Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WYPUCUJ SWÓJ MOTOCYKL !


moto-akcesoria.pl

Rekomendowane odpowiedzi

MOTO AKCESORIA ! TYLKO TERAZ PRZECENA -60% gościu wmawiał na lampki hahhaa jak mu powiedział że te lampki chińskie co mi pokazuje na allegro są tańsze bez żadnych rabatów to zamilkł i je już chciał chować. NIGDY W ŻYCIU NIC TAM NIE KUPIE ;) Sklep jest do bani. Nie wiem co szef tej sieci se myśli ? Motocykliści to idioci i kupią wszystko ? Ha ! Motocykliści szukają jak najtaniej, a nie jak najdrożej ale już. Co najwyżej mogę tam pojechać se buty przymierzyć które mają na -80%, a na allegro i tak są tańsze bez przecen. Co jak co ale mają fajne sklepy (wyposażone) nie to co inni. A najlepsze są te smsy że mam rabaty, haha. Jeszcze lepsze są rabaty na 24mx.pl. Pawilon pod moto z 2,500 na 500 zł ? To koszt produkcji tego "gówienka" będzie 10 zł ? Nie kumam czaczy jak oni to robią że 2000 spuszczają i nie plajtują ?! 

Według pewnego żartu : " Przychodzi klient do sklepu w ameryce aby kupić garnitur. Wybiera, szuka ... Znalazł, przymierzył - pasuje. Podchodzi do kasy i pyta ile, ponieważ nie było ceny. Facet przy kasie woła do kolegi (współwłaściciela) Johnny ile kosztuje garnitur... 250 $, a facet przy kasie zrozumiał 200$, a więc mówi 200 $. Facet który stoi przy kasie pewnie jak każdy z nas nic mu nie powie i da 200$ po czym szybko ucieknie :) A wychodzi na to że ma się on dowiedzieć, że tak na prawdę garnitur kosztował 80$, a sklep nic nie stracił ... " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.