Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/07/2019 in all areas

 1. 1 point
  Polecam ampułkę ołowianą 9 mm w skroń. Przejdzie ci na bank jaśnie oświecony ,wszystko wiedzący, najmądrzejszy w całej wsi myślicielu. Wiesz o tym że Karol Darwin odkrywając wszystkie nowe gatunki robił z nich obiad i spożywał ? Nie ? To info dla ciebie jest takie że ciebie by też pewnie miał ochotę skonsumować :D Dobra kończę bo to sensu nie ma. Z cepa łuku nie wystrugasz a z kamienia polnego diamentu nie zrobisz. Trzymaj się młody. Oby ci za to mądrowanie się krzywda kiedyś w życiu nie stała, bo jesteś na dobrej drodze do tego żeby było przeciwnie.
 2. 1 point
  Na mnie leci suka sąsiada jak podjeżdżam pod dom w kasku, a to ponad 50kg psiny. Tylko nie wiem czy to się liczy
 3. 1 point
 4. 1 point
  Hmmm... To mój ostatni post w twoją stronę. Powinieneś udać się do psychiatry i Jeśli jeszcze się nie leczysz, to radzę zacząć jak najszybciej. Jeśli się już leczysz, to poproś lekarza aby podwoił ci dawkę leku, bo to co teraz bierzesz jest nieskuteczne. Pozdrawiam.
 5. 1 point
  Z tego co widziałem to kawa raczej nie ma wskaźnika paliwa. Masz za to wyświetlacz biegów, który na pierwszy rzut oka wygląda właśnie jak wskaźnik. Da sie bez niego żyć. Poprostu zalewasz bak do pełna, zerujesz licznik przebiegu dziennego i sprawdzasz po ilu km włącza się rezerwa. Jeśli chcesz to możesz sobie zrobić też różne pomiary. Np raz wyjeździj bak normalnie, a innym daj w palnik Chyba większość bez wskaźnika poziomu paliwa jeździ właśnie na licznik.
 6. 1 point
  Jak nie ma nic na zegarach, to może nie mieć wskaźnika poziomu paliwa. W moim moto też tylko szpetna żarówa rezerwy występuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.