicami a Myszkowem jest kilka klubów a jak ktoś jeszcze źle zinterpretuje Twoje wypowiedzi to Cię naprawdę zlinczują... A co do skóry to Ci co jeżdżą w kombiku po szlifie dalej mają na sobie dwie skóry, a Ci co jeżdżą w jeansach i t-shirciku po szlifie często nie mają ani jednej. Mój kumel tak przyszlifował, na drugi dzień łaził jak w filmie "Powrót mumii". A co do prędkości to raz gdy rejestrowałem moto facet w kolejce zerka zobaczył, że moto i pyta: szybko Pan jeździ? na co odpowiadam: w naszym kraju maksymalną dopuszczalną prędkością jest 130 km/h więc tyle... kolo: Naprawde?????.... Tak i tej wersji będę się trzymał...Moim rekordem było: Nie rozłożenie do końca stopki i wmontowanie się z motocyklem w wiaderko z wodą stojące przy dystrybutorze gdy podjechałem na CPN zatankować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też mam rekord.. 24 piwa w jakieś 30h:-) jest na tym 4um świadek z którym ustanowiłem ten rekord wspólnie heh
a no potwierdzam wyżej wymieniony rekord trasa Ruda Ślśka gdzieś tam i z powrotem przysięga kumpla prowadzone są próby do pobicia rekordu ale jakoś nie potrafimy dojść do połowy ale nie bedziemy sie poddawać a może by tak razem wszyscy razem spróbować rzucić sie na ten wynik hmm????? są chętni :
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Artur mnie chodzi o kamizelki odblaskowe Więc chyba z Waszej strony mi raczej nic nie grozi?
Ja wiem o jakie chodzi...Ale może się trafić ktoś kto może nie wpaść na to, że można jeździć na moto w kamizelce od wujka, w której wujek pracuje na kolei na torach... Swoją drogą nie ma się co śmiać tylko czekać aż jakiś mądruś w rządzie wpadnie na pomysł żeby wprowadzić taki obowiązek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak będzie .Ale to wtedy jak komuś z jego rodziny co produkuje takie do samochodów zacznie brakować klientów. To będą obowiązkowe dla : motocyklistów, rowerzystów, pieszych i ch.j wie jeszcze dla kogo . W imię bezpieczeństwa a głównie w imię swoich interesów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Najdroższy motocyklNajdroższym motocyklem produkowanym na świecie jest Morbidelli 850 V8, którego cena detaliczna wynosi 102 872 dolary.
Ten Morbidelli V8 to paskudztwo nie z tej ziemi jest... Rekord może i jest ale chyba jako najbrzydszy, a nie najdroższy motocykl świata ;)http://i678.photobucket.com/albums/vv142/Mu-H/th_MorbidelliV8Prototype.jpghttp://i678.photobucket.com/albums/vv142/Mu-H/th_MorbideliV82.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam te baju-baju księgi o 3 pakach na moto, to mnie na szczanie ze śmiechu zbiera. Onegdaj Szajba jak bił oficjalny rekord prędkości na moto to ledwo co przerobioną busą pokonał 300km/h, a tutaj widzę co drugi tyle osiąga. No nie mam pytań...Polecam lekturę moi mili fantaści:http://www.szajba.eu.org/?q=node/1982

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.