Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Onlinemaster

Użytkownicy
 • Posts

  166
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Onlinemaster last won the day on June 18 2020

Onlinemaster had the most liked content!

2 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Rybnik
 • Interests
  Motoryzacja, informatyka, kobiety ;-)

Recent Profile Visitors

5,625 profile views

Onlinemaster's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

15

Reputation

 1. Właśnie to jest jeden z obiektów słabo albo wcale nie oznaczonych i łatwo go minąć, a jest ciekawy i warto zobaczyć ciężką, wieloletnią robotę zapaleńca, tym bardziej że marketing i komercha w tym miejscu nie istnieje ?
 2. Zamek w Malborku, od 19 rusza pełną parą i można zwiedzać go w całości. Mnóstwo wież widokowych, wszystkie są zaznaczone na google maps. Trójstyki granic, restauracja Matrioszka w miejscowości Gołdap, Kasztelik- korona Podlasia, facet samodzielnie wybudował całkiem śliczną budowlę, z przepięknym widokiem z góry. Na trasie nr. 685, pomiędzy Hajnówką a Kleszczelami, jest zajazd "U Jana", dobra regionalna kuchnia, warto przystanąć. Piramidę w Rapie możesz sobie darować, szkoda czasu.
 3. I znów ta szara rzeczywistość... ? DZIĘKI chłopaki za wspólną podróż! 3005 km zaliczone w miłej atmosferze, nie obyło się bez przygód i strat, ale też i oto chyba właśnie w takich wyprawach chodzi ? Będzie co wspominać! ? Do zobaczenia na trasie.
 4. Dzięki za konkretną odpowiedź ? Wszystko jasne i klarowne. Czyli 06.06.2020 spotykamy się u Ciebie, i razem walimy na północ. Od niedzieli rana przygoda pełnym zespołem ?
 5. @robnal napisz mi jak ma wyglądać trasa, z jakiej miejscowości start, jaki w końcu kierunek , myślę poważnie żeby się z wami przejechać, ale nie ma jak na razie żadnego konkretnego planu
 6. Spoko, rozumiem twoją żonę, nic straconego, jeszcze będzie nie jedna okazja. Udanego pobytu i pogody przede wszystkim!
 7. Narysuj mi to, jeśli możesz, na mapie, będzie mi łatwiej... ?
 8. Kurde mole, nie może być żeby nie pojechać, kiedy rwie do przygody, narobiłem zamieszania, poprzekładałem i zdecydowałem, że przyjemności ważniejsze od roboty ? Więc tym sposobem mogę jechać z Wami! Ja podobnie jak @robnal, wolałbym przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, czyli pierw zacząć od wschodu, a to dlatego, że tamta strona księżyca ciekawsza ? Paweł, ( @Walgav ) musisz się postarać, i wybić żonie z głowy Bałtyk, powiedz jej, że tam w tym terminie będzie sztorm ? Kolejna przygoda czeka! ??️⛽?️?️?️?️⛽?️?️?️?
 9. Chętnie bym pojechał, ale jak na złość ten termin mi nie pasuje, od 19.06 bez problemu, widzę jednak, że termin masz niezmienny ?
 10. Jo mom 700-tka a w 750 jest trocha inaczyj, ale na YouTube znajdziesz rozwiązanie swojego problemu ;-)
 11. jaka tam znów nierównomierność, co wy się za pierdołami przejmujecie i jakie teorie filozoficzne snujecie to głowa mała, wszystko jest równomierne i zapierdala aż miło! Kieta naszmarować i w droga ?
 12. NC szybko zjada napędy? a niby czemu? przy 50 KM nie ma takiej możliwości żeby szybko zjadał, a do momentu obr. diesla to mu sporo brakuje, więc dementuję, szybko zjada ten fabryczny, ale jak mu zapodasz jakiś konkret, to pociągnie długo a 520 to normalny i w zupełności wystarczający łańcuch na takie moto, do mocniejszych szpszentów się 520-tki montuje i jest dobrze, to w takim 50-cio konnym NC jak znalazł. Nierównomiernie się rozciąga?, to nie młuckarka, zawsze będzie się nierównomiernie rozciągał, łańcuchy w moto już tak mają, jeśli masz już problem z wyregulowaniem - wymień ?
 13. Wszystko zależy od tego, jakiego napędu użyjecie i jak o niego dbacie. Dobry markowy napęd, regularne czyszczenie, prawidłowy naciąg i nie odkręcanie manetki non stop na full to o wiele dłuższy przebieg na łancuchu, ja w poprzednim swoim moto zrobilem 40 tyś. Dodatkowo, jeśli w połowie żywotności łańcucha wymienicie przednią zębatkę na nową, dodatkowo znacznie przedłużycie żywotność łańcucha, ponieważ przednia zębatka ze względu na swój rozmiar szybciej się zużywa.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.