Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Komisy Motocyklowe


borysss

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie .czyli gdzie na ślasku sa jakies komisy z motocyklami
Katowice:- ul. Złota (skrzyżowanie z Chorzowską) - nie wiem co tam mają, nie byłem- Brygadzistów - Booster bierze motory w komis i wystawia na allegroGostyń:- BigBikes - używane motocykle z zachodu - niby pośrednik, ale na papierze umowę spisujesz z NiemcemJest też gdzieś w Gliwicach, ale dokładnie nie pamiętam gdzie. Znalazłem jeszcze coś takiego: Używane motocykle, ale nie wiem, czy to komis w ścisłym sensie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- BigBikes - używane motocykle z zachodu - niby pośrednik, ale na papierze umowę spisujesz z Niemcem
Czyli jak coś się stanie, będą wady ukryte albo cokolwiek. Jesteś w szarej dupie. Nic im nie zrobisz. Możesz se sądzić niemca kijowy układ.My może będziemy mieli jakieś moto na sezon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie "olek" (u niego nie ma motorków) To usbikes - amermot wspomniany przez "pokemon".
nie będę sie kłócił może masz rację, bo nie znam tamtych terenów, napisałem tylo, że jadąc do Szczyrku na narty na skrzyzowaniu głównej trasy w Goczałkowicach na światłach po prawej stronie widziałem salon , przed którym zawsze stały motocykle, najczęściej choppery, wydawało mi się że widziałem napis MOTOOLEK, ale cóż, lata lecą i już wzrok nie ten i refleks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę sie kłócił może masz rację, bo nie znam tamtych terenów, napisałem tylo, że jadąc do Szczyrku na narty na skrzyzowaniu głównej trasy w Goczałkowicach na światłach po prawej stronie widziałem salon , przed którym zawsze stały motocykle, najczęściej choppery, wydawało mi się że widziałem napis MOTOOLEK, ale cóż, lata lecą i już wzrok nie ten i refleks
Zenoo wzrok masz jak sokół ;) Bo i sklep i komis mieszczą się w tym samym budynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.