Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/25/2015 in all areas

 1. 1 point
  Hi. Jestem po*ebana i obleśna. Szukam kombi, zeby moc sie z kims zabrac na plecaczka. O, i mieszkam w chorzowie starym. No wiec siemano
 2. 1 point
  łogień.łogień kożelanko
 3. 1 point
  Fakt , że forma jest delikatnie mówiąc niefortunna . Czasem lubię pojechac w obstawie i podoba mi się jak to wygląda . Zwyczajem jest , że obstawie wręcza się jakiś alkohol ( i nie ma większego znaczenia jego ilośc ) więc po co o tym pisac ? Z tego posta (zaproszenia ) wyglądało tak jakby ktoś chciał "kupic " obstawę . Chętnie bym podskoczył ale nie pojadę bo będzie wyglądało na to że jadę po " flaszkę" . Ponadto jest sezon urlopowo-imprezowy i niewielu wie co będzie robiło za 1,5 miesiąca a tu czytam , że ma byc 10 maszyn - a jak będzie 7 to co ??? . FFRB bez urazy ale nie czepiaj się motocyklistów a raczej przeczytaj co napisałeś i pomyśl jak Ty byś to zrozumiał .
 4. 1 point
  luki85 bo czytac sie nie da tych tekstow. Temat "poszukuje chetnych na eskorte" pierwszy post och ach. Nie ma po kilku dniach odzewu, zainteresowania to temat powinno sie zamknac, a nie autor wylewa zale ze ludzie maja w dupie jego zaproszenie. Tez nie wierze w zadn brac motocyklowa. tez mialem kolizje na moto i zaden motocyklista sie nie zatrzymal zeby mi pomoc i co mam sie z tego powodu zalic na forum jak autor tematu ze mnie ludzie olewaja. I jeszcze te glupie gadanie " daje ludziom darmowa wodke i nikt nie chce przyjechac..." no mozna wyjsc z siebie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.