Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Znawców Gsxrow K1-k3 Kilka Pytan. (vs Cbr)


gracek929

Rekomendowane odpowiedzi

witam,jestem w trakcie szukania moto. do tej pory mialem 3 hondy (f4, f4i 900rr). uwazam je za maxymalnie pewne i wytrzymałe sprzety. znam je dosc dobrze.. ale nie maja pewnego agresora.. na ulice.i chodzi mi po glowie zmiana marki na Suzuki. mysle o Gixerze 600 k1-k3. i jak te sprzety znosza jazde na kole ?? NIE JAKIES PODRYGI tylko akcje typu przycierania dupy, stopale i palenia ???? napewno kombinowalbym cos ze smarowaniem, przekrecenie smoka, wiecej oleju. ale nigdy nie mialem gixera i po prostu nie wiem czy to da rade?????mialem okazjie jechac kilka razy na K1 kuzyna i.... Czy te silniki wszystkie tak dziwnie pracuja????????? jestem przyzwyczajony do dzwieku hondy, rowno cicho.. najwyzej troche rozrządu slychac. ale jak dodaje gazu w suzuki mam wrazenie jakby wszystko w srodku mialo zaye.bysty luz i bylo na skraju zycia........... one tak po prostu chodza???????????? (grzechocza) poza tym, moze jakies uwagi uzytkownikow??????? Sprzet ogolnie podoba mi sie wizualnie, i ma to cos. ale nie wiem jak bedzie sie sprawowal. jesli jest naprawde slaby.. nastepne pewnie bedzie 929.prosze o jakies odpowiedzi,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gixer k1~3 a 929 lub 954 co Ty porównujesz:D 954 czy 929 wogule ma wiecje zycia i lepiej idzie na gume z racji wiekszego momentu.jak chcesz atom kopa to tylko gix liter
racja, ale mysle o 600 k1 zeby miec w miare poreczne moto, a agresywniejsze od mojej ostatniej f4i............. 929 jest wiekrze i masywniejsze.cos na temat techniczny GSXR ?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nadużywałbym tych pytajników, troche to irytujące jak sie czyta...Jeśli uważasz że hondy 600 nie mają agresora to nie sądzę żeby gix 600 zrobił Ci większą różnicę... Tak jak Danvield napisał, celowałbym w wyższe pojemności.A brałeś pod uwagę gixa 750 ? więcej mocy i momentu a masa praktycznie ta sama.Ale ja sie nie znam, to taka luźna propozycja jedynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helo ja mam gixa k4 750 powiem ci że to tak dopracowane moto pod względem zawieszenia skrzyni biegów silnik chodzi pięknie że nie zamienił bym sie na żadną 929 lub 954 moto samo sie kładzie na zakrętach a mocy wystarcza naprawde a jest tak poręczne bo lekkie i zwrotne że aż czasami mnie zaskakuje :-)jeżdziłem też k1 750 i powiem ci że bez wachania mozesz brać moto po pierwsze jest bardzo lekkie i zwinne i dobrze sie prowadzi po drugie silnik ma dużo mocy więc do zabawy naprwde rewelacja i uwież tak szybko nie padnie mi sie podoba w 750-tkach to że są naprawde mocne i lekkie i gnanie między autami nie sprawia problemutak że ONLY GIXXXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam gsxra 750, sam mialem k1, mialem tez sc33 i dla mnie gix jest pod kazdym wzgledem lepszy. Wiadomo nowsze moto, lezejsze 166kg na sucho, wtrysk itp. Prowadzenie bajka, fajna charakterystyka silnika, nie to co fajer... nuuudy ;)Co do kultury pracy to jesli porownac do chocby wspomnianej sc33 to gxr wychodzi blado, silnik pracuje dosc chropowato, ale np. 954 czy 1000rr tez juz nie chodza tak gladko jak dawne cbr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko dobry będzie gix 600 od 03 w górę albo kawa 636 05...jak będzie słabo z gumą, to wystarczy 1 ząb na przodzie mniej, a 1-2 na tyle więcej. Prędkości do miasta wystarczy na pewno a za to będzie ci szybciej maszyna (a pewnie i jakaś laska ) wskakiwała na gumę
nooo 636 05 bajka sprzet, ale nie te fundusze, a gsxr 600 K3 to jeszcze model k1-K3.. to znaczy ze k3 jest juz wytrzymalszy mimo ze ta sama buda ?? kombinuje wiec w zakresie mozliwosci. ponawiam pytanie wyzej: Gixer vs 929 ?ps. wiem ze pier.dolyc mozna bez konca, ale po to forum poki jeszcze zimno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gx600 czy 929 ?Ja bym brał 929 bo 600 to wogóle nie jedzie - przynajmniej wg mnieDo 100 to jakoś tam sie rozpędza jeszcze ale ja swoim to już chyba przestane A4 jeździć - wg mnie 929 lepszy bo większy szybszy mocniejszy fajniejszy z wyglądu no i Cebra to CebraPzdrPSNad tym 750 mógłbyś się dłużej zastanowić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gx600 czy 929 ?Ja bym brał 929 bo 600 to wogóle nie jedzie - przynajmniej wg mnieDo 100 to jakoś tam sie rozpędza jeszcze ale ja swoim to już chyba przestane A4 jeździć - wg mnie 929 lepszy bo większy szybszy mocniejszy fajniejszy z wyglądu no i Cebra to CebraPzdrPSNad tym 750 mógłbyś się dłużej zastanowić
co ty piszesz??? 600nie jedzie.Wez jakiegos litra i chetnie sie poscigam to zobaczysz czy 600 jezdzi i jak,w sezonie zapraszam na zakrety do myslowic to sie zdziwisz co 600 potrafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pajda @ 03.03.2009 15:30gx600 czy 929 ?Ja bym brał 929 bo 600 to wogóle nie jedzie - przynajmniej wg mnieDo 100 to jakoś tam sie rozpędza jeszcze ale ja swoim to już chyba przestane A4 jeździć - wg mnie 929 lepszy bo większy szybszy mocniejszy fajniejszy z wyglądu no i Cebra to CebraPzdrPSNad tym 750 mógłbyś się dłużej zastanowić
Pajda, miałem Cię za bardziej rozgarniętego, 600 zapierdala aż miło, dużo poręczniejsze od litra (mam 600 k7 i 1000 k4), stwierdzenie "600 nie jedzie" pasuje mi do gówniarzy na fotka.pl a nie do gościa który sam już jakiś czas jeździ.PS. nie porównuje się 600 do litra, nie ta klasa. Tak jakbyś porównywał Merca S600 do Merca E200.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.